دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 3 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 98

موضوع: سطح سواد طرف مقابل در ازدواج شما چه تاثیری دارد؟

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    سیالات
    ارسال تشکر
    2,555
    دریافت تشکر: 1,144
    قدرت امتیاز دهی
    365
    Array

پیش فرض پاسخ : سطح سواد طرف مقابل در ازدواج شما چه تاثیری دارد؟

میم مدرک رو برداری درک میمونه !
    شعور و درک متقابل مهمتره به نظرم . . .

2. 13 کاربر از پست مفید کاوه سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    Biotechenology ღ
    ارسال تشکر
    3,728
    دریافت تشکر: 5,493
    قدرت امتیاز دهی
    21634
    Array
    sevda_sj's: جدید49

مهم نيست شايد خيلي احساساتي باشه گفتنش
    خيلي مهم هست چون خيلي چيزها رو براي زندگي كردن ياد ميدن

دوستش داشته باشم دوسم داشته باشه

بفهمه ميدوني چي ميگم

بفهمه فهـــــــــــــــم

همين

ویرایش توسط sevda_sj : 30th December 2013 در ساعت 11:12 PM

4. 10 کاربر از پست مفید sevda_sj سپاس کرده اند .

کاربر فعال سایت
    رشته تحصیلی
    ارشد ژنتیک ،کارشناسی میکروبیولوژی
    ارسال تشکر
    25,976
    دریافت تشکر: 13,088
    قدرت امتیاز دهی
    24668
    Array
    سونای's: جدید81

نقل قول نوشته اصلی توسط عبدالله91 نمایش پست ها
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام. ممنون
    سلام

تمامی مشاغل شکل ظاهر دنیای ماهارو می سازه؛ در بعد نهان زندگیمون یه دنیای ارزشی هست که اگه کسی فاقد ارزشهای این بُعد باشه دچار نتایج وخیمی خواهد شد.

خب مگه این دنیا نیست که اون دنیامونو میسازه!! مشاغل هم جزئی ازین دنیای ما هستن دیگه!

روانشناسی میگه موردی داشتم که دختر خانم فقط بخاطر گوشی پسر که آیفون بوده زنش شده. شاید برا بعضیا خنده دار باشه اما معیار شغل و سواد و ... رو در راس امور قرار دادن مصداق همین انتخابهاست.

البته الان بحث من این قبیل افراد نیستن ها!!... اما ازین لحاظ میگم که تحصیلات مهمه ( بازم میگم تنها ملاک نیست )
    مثلا همین دو سه روز پیش یکی از آشناهامون که نظامی بودن! گفتن که یه سرباز دست خودش رو تیغ زده! ایشون هم اوشون() رو انداختن بازداشتگاه!حتی تنبیهشم کردن.. تا دیگه ازینکارا نکنن! و میگفتن که هزینه درمونگاه برای این ادمای درد سر ساز نیست!!!
    من هرچقدر از عفونت و میزان معین خونریزی و ... صحبت کردم ایشون راضی نشدن تجدید نظر کنن!!!!

خب این یعنی تفاوت دیدگاه!!!
    من مث همیشه جوری فکر کردم که این شخص هرچند خاطی، باید درمان شه!
    ایشون
    مث همیشه جوری فکر کردن که این شخص هرچند مجروح، باید تنبیه شه !! تا هم برا خودش و هم برا بقیه درسی بشه تا دیگه دردسر ساز نشن و نقض مقررات نکنن...

من نمیخوام بگم من درست گفتم یا ایشون! هر کدوم با توجه به حرفمون ! عککس العمل خاصی داشتیم!
    ایشون هم اگر اینکارو نمیکردن خب نمیتونن نظم رو اونجا برقرار کنن!

خلاصه اینکه این درک کردن ها بنظرم مهمه! تا این تفاوت فکری به داخل خونه کشیده نشه!!

یا مثلا یکی که نمیدونم به عنوان مثال علوم تربیتی خونده باشه! ( مثال میگم شاید کسی اینطور فکر نکنه ) به تربیت خیلی اهمیت میده.. مثلا از همسرش بیشتر توقع داره که به خونواده برسه...

