دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 48 , از مجموع 48

موضوع: هر چي سوال در مورد اختراع داري بيا تو !

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    الکترونیک
    ارسال تشکر
    2,911
    دریافت تشکر: 4,686
    قدرت امتیاز دهی
    4483
    Array
    hadi elec's: جدید50

پیش فرض پاسخ : هر چي سوال در مورد اختراع داري بيا تو !

دوستان کسی اطلاعاتی نداره که راهنمایی کند ما را؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2. 2 کاربر از پست مفید hadi elec سپاس کرده اند .

استعداد برتر سایت
    رشته تحصیلی
    الکترونیک و فیزیک هسته ای
    ارسال تشکر
    4,930
    دریافت تشکر: 13,220
    قدرت امتیاز دهی
    12295
    Array
    عرفان سلیم زاده's: خجالت

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi elec نمایش پست ها
    دوستان کسی اطلاعاتی نداره که راهنمایی کند ما را؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    سلام عزیزم چیزی نیست تازه اغاز یه صبر 5 ماهه است!
    تو این مدت زمان کارشناست پرونده ی تو رو می بینه و اگر نقصی توش باشه یک ماه بهت وقت میدن که درستش کنی!
    من که ادعا نامه ام مورد داشت رفتم کافی نت 2 ساعته درستش کردم!
    بعد از رفع نقص میگه بزنم کجا؟( گرفتن تاییدیه!)
    اگه پولداری(200 هزار تومان) بگو دانشگاه فلان اما اگه مثل ما نداری(100 هزار تومان) بگو سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران!فرقش تو زمان تاییدیه دادنه!
    فقط یه نکته یه روز قبل از رفتن ات به تهران حتما پولو بریز که مثل ما هی نری تهران و برگردی خونه!
    بعد از اینکه برگه معرفی نامه تو گرفتی سریع پاشو برو سازمان پژوهش ها یا دانشگاه مورد نظرت و اونجا تشکیل پرونده بده!
    بعد از 3 تا 6 ماه تول میکشه که طرحتو تایید کنند! من الان 2 ماه و نیمه که پرونده مو تحویل دادم!
    ویرایش توسط عرفان سلیم زاده : 9th November 2011 در ساعت 09:45 PM

4. 5 کاربر از پست مفید عرفان سلیم زاده سپاس کرده اند .

استعداد برتر سایت
    رشته تحصیلی
    ارسال تشکر
    4,930
    قدرت امتیاز دهی
    12295
    Array

راستی فایل های کامپیوتریت رو هم ببر که اگه مدارکت مورد داشت مثل من مجبور نشی از اول بنویسی!
    همین ادعانامه که نصف صفحه هم نشد عرقم دراومد تا نوشتمش!
    کیبردش لی بل فارسی نداشت بی پدر!

6. 3 کاربر از پست مفید عرفان سلیم زاده سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    نرم افزار
    ارسال تشکر
    3
    دریافت تشکر: 2
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

Lightbulb پاسخ : هر چي سوال در مورد اختراع داري بيا تو !

سلام
    طرح من ساختار ساده ای داره بطوریکه واسه بابابزرگ ها هم توضیح بدم متوجه عملکرد دستگاه میشن و من نمونه ماکت اون رو در مقیاس کوچیک درست کردم و عمل میکنه، بعد از خوندن مطالب این تاپیک چندتا سئوال در ذهنم باقی مونده:
    1- با توجه به اینکه طرح مکانیزم ساده ای داره، آیا ممکنه به نحوی در طی این مراحل ثبت، طرح تشریح شده سرقت بشه و در یک سناریو ساده بعد از انتظار و دریافت نتیجه به من گفته بشه که طرح رد شده و بعدا" ببینم این طرح از یه جایی سر درآورده؟
    2- با وجود اینکه نمونه کوچیک طرح ساخته شده و درک عملکردش بسیار راحته و نیاز به دانش فنی خاصی نداره، آیا بازهم باید برای تائید به دانشگاه و یا مراکز پزوهش ارسال بشه؟
    3- یکجا گفته محل ثبت قائم مقام هست و یکجا دیگه گفته اداره ثبت میرداماد، کدوم درسته؟
    4 - ساخت نمونه اصلی طرح من در سایز اصلی، نیازمند شرایط خاص و یک فضای بزرگه، بنابراین باید کارشناسان دفاعیه خودشون بیان اونجا! با این شرایط آیا همین نمونه کوچیک کفایت میکنه با خودم برای دفاعیه ببرم یا خیر؟
    پیشاپیش سپاسگذارم ...
    ویرایش توسط Cheguevara : 13th December 2011 در ساعت 01:15 AM

8. کاربرانی که از پست مفید Cheguevara سپاس کرده اند.

