دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: عصاره سیر و لیمو ترش؛ راهی برای باز کردن رگهای قلب

یار همراه
    رشته تحصیلی
    مهندسی کامپیوتر - نرم افزار
    ارسال تشکر
    5,023
    دریافت تشکر: 4,729
    قدرت امتیاز دهی
    3407
    Array
    Bad Sector's: جدید102

Ok عصاره سیر و لیمو ترش؛ راهی برای باز کردن رگهای قلب

باز کردن رگهای بسته شده قلب، کاری است بسیار ساده که در جای خود و در مقاله ای مستقل و مفصل به آن خوهیم پرداخت امّا برای خالی نبودن عریضه، این نسخه را که این روزها در بین بیماران قلبی، شهرتی به هم زده است را برایتان آورده ام. این نسخه بر اساس توصیه متخصّصان «دانشکده پزشکی ارلانگن» آلمان نگاشته شده است و لذا مسوولیت علمی آن هم به عهده ایشان خواهد بود امّا به تجربه، آن را کارساز و موثّر یافته ام؛ البتّه اعتقاد شخصی من این است که برای این بیماران نباید به این تک نسخه یا نسخه های مشابه اکتفا کرد و ضرورت دارد که دوره های درمانی کاملی برایشان انجام شود.

1 - طرز تهیه: تعداد 30 حبه سیر را پوست گرفته همراه با 5 عدد لیموترش بزرگ یا15 عدد لیمو ترش کوچک که هسته های آنها را خارج کرده اید ولی پوست آنها را نگرفته اید؛ در مخلوط کن بریزید . پس از آن که همه محتویات در مخلوط کن له شد؛ یک لیتر آب(5 لیوان معمولی) به آن اضافه نموده مخلوط نموده روی شعله کم بگذارید تا جوش بیاید. با اوّلین جوش، شعله را خاموش کرده؛ پس از سرد شدن مخلوط، آن را از صافی رد کنید. مخلوط صاف شده را داخل یک ظرف شیشه ای بریزید و در یخچال نگهداری کنید.

2 - مصرف: روزانه دو بار و هر بار نصف استکان از عصاره را، قبل یا بعد از غذاهای اصلی، میل نمایید. پس از سپری شدن سه هفته از مصرف مداوم این عصاره طبیعی، احساس جوانی و شادابی را در بدنتان لمس خواهید کرد و به تدریج، گرفتگی های رگ های بدن و همچنین عوارض آنها(مثل کاهش دید و سنگینی گوش) مسیر بهبودی را خواهند پیمود.

به یاد داشته باشید ؛ بعد از مصرف یک دوره سه هفته ای، هشت روز مصرف دارو را قطع کرده؛ سپس دومین دوره مصرف سه هفته ای را اجرا کنید. به این ترتیب یک دوره درمانی، کامل خواهد شد. پیشنهاد می کنیم این روش درمانی ارزان، موثر و بی ضرر را هر ساله تکرار کنید.

3 - بوی سیر: بوی سیری که با خوردن این عصاره از دهان شما استشمام خواهد شد؛ آن قدر خفیف است که کسی متوجّه آن نخواهد شد؛ لذا بدون نگرانی از این بابت، دارو را مصرف نمایید.

4 – سایر خواصّ: مصرف این عصاره، علاوه بر باز کردن گرفتگی های عروقی، چربی خون را کنترل می کند؛ جرم دندان را کاهش می دهد؛ و برای کسانی که سایش دندان ( دندان قروچه ) دارند هم، مفید است.

تذکّر: برای اینکه پوست سیر را راحت تر بکنید، آن را در آب خیس کنید .