اما همسرش درگیر طرح و پروژه و درمان و جامعه باشه... ( البته نه اینکه غافل از خونواده باشه... اما نسبت به دیگران فعالیت اجتماعی بیشتری داشته باشه )
    این یعنی همسر به فکر خونواده نیست؟؟ نه اتفاقا این همسر برای تربیت فرزند داره تلاش بیشتری میکنه... تلاشی به وسعت سالم بودن جامعه.. جامعه ای که فرزندش قراره توش بزرگ شه و فرزندان فرزندانش...تلاشی به وسعت سالم بودن همه انسانها....

دوستان میگن درک و شعور بالا... خب اگه کسی درک و شعور نداشته باشه که روش فکری نمی شه..
    بحث من اینه درک و شعور داره اما این مشکل هم هست...
    الان قبول کنن که من هیچ مشکلی ندارم... واقعا تضمینی برای روزهای سخت زندگی هست که یکی ازین طرف ها خسته نشه ؟؟ ازش توقع نداشته باشه مثل خودش فکر کنه؟؟

اما اگه کسی درک و شعور داشته باشه و سطح تحصیلات و نوعش مثل خودمون باشه فکر نمیکنین درک بیشتری از هم میتونن داشته باشن؟؟

البته شما ارشد دارین نمیخوام وقتتونو بگیرم! اما این یه مورد از دلیل هام بود! دلیل های دیگه ای هم داره که میگم مهمه تحصیلات..

ستاره ها نهفتم در اسمان ابري
    دلم گرفته اي دوست، هواي گريه با من

6. 11 کاربر از پست مفید سونای سپاس کرده اند .

همکار تالار مدیریت
    ارسال تشکر
    16,317
    دریافت تشکر: 15,586
    قدرت امتیاز دهی
    31281
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط سونای نمایش پست ها
    خب مگه این دنیا نیست که اون دنیامونو میسازه!! مشاغل هم جزئی ازین دنیای ما هستن دیگه!
    علیک السلام

منظور بنده از بُعد نهان زندگی اون دنیا نبود بلکه همین دنیا اما در بعد حقیقی نه ظاهری. ازدواج تقریبا برا بعد حقیقی زندگی هست نه ظاهری. بنده فردی رو میشناسم که سوسیس و کالباس میفروشه اما خانمش پزشک هست. در بعد ظاهری یکی سوسیس فروش و دیگری پزشک هست اما در بُعد حقیقی این دو نفر زن و شوهر خوشبختی هستند که هدفشون همون حقیقت زندگی بوده. این مرد نه یه قرون حق مردم رو میخوره و نه میذاره کسی حقش رو بخوره. صفات بسیار زیبایی داره. این میشه بعد حقیقی که منبع ارزش های حقیقی هست نه بعد ظاهری.

مثلا همین دو سه روز پیش یکی از آشناهامون که نظامی بودن! گفتن که یه سرباز دست خودش رو تیغ زده! ایشون هم اوشون() رو انداختن بازداشتگاه!حتی تنبیهشم کردن.. تا دیگه ازینکارا نکنن! و میگفتن که هزینه درمونگاه برای این ادمای درد سر ساز نیست!!!
    من هرچقدر از عفونت و میزان معین خونریزی و ... صحبت کردم ایشون راضی نشدن تجدید نظر کنن!!!!
    خب این تصمیمات مربوط به رشته یا مدرک نیس. عقاید شخصی هست. مثلا بنده هم معتقدم که باید درمان میشدن بعد از درمان تنبیه هم میشدن چون باید مسئولیت کارش رو بپذیره.

خب این یعنی تفاوت دیدگاه!!!
    خب این تفاوت دیدگاه هاست نه تفاوت رشته یا تحصیلات.

من نمیخوام بگم من درست گفتم یا ایشون! هر کدوم با توجه به حرفمون ! عککس العمل خاصی داشتیم!
    ایشون هم اگر اینکارو نمیکردن خب نمیتونن نظم رو اونجا برقرار کنن!
    به نظر بنده هم اول درمان بعد دنبال علت بودن بعد هم بنا به موقعیت و علت و شدت و... تنبیه

اینا به تحصیلات به نظر بنده مربوط نمیشن. به دیدگاه و شیوه برحورد اجتماعی و... مربوط میشن

خلاصه اینکه این درک کردن ها بنظرم مهمه! تا این تفاوت فکری به داخل خونه کشیده نشه!!
    بله مهمه اما این به تحصیلات مربوط نیس همون نقاط مشترک در هدف و دیدگاه رو میرسونه.