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    الکترونیک
    ارسال تشکر
    2,911
    دریافت تشکر: 4,686
    قدرت امتیاز دهی
    4483
    Array
    hadi elec's: جدید50

نقل قول نوشته اصلی توسط Cheguevara نمایش پست ها
    سلامطرح من ساختار ساده ای داره بطوریکه واسه بابابزرگ ها هم توضیح بدم متوجه عملکرد دستگاه میشن و من نمونه ماکت اون رو در مقیاس کوچیک درست کردم و عمل میکنه، بعد از خوندن مطالب این تاپیک چندتا سئوال در ذهنم باقی مونده:1- با توجه به اینکه طرح مکانیزم ساده ای داره، آیا ممکنه به نحوی در طی این مراحل ثبت، طرح تشریح شده سرقت بشه و در یک سناریو ساده بعد از انتظار و دریافت نتیجه به من گفته بشه که طرح رد شده و بعدا" ببینم این طرح از یه جایی سر درآورده؟2- با وجود اینکه نمونه کوچیک طرح ساخته شده و درک عملکردش بسیار راحته و نیاز به دانش فنی خاصی نداره، آیا بازهم باید برای تائید به دانشگاه و یا مراکز پزوهش ارسال بشه؟3- یکجا گفته محل ثبت قائم مقام هست و یکجا دیگه گفته اداره ثبت میرداماد، کدوم درسته؟4 - ساخت نمونه اصلی طرح من در سایز اصلی، نیازمند شرایط خاص و یک فضای بزرگه، بنابراین باید کارشناسان دفاعیه خودشون بیان اونجا! با این شرایط آیا همین نمونه کوچیک کفایت میکنه با خودم برای دفاعیه ببرم یا خیر؟پیشاپیش سپاسگذارم ...
    سلام
    1- هر اتفاقی ممکنه بیوفته
    2-فرقی نمیکنه باز هم تاییدیه علمی لازمه
    3- خ قائم مقام نبش کوجه میرزاحسنی درستشه
    4- همون کفایت میکنه

10. 3 کاربر از پست مفید hadi elec سپاس کرده اند .