برای داشتن چیزی که تا به حال نداشته اید
    باید کسی باشید که تا به حال نبوده اید

استعداد برتر سایت
    رشته تحصیلی
    الکترونیک و فیزیک هسته ای
    ارسال تشکر
    4,930
    دریافت تشکر: 13,220
    قدرت امتیاز دهی
    12295
    Array
    عرفان سلیم زاده's: خجالت

پیش فرض پاسخ : عصاره سیر و لیمو ترش؛ راهی برای باز کردن رگهای قلب

میتونیم از قرص سیر به همراه افشرده لیمو باریج اسانس استفاده کنیم؟
    ویرایش توسط عرفان سلیم زاده : 17th December 2013 در ساعت 07:36 PM

3. 4 کاربر از پست مفید عرفان سلیم زاده سپاس کرده اند .

یار همراه
    ارسال تشکر
    18,960
    دریافت تشکر: 11,371
    قدرت امتیاز دهی
    23072
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط عرفان سلیم زاده نمایش پست ها
    میتونیم از قرص سیر به همراه افشرده لیمو باریج اسانس استفاده کنیم؟
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

مجبور نیسیتد خب حتماً از این روش استفاده کنید که ؟! راه های بسیاری وجود داره . در احادیث هم راه های بسیاری برای باز شدن رګ های قلب و بدن وجود داره من جمله :

امام صادق (ع) : هنګام چیدن خرما مقدار زیادی از بادمجان بخورید ، پس به درستی که آن ، شفا از هر دردی است ، روشنی چهره را زیاد می کند ، رګ ها را نرم می کند . ( بحار الانوار - ج 66 - ص 223 و ج 1 ، ص 398 )

در کتاب راز سلامتی و طول عمر نوشته ی اسماعیل اژدری اومده که مصرف بادمجان درجه ی قلیایی بدن را بالا برده ، و تصلب شرایین ، از رسوب مواد سمی و اسید اوریک در جدار رګ ها و افزایش فشار خون جلوګیری می کنه .

موارد زیاده یه مورد صرف مثال عنوان کردم .

5. 8 کاربر از پست مفید "VICTOR" سپاس کرده اند .

استعداد برتر سایت
    رشته تحصیلی
    الکترونیک و فیزیک هسته ای
    ارسال تشکر
    4,930
    دریافت تشکر: 13,220
    قدرت امتیاز دهی
    12295
    Array
    عرفان سلیم زاده's: خجالت

نقل قول نوشته اصلی توسط evin Allah نمایش پست ها
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

مجبور نیسیتد خب حتماً از این روش استفاده کنید که ؟! راه های بسیاری وجود داره . در احادیث هم راه های بسیاری برای باز شدن رګ های قلب و بدن وجود داره من جمله :

امام صادق (ع) : هنګام چیدن خرما مقدار زیادی از بادمجان بخورید ، پس به درستی که آن ، شفا از هر دردی است ، روشنی چهره را زیاد می کند ، رګ ها را نرم می کند . ( بحار الانوار - ج 66 - ص 223 و ج 1 ، ص 398 )

در کتاب راز سلامتی و طول عمر نوشته ی اسماعیل اژدری اومده که مصرف بادمجان درجه ی قلیایی بدن را بالا برده ، و تصلب شرایین ، از رسوب مواد سمی و اسید اوریک در جدار رګ ها و افزایش فشار خون جلوګیری می کنه .

موارد زیاده یه مورد صرف مثال عنوان کردم .
    سلام عزیزم مرسی
    عزیزم من به بادمجان حساسیت دارم صدام میگیره
    درضمن خون یه محلول بافر تو خودش داره که از قلیایی و اسیدی شدن خون جلوگیری میکنه.
    همون سیر بخورم بهتره یکم از دوستامم خسته شدم با این بوی مقدس فراری شون میدم

7. 4 کاربر از پست مفید عرفان سلیم زاده سپاس کرده اند .

یار همراه
    ارسال تشکر
    18,960
    قدرت امتیاز دهی
    23072
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط عرفان سلیم زاده نمایش پست ها
    سلام عزیزم مرسی
    عزیزم من به بادمجان حساسیت دارم صدام میگیره
    درضمن خون یه محلول بافر تو خودش داره که از قلیایی و اسیدی شدن خون جلوگیری میکنه.
    همون سیر بخورم بهتره یکم از دوستامم خسته شدم با این بوی مقدس فراری شون میدم

سلام ، خواهش می کنم ...