یا مثلا یکی که نمیدونم به عنوان مثال علوم تربیتی خونده باشه! ( مثال میگم شاید کسی اینطور فکر نکنه ) به تربیت خیلی اهمیت میده.. مثلا از همسرش بیشتر توقع داره که به خونواده برسه...
    به نظر بنده اینجوری نیس. اهمیت به خونه و خونواده و تربیت باید در تمام اقشار مختلف باشه.

اما همسرش درگیر طرح و پروژه و درمان و جامعه باشه... ( البته نه اینکه غافل از خونواده باشه... اما نسبت به دیگران فعالیت اجتماعی بیشتری داشته باشه )
    این یعنی همسر به فکر خونواده نیست؟؟ نه اتفاقا این همسر برای تربیت فرزند داره تلاش بیشتری میکنه... تلاشی به وسعت سالم بودن جامعه.. جامعه ای که فرزندش قراره توش بزرگ شه و فرزندان فرزندانش...تلاشی به وسعت سالم بودن همه انسانها....
    توو مدیریت یه نظریه ای هست به نام نظریۀ اقتضایی. شرایط و موقعیت میگه که چه رفتاری رو باید بکنی.
    اگه همسر یه نفر پزشک باشه در مواقعی انتظار از خانمش نداره که به بعضی چیزا برسه؟

باید طبق موقعیت اولویت بندی بشه که آیا در اون زمان اولویت چی هست؟ رسیدن به جامعه یا رسیدن به خونواده. گاهی هر دو رو میشه انجام داد اما مواقعی پیش میاد که زن و شوهر باید از تلاش های اجتماعی یه کم بزنن تا به خونواده بیشتر برسن اما در مواقعی هم لازم نیس و در بعضی شرایط یکی به خونواده میرسه و دیگری به اجتماع. و این هیچ ارتباطی با تحصیل و ... نداره.

درک همدیگه یه مقولۀ عمیقی هست که به تحصیلات بستگیه صد درصد نداره.

اما اگه کسی درک و شعور داشته باشه و سطح تحصیلات و نوعش مثل خودمون باشه فکر نمیکنین درک بیشتری از هم میتونن داشته باشن؟؟
    به نظرتون احترام میذارم اما بنده به شخصه به این اعتقاد ندارم. درک همدیگه اصلا ربطی به همرشته بودن و... نداره.
    به ظر بنده اگه قرار باشه تحصیلات هم مهم باشه بهتره علوم مختلفی تو خونه باشه. حتی باید مطالعاتی در زمینه هایی غیر از علوم تخصصی وجود داشته باشه و این درک از همدیگه رو بالا میبره.
    اینم اعتقاد بنده هست.

الهی؛ تشنگی ام را در کسب علم و عملم را در آنچه رضایت توست قرار بده.
    آمین

8. 7 کاربر از پست مفید عبدالله91 سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    برق صنعتی
    ارسال تشکر
    13,909
    دریافت تشکر: 12,140
    قدرت امتیاز دهی
    32623
    Array
    mamadshumakher's: جدید136

سطح سواد مثل یک آپشن هست که ارزش و قیمت شمارو بالا میبرد.اما آنچه که از شما میخواهند سواد نیست.اگر شرایط اصلی را داشته باشید سطح سواد شما شانس موفقیت شمارا بالا میبرد.اما اگر شرایط اصلی را نداشته باشید برنده جایزه نوبل هم باشید بدرد زندگی نخواهید خورد.

خودرو برای حرکت به چرخ نیاز دارد.چرخ یک عضو اصلی از خودرو هست.اگر gps هم داشته باشد پس خودروی بهتری هست.
    اما خودروی بدون چرخ ولی مجهز به gps ارزش دارد؟

10. 10 کاربر از پست مفید mamadshumakher سپاس کرده اند .

همکار تالار مکانیک
    رشته تحصیلی
    مکانیک سیالات و انتقال حرارت
    ارسال تشکر
    9,142
    دریافت تشکر: 6,504
    قدرت امتیاز دهی
    12964
    Array

سطح سواد طرف مقابل در تصمیم ازدواج شما چه تاثیری را داراست؟

درحد قابل توجهی.