استعداد برتر سایت
    رشته تحصیلی
    ارسال تشکر
    4,930
    قدرت امتیاز دهی
    12295
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط Cheguevara نمایش پست ها
    سلامطرح من ساختار ساده ای داره بطوریکه واسه بابابزرگ ها هم توضیح بدم متوجه عملکرد دستگاه میشن و من نمونه ماکت اون رو در مقیاس کوچیک درست کردم و عمل میکنه، بعد از خوندن مطالب این تاپیک چندتا سئوال در ذهنم باقی مونده:1- با توجه به اینکه طرح مکانیزم ساده ای داره، آیا ممکنه به نحوی در طی این مراحل ثبت، طرح تشریح شده سرقت بشه و در یک سناریو ساده بعد از انتظار و دریافت نتیجه به من گفته بشه که طرح رد شده و بعدا" ببینم این طرح از یه جایی سر درآورده؟2- با وجود اینکه نمونه کوچیک طرح ساخته شده و درک عملکردش بسیار راحته و نیاز به دانش فنی خاصی نداره، آیا بازهم باید برای تائید به دانشگاه و یا مراکز پزوهش ارسال بشه؟3- یکجا گفته محل ثبت قائم مقام هست و یکجا دیگه گفته اداره ثبت میرداماد، کدوم درسته؟4 - ساخت نمونه اصلی طرح من در سایز اصلی، نیازمند شرایط خاص و یک فضای بزرگه، بنابراین باید کارشناسان دفاعیه خودشون بیان اونجا! با این شرایط آیا همین نمونه کوچیک کفایت میکنه با خودم برای دفاعیه ببرم یا خیر؟پیشاپیش سپاسگذارم ...
    سلام خوش اومدید خب جواب سوالاتتون:
    1- همین که اظهارنامه اختراع به نام شما بخوره کسی حق نداره بدون انصراف شما این اختراع رو ثبت کنه.
    2- ببینید اگر ماکت طرحتون نمونه واقعی و کامل طرحتون باشه نیازی به گرفتن تاییدیه قابلیت ثبت اختراع نیست و 2 ماهه ثبتش می کنند.کافیه که عکس و فیلم از نحوه عملکردش تهیه کنید و با مدارک تحویل بدین. ولی اگر نمونه ناقص باشه و نتونه مستندات لازم برای تایید ادعای شما رو ثابت کنه باید به مرکزی جهت گرفتن تاییدیه مراجعه کنید که بین 100 تا 200 هزار تومان هم اجرت می گیریند.(200 هزار تومانیه دانشگاهست که سریع تر هم تحویل میدن)
    3- خیابان قائم درسته.
    4- در صورتی که نمونه رو نساختین از همون راه تاییدیه گرفتن اقدام کنید. اگر هم درست کردید و کار میکنه ازش عکس و فیلم بگیرین و بدین تحویل.
    هیچ گونه نمونه کاری با خودتون به اداره نبرین و عکس و فیلم تهیه کنید ممنون

12. 2 کاربر از پست مفید عرفان سلیم زاده سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    ریاضی و فیزیک
    ارسال تشکر
    45
    دریافت تشکر: 61
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد اختراع ،پتنت، پته، مالكيت فكري ، مالكيت صنعتي، ورقه اختراع، اظهار نامه ، مباني حقوقي پتنت ، معاهده همكاري اختراع

من یه دانش آموز دبیرستانی ام باید پروژه تحویل بدیم اما من تو انتخاب موضوع مشکل دارم لطفا منو راهنمایی کنید
    در ضمن با توجه به اینکه من دبیرستانی ام ازنظر اطلاعات مشکلی ندارم چون مدرسمون پشتیبان گذاشته
    اما دنبال یه موضوع تاپ و جدیدم از همه کاربر ها می خوام که منو راهنمایی کنن ..........................ممنونم

14. 2 کاربر از پست مفید faab سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    مکانیک-ساخت و تولید
    ارسال تشکر
    11,215
    دریافت تشکر: 9,945
    قدرت امتیاز دهی
    3451
    Array

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد اختراع ،پتنت، پته، مالكيت فكري ، مالكيت صنعتي، ورقه اختراع، اظهار نامه ، مباني حقوقي پتنت ، معاهده همكاري اختراع

نقل قول نوشته اصلی توسط faab نمایش پست ها
    من یه دانش آموز دبیرستانی ام باید پروژه تحویل بدیم اما من تو انتخاب موضوع مشکل دارم لطفا منو راهنمایی کنید
    در ضمن با توجه به اینکه من دبیرستانی ام ازنظر اطلاعات مشکلی ندارم چون مدرسمون پشتیبان گذاشته
    اما دنبال یه موضوع تاپ و جدیدم از همه کاربر ها می خوام که منو راهنمایی کنن ..........................ممنونم
    zسلام دوست عزیز
    ببخشید شما در چه رشته ای درس می خونید منظورم ریاضی تجربی با انسانی و..........
    بعد نگفتین دوس دارین طرح تون در چه زمینه ای باشه؟
    کاربرد اون کجا باشه
    چون الان دامنه طراحی خیلی گسترده هست اگر میشه بیشتر توضیح بدین تا بتونیم راهنمایی کنیم.
    با تشکر
    مهمترين لذت در زندگي، كمك به سايرين براي برنده شدن است. حتي اگر به قيمت آهسته تر رفتن و تغيير در نتيجه مسابقه اي باشد كه ما در آن شركت داريم

16. کاربرانی که از پست مفید hossien سپاس کرده اند.

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)