من صرفاً تحت عنوان مثال عرض کردم ، موارد بسیار زیاده ، بله درسته خون یه محلول بافره با PH =7.4 ولی یه خورده بالا پایین میره و من هم از خودم بیان نکردم که میګید ، براتون منبع ذکر کردم

شما اګه عنوان کنید دقیق برای چه بیماری و یا تقویت چه چیز می خواید هم حدیث بسیاره و هم داروی ګیاهی که می تونم براتون مطلب با ذکر منبع معتبر بذارم امشب ولی

9. 4 کاربر از پست مفید "VICTOR" سپاس کرده اند .

یار همراه
    ارسال تشکر
    18,960
    قدرت امتیاز دهی
    23072
    Array

خب نیستید که عنوان کنید ، بنده احادیثی رو در ارتباط با ګشودګی عروق و سلامت قلب عنوان می کنم ، امیدوارم به کارتون بیاد . راه های ګیاهی بعدها ان شاء الله اګر خواستید .

ـ امام کاظم (ع) : نیشکر ګرفتګی های مجاری و عروق را باز می کند بیماری ای در آن نیست . ( بحار الانوار ، ج 66 ، ص 189 - مکارم الاخلاق ، ج 1 ، ص 363 )

ـ رسول اکرم (ص) : کرفس ګرفتګی های مجاری و عروق را باز می کند ، قلب را شاداب می کند ، حافظه می آورد . جنون ، جذام ، پیسی و ترس را دور می کند . ( بحار الانوار ، ج 66 ، ص 189 و ج 1 ، ص 390 - الفردوس ، ج 5 ، ص 370 )

ـ ایوب بن نوج : کسی که با ابولحسن اول ( امام کاظم (ع)) بر سر سفره ای حاضر شده بود ، برایم نقل کرد که آن حضرت باذروج ( بادرنجبویه - حوک - بادروج ) طلبید و فرمود : به درستی که من دوست دارم غذا را با آن شروع کنم ، پس آن می ګشاید ګرفتګی های مجاری و عروق را و غذا را دوست داشتنی می کند ... ( کافی ، ج 6 ، ص 364 - بحار الانوار ، ج 66 ، ص 215 - مکارم الاخلاق ، ج 1 ، ص 389 )

و بسیاره به علت عدم فرصت کافی تیتر وار فقط مواردی که در احادیث ذکر شده رو عنوان می کنم ، خواستید احادیث رو سر فرصت دونه دونه می نویسم .

عوامل کمک کننده به سلامت رګ ها :

ـ خوردن بادمجان به ویژه در فصل خرما چینی

ـ خوردن نیشکر ، کرفس ، آب و انجیر

ـ خوردن نوعی سبزی به نام حوک یا باذروج ـ بادرنجبویه )

ـ خوردن شام اګرچه به مقدار لقمه ای نان و شربتی از آب باشد

ـ روزه ګرفتن

ـ خوردن نمک مخلوط با آویشن

11. 7 کاربر از پست مفید "VICTOR" سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    روانشناسی عمومی
    ارسال تشکر
    31,663
    دریافت تشکر: 11,131
    قدرت امتیاز دهی
    29289
    Array
    zoh_reh's: جدید88

سلام
    طبق دستور زیر برا پدرم درست کردم ، تعداد لیمو ها و میزان مصرف با اطلاعاتی که شما دادین فرق میکنه، کدوم معتبر تره؟ضمنا یک لیتر معادل 4 لیوانه.

درمان گرفتگی رگ های قلب با عصاره سیر و لیمو ترش

- مصرف عصاره :
    اگر دچار رسوب گرفتگی در رگهای بدن شده اید، نیازی به عمل قلب باز وجود ندارد. زیرا گرفتگی رگها پس از این شما را آزار نخواهد داد. فقط کافی است روزی نصف استکان معادل 30 CC از این شربت غلیظ و طبیعی میل نمایید ؛ تا به کلی برطرف گردد.