اگر شما دارای مدرک دکتری باشید حاضرید با یک شخص دیپلم دار که دوستش دارید ازدواج کنید؟ یا با یک لیسانس معمولی؟
    بله

اصلا چه قدر سطح سواد طرفین نشان دهنده سطح شعور وفهم وقدرت تصمیم گیری اونها در زندگی هست؟

مثلا، کسی که دکترای فیزیک یا ریاضیات یا رشته مهندسی داره؛ قدرت تجزیه و تحلیل خوبی برخور داره، درنتیجه در هنگام تصمیم گیری جوانب بیشتری رو در نظر می گیره. همچین فردی درکش از روابط ، علت و معلول ها بیشتر از افراد دیگه هست؛ چون، چندین سال تحصیل باعث شده؛ ذهنش اینطور پرورش داد بشه.البته لزوم داشتن تحصیلات،باعث نمیشه فرد خوش اخلاق و درستکاری باشه.اما قدرت تصمیم گیری و توانایی حل مسائل در این دسته افراد بیشتره.

در کل میخوام بدونم اگر انشالله مواردی پیش اومد جهت ازدواج حاضرید از این معیار چشم پوشی کنید؟

بله، مدرک تحصیلی یکی از معیار هاست همه چیز نیست.

بی شک تنها معیار ازدواج سطح مدرک تحصیلی نیست اما خودتون میدونید در ایران امروزی بسیاری از دختر هامون اول از همه قبل از دیدن اقا داماد میپرسن: پسره (با همین لفظ) مدرکش چیه؟میپسندین این طور انتخاب بشه؟ خودتون چطور؟ برای فرزندانتون چطور؟ برای خواهر وبرادرانتون چطور؟ حاضرید اونها با اشخاص کمتر از خودشون (از لحاظ مدرک عرض می کنم) ازدواج کنند؟

من به شخصه هم نشینی با عالم بد اخلاق رو به جاهل خوش اخلاق ترجیح میدم. گرچه معیار علم صرفا مدرک نیست.ضمن اینکه در ازدواج درجه اول انتخاب خود شخصه، اگر خودشون راضی باشن؛ طرف هم آدم سالمی باشه؛ میشه از سطح تحصیلات چشم پوشی کرد.
    اصلا این عبارت رو قبول دارید: "برای من دکتر افت داره با یه دیپلمی (یا لیسانس و..) ازدواج کنم؟؟؟ "
    اگر من (نوعی) شخصی باشم که به حرف مردم اهمیت میدم؛ مطمئنا این جمله برای من صدق خواهد کرد. اگر چنین فردی نباشم؛ تحقیق میکنم تا بفهمم بجای نداشتن تحصیلات چه خصوصیت های خوبی داره.
    بنظر من، نزدیکی سطح تحصیلات طرفین، میتونه روی تفاهم افراد و درکشون از هم تاثیر مثبت بذاره.

12. 11 کاربر از پست مفید ab.bb سپاس کرده اند .

همکار تالار مدیریت
    ارسال تشکر
    16,317
    دریافت تشکر: 15,586
    قدرت امتیاز دهی
    31281
    Array

انتخابها
    بنده تقریبا 4 سال دانشگاه بودم و بعده دانشگاه تقریبا 3 الی4 سال هم یه مطاله و تجربه و عملی کردن نظریاتی رو داشته ام اما بعده 7-8 سال به نتایجی رسیدم که تقریبا آماده کرده ام اما تایپ و... مونده که انشاالله بعده ارشد میذارم.
    یه چیزی که تمامی نظریه پردازان بهش توجه کرده اند تاثیر فرهنگ بر شیوۀ اداره و مدیریت در تمامی زمینه ها هست اما به یه چیز اصلا توجه نشده اونم تاثیری که نظریات بر روح و روان و انتخابهای مردم داشته است.

مردم در عصر حاضر حتی انتخابهایشان ظاهرا انتخاب خودی هست اما در باطن این نظریه پردازان هستن که انتخاب افراد رو انجام می دهند.

نظریات تمام نظریه پردازان کامل نیستند حتی روانشناسان بزرگ دنیا که الان نظریاتشون رو دارن تدریس میکنن نظریاتشون کامل نیستند و آثار زیانباری رو روی روح و روان و انتخاب افراد میذارن. از یه بُعد درمان میکنن و از بُعد نامشخصی درد رو وارد اجتماع و روح افراد میکنن.
    بنده مثالهای زیادی رو سراغ دارم که انشاالله در وقت خودش در قالب یه مقاله میذارم.

جالب است بدونین که یکی رفته بود سراغ روان شناس زبده نتیجه نگرفته بود. میگف شکست عشقی خوردم و... بهش گفته بود برو هر روز صبح نیم ساعت به اون دختر و بشب هم نیم ساعت به اون دختر فکر بکن...
    ایشون میگفتن آخه من همیشه به فکرش هستم...
    نظریات بشر از یه بعدی داروی موقتی میشه اما از طرف دیگه روان شخص رو بیمارتر میکنه.
    الان روانشناسان اون چیزی رو درمان میکنن که نظریات روانشناسی تزریق روان آدما کرده و در آینده هم روانشناسان درمان آثار زیان بار نظریات کنونی رو خواهند کرد.
    البته علم روانشناسی رو رد نمیکنم نیاز به باز شدن مسأله داره.روانشناسی خیلی خوبه اما دقت میخواد؛ دقت و آگاهی مردم رو میخواد.
    روانشناسان عزیز ناراحت نشن سربسته گفتم به وقتش انشاالله مطلب رو کامل میذارم.

14. 11 کاربر از پست مفید عبدالله91 سپاس کرده اند .

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مهندسی عمران
    ارسال تشکر
    11,136
    دریافت تشکر: 25,270
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    M@hdi42's: لبخند

نقل قول نوشته اصلی توسط رضا66 نمایش پست ها
    سلام داداش

من یه فکری دارم نمیدونم چند درصد قبولش دارن اما برا من خیلی مهمه اینکه طرف دکترا داشته باشه اما فهم وشعور نداشته باشه**ببخشید ها *** آخه دیدم طرف دیپلم دارم فهمش و درکش وشعورش خیلی بالاست ودر مقابلش.....

اره برا خودم خیلی مهم بود اما اول خانواده....بعد ایمان...بعد تحصیلات...

و صد البته برا دخترم هم اول خانواده طرف...ایمانش....بعد سطح تحصیلات

به همه دوستان *ابجی ها و داداش های سایت *در انتخاب همسر اولویت هارو با عقلشون چیدمان کنن نه با احساسشون

سلام رضا جان

اصولا سطح وشعور رو با چه وسیله و وزنه ای میسنجی؟ چه معیار هایی هست ؟ میشه یه مقدار وارد جزئیات بشی؟

در مورد جمله اخر. خب به نظرت اینکه صرفا با عقل (یعنی انتخاب اپشن به اپشن) انتخاب کردن تعارضی با این نکته نداره که اصولا الان با فرد سطح پائینتر(از جهت تحصیل که نوعی اپشن محسوب میشه) ازدواج کردن در ظاهر امری عاقلانه نیست؟ واینطوری این امر به پوینت منفی تبدیل میشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط m.g.s.t.r نمایش پست ها
    هرکسی به این دلیل با شخصی که بهش علاقه داره ازدواج نکنه مشخصا از دکترا فقط مدرکش را داره
    البته در مورد خانومها طبیعتا بهتره با شخصی بالاتر یا همسطح خودشون از لحاظ تحصیلات ازدواج کنن
    سلام خوبی؟

ممنونم. این جمله دوم رو مقداری توضیح بده که چرا خانمها باید با فرد سطح پائین تر(بازم میگم. ازجهت تحصیلی) ازدواج نکنه؟ دلایل خاصی داره؟ یعنی یک دکتر دندانپزشک نمیتونه با یک مغازه دار(بر فرض) ازدواج کنه؟ هرچند هم وضع مالی خوب باشه؟ در این صورت باید خانمهای با مدرک دکتری فقط با بالاتر از خودشون ازدواج کنند که اصولا شاید کمبود مَرد پیش بیاد....

16. 10 کاربر از پست مفید M@hdi42 سپاس کرده اند .

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مهندسی عمران
    ارسال تشکر
    11,136
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

سلام!
    نمیزارید آدم درس بخونه دیگه ! هی ازین بحثا راه میندازین

فعلا یه کوچولو میگم... چون سریع باید برم
    اولا تنها معیار نیست...یکی از معیارهاست..
    دوما نه اینکه هدف این باشه برا افت نداشتن و داشتن.... فکر میکنم دلیل یچیز دیگست..

برا من تحصیل مهمه.. خیلی هم مهمه... چون یکی از دغدغه های بزرگِ من علم هست...
    برا من سطح تحصیل و حتی نوعش! مهمه.. چون فکر میکنم! فکر میکنم ! میخوام همه جوره همراه هم باشیم.. و بتونه جوابگوی این ذهن بیش فعال ِ من باشه...حد اقل یکم درجریان باشه که من چی میگم یا حتی من در جریان باشم چی میگه... ( برنامه ها زیاده من الان وقت ندارم توضیح بدم ... اما خب این فکرم شاید اشتباه باشه چون زیاد تحلیلش نکردم نمیدونم..)