- طرز تهیه :
    تعداد 30 حبه ی سیر را پوست گرفته همراه با 5 عدد لیموترش (شیرازی) با پوست که قبلا هسته های آن را گرفته اید، در هم زن (میکسر) بریزید. پس از آن که همه ی محتویات در میکسر له شد با یک لیتر آب مخلوط نموده و بجوشانید (نکته ی مهم : فقط و فقط، یک بار جوش بخورد). پس از سرد شدن، آن را از صافی رد نموده و محتویات را داخل یک شیشه بریزید و در یخچال نگهداری کنید.

- مصرف :
    همانطور که قبلا نیز گفته شد، روزانه نصف استکان (معادل 30 CC) از این مایع به اختیار خود تان قبل یا بعد از غذاهای اصلی میل نمایید. پس از سپری شدن سه (3) هفته از مصرف مداوم این عصاره ی طبیعی، احساس جوانی و شادابی در تمام وجود بدنتان قابل لمس است. تمامی گرفتگی های رگ های بدن و سایر عوارض آنها به عنوان مثال دید کم و سنگینی گوش به حالت عادی خود باز خواهد گشت.

به یاد داشته باشید ؛ بعد از مصرف یک دوره ی سه هفته ای، شما باید هشت (8) روز استراحت کرده و سپس دومین دوره ی مصرف سه هفته ای را اجرا کنید. به این ترتیب یک موفقیت موثر ایجاد می شود. این دوره ی درمان، ارزان، موثر و بی ضرر را می بایست هر ساله تکرار کرد.

- بوی سیر :
    با خوردن این مایع، هیچ کس بوی نامطلوب سیر را حس نخواهد کرد (امتحان کنید).

- خواص شربت :
    نیروهای شفا بخش سیر و لیموترش، کاملا خود را پس از مصرف این عصاره، نشان می دهند. افرادی که رگ های آنها رسوب گرفتگی دارد و یا این که مشکل (LDL) که مبتلا به کلسترل بد چربی خون دارند، می توانند ؛ شبها بدون پریشانی خاطر خواب راحت و آسوده ای داشته باشند.

به فعالیت های بدنی، ورزش پرداخته، زیرا انسداد رگهای آنها، از بین رفته است. همچنین مصرف این عصاره را برای کسانی که سایش دندان (دندان کروچه) داشته و یا جرم دندان دارند، مفید است. در آخر توصیه می کنیم برای اینکه سیر را پوست بکنید، در کاسه ای آب ریخته و پس از آن پوست سیر را به راحتی از آن جدا کنید.

http://www.irannaz.com/news_detail_10491.html

قوانین تالار روانشناسی

الهی مرا آن ده که مرا آن به...

13. 6 کاربر از پست مفید zoh_reh سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    مهندسی کامپیوتر - نرم افزار
    ارسال تشکر
    5,023
    دریافت تشکر: 4,729
    قدرت امتیاز دهی
    3407
    Array
    Bad Sector's: جدید102

به پدر من هم گفته بودن و منم که انو دیدم مطمئن شدم .
    منم از یه سایت معتبر گذاشتم .
    حالا تو مقدارش زیاد سخت نگیرین مهم اصولشه
    برای داشتن چیزی که تا به حال نداشته اید
    باید کسی باشید که تا به حال نبوده اید

15. 4 کاربر از پست مفید Bad Sector سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    ریاضی فیزیک
    ارسال تشکر
    40
    دریافت تشکر: 256
    قدرت امتیاز دهی
    1088
    Array
    D.r who's: جدید21

آقا ما که درست میکنیم هر دفعه تلخ هستش نمیدونم برای میزان جوشی که میزنس یا وقتی میخوای از صافی رد کنی کلا اینطوری میشه
    FOR EVER TRUSTING WHO WE ARE ! AND NOTHING ELS MATTERS

17. کاربرانی که از پست مفید D.r who سپاس کرده اند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)