مرسی ازین تاپیک

سلام

ممنونم

چه کنیم دیگه . باید به فکر جوانها بود . دغدغه جوونا داره ما رو خفه میکنه

یک سئوال یعنی اصولا سواد رو با مدرک می سنجی؟ خب هستند بسیاری که شاید فوق دیپلم هم باشند اما از لحاظ علمی خیلی بالاتر از خودشون هستند. چطور با این اشخاص برخورد میکنید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Joseph Goebbels نمایش پست ها
    میزان درک و شعوره ...
    وگرنه بود و نبود مدرک دکتری فرقی نداره ...
    مثلا یارو رو می بینی مدرک فوق لیسانس داره اما همچین مغروره که حتی نمی خواد توی شرکت یه میز رو جا به جا کنه ... ولی از طرف دیگه یه نفر دیپلم داره ولی در عوض بهتر از اون فوق لیسانسه کار می کنه ...

سلام محمد جان

این قضیه درک وشعور رو یک مقدار باز تر کن که شامل چه چیزهایی میشه . این غرور از کجا ناشی میشه؟ یعنی فرد حس میکنه با داشتن یک کاغذ و گذروندن دروس تئوری مختلف و.... از همه جهت بر افراد پائین تر برتری پیدا میکنه؟ چقدر به صورت واقعی این علم هم همراه مدرک میاد؟ شایدم غرورشون برحق باشه.نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط evin Allah نمایش پست ها
    بسم الله الرحمن الرحیم لا حول و لا قوة الا بالله العلی العظیم

سلام

متشکرم ، بحث خوبیه

.
    .
    .
    مثلاً فردی باشه با مدرک فرض دکترا چه دختر چه پسر ، ګوشه نشین باشه ( می شناسم ) ، همش تو درس باشه ، به زندګی نرسه ، آیا خوبه ؟ اصلاً بدیهیه این موارد خوب نیست ، ولی هر دو مورد در کنار هم خوب میشه که ګاهی باید چشم پوشی کرد

سلام .خوبی؟

ممنون خواهش می کنم

موافقی با نظر بعضیا که بر خلاف این میگن افراد با مدارج بالا زندگی کردن رو بلد نیستن؟ (زندگی منظور زندگی واقعی و زندگی معمولی و....)

یک فرد با این اوصاف چه برتری هایی میتونه داشته باشه که به پشتوانه اون میاد خودشو برتر میدونه؟

18. 7 کاربر از پست مفید M@hdi42 سپاس کرده اند .

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مهندسی عمران
    ارسال تشکر
    11,136
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad_jomand نمایش پست ها
    بااین بی اعتمادی ها ازدواج وهمسر داشتن اصلان برام مهم نیست چون ازدواج ها امروزه معنی نداره بخاطر توقعات بیجا ویا سوء استفاده ها!!
    سلام

خیلی مطلق به مسئله نگاه ندارین اقا فرهاد؟

لطفا راجب سئوال ها صحبت کنید.

بزار بحث رو یه کم بر عکس کنم. شما میرین به خواستگاری یک خانوم. و خانوم به علت اینکه شما مدرکتون پائین تر هست میگه گرچه دوستتون دارم اما خب به هم نمیخوریم. خب؟ واکنشت چیه؟ میتونی قضیه رو درک کنی؟ حالا صدها شرایط هست که ممکنه پیش بیاد . بنده یکی رو عرض کردم

نقل قول نوشته اصلی توسط ایلین1366 نمایش پست ها
    سلام ممنونم ازدعوتت
    درسته که خوب وسالم وباایمان بودن طرف مقابل اولویت اول هست اما به نظرم تحصیلات هم شرطه اما تحصیلات نه 100 درصد اما خیلی تاثیر در نحوه برخورد طرف داره وشخصیت شکل میگیره

سلام

ممنون خواهش می کنم

خب برخی معتقدن که با بالا رفتن مدارک علمی شخصیت و نحوه برخورد شخص بهتر میشه وبالاتر میره . اولا اینکه موافقی؟ دوما اینکه چرا برخی این یک معیار رو در صدر خواسته ها قرار میدن؟ شما بالا رفتن مدرک رو مساوی با چه چیز هایی میدونی؟

20. 7 کاربر از پست مفید M@hdi42 سپاس کرده اند .

صفحه 3 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)