دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 45

موضوع: کاره دسته خودمه قشنگه؟؟؟؟

همکار تالار مهندسی کامپیوتر
    رشته تحصیلی
    نرم افزار
    ارسال تشکر
    4,992
    دریافت تشکر: 4,497
    قدرت امتیاز دهی
    21728
    Array
    ارگان's: جدید134

پیش فرض پاسخ : کاره دسته خودمه قشنگه؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Dorna dordone نمایش پست ها
    به به سلام به ارگان نازنینمممم سلام به درنا خانوم گلم

ممنونم از دعوتت خانومی.. ممنونم که اومدی عزیزم

خب در برابر هنرمندی شما که من باید لنگ بندازم اختیار دارین بانو شما تاجه سرین

فقط چندتا نکته هست که به نظرم تو ظرافت کار بهت کمک میکنه و من عرض میکنم خدمتت ممنونم از نظراتت

اول بهت تبریک میگم که پوست نارگیلو این همه زیبا بیرون آوردی معلومه صبر و حوصلت زیاده ممنونم فقط بابتش یه کفه دست بریدم چیزی نبودا فقط چاقو فرو کردم توش

در مورد پایه ی شمع دونت باید بگم خیلی جالب طراحی شده و تنها نکته ای که مهمه تو آرایش پوست نارگیل اینه که قبل از هر طرحی یه سمباده ی نرم رو سطح پوستش بکشی تا حالت رویه ی پوست جالب و طریف درآد
    بله اصلا تو فکر سمباده نبودمو به ذهنم نرسید چون خیلی عجله ایی و یهویی شده بود

و در مورد نظر ساغر عزیزم باید بگم نکته ی بدی هم نبود که اگر لبه ها رو سنباده میکشیدی فقط ظرافت طرح بهتر جلوه میکرد حتی مبتونی لبه ها رو به صورتی سمباده بکسی که یه حالت بالا و پایین یا همون مارپیچ داشته باشه و وقتی نور از لبه ها بیرون میاد حالتش خیلی زیباتر جلوه کنه

آخه درنا جون خودمم به ذهنم رسید اما چون پوستش خیلی سفت بود با سمباده معمولی مارپیچ درنمیومد فک کنم باید با ببرم نجاری بگم برام تراش بدن

واسه طرح روی پایه ی شمع دونی و لبه های بریده شده هم میتونی از وسایل براق ریز و درشت استفاده کنی.. که تو گل سازی هم به کار برده میشه .. فک کنم کارتو چندین برابر زیبا کنه "البته یکم از سادگی کار کم میکنه" ولی مجلسی تر و شیک تر میشه

آره اینم کاره جالبی میشه اما خب نظرم این بود که ساده و طبیعی باشه حتی واسه پایشم از تیکه چوبای خودش استفاده کردم که یه دست باشه

البته اینا نظرات شخصی منه و امیدوارم بتونه کاربردی داشته باشه تو طرح ساخته ی ذهن خلاقت
    واقعا سپاس گذارم ازت بانو که افتخار دادی اومدیو با نظرت خیلی خوشحالم کردی
    منزه است خداوندي كه برطرف كننده ي غم هاست.غم و مشكل مرا برطرف كن بر ضعف و كمي چاره ام رحم كن و مرا از جايي كه گمان نميكنم روزي ده اي رحم كننده ي رحمت كنندگان

2. 6 کاربر از پست مفید ارگان سپاس کرده اند .

رشته تحصیلی
    نرم افزار
    ارسال تشکر
    4,992
    قدرت امتیاز دهی
    21728
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط سونای نمایش پست ها
    مائده جون خسته نباشی سلام آبجی مونای عزیزم
    بس لذت بردم! من پوست نارگیل و گردو خیلی دوست میدارم و خیلییییییییییی خوشحال شدم ازشون به این قشنگی استفاده کردی پایشم خیلی جالب بود

خوشحالم که خوشت اومده عزیزم

با یه شمع ساده تر البته از همین نوع هم یه امتحانی بکن

آره خودم قبول دارم شمعش نمیاد بهش اما چون خیلی عجله ایی و یهویی جوگیر شدم همینو تو خونه داشتم

باهاش یکم ور بری مدلای بیشتری میتونی درست کنی
    یه پیشنهاد اینکه، مائده ازین طنابا هستا پلاستیکی نیست!!!! خاکی قهوه ای هست! نمیدونم منظورمو رسوندم یا نه! با اونا ( میتونی لایه هاشو باز کنی تا نازک بشه و متناسب سایز این نارگیلا شه )
    آره عزیزم کاملا گرفتم منظورتو ممنون از تشریحت

برا پوست نارگیل آویز درست کنی و یه گوشه از اتاقت آویزون کنی خیلی قشنگ میشه وقتی توش شمع روشنه! اگه سه تا باشه و اندازه طناب رو از بزرگ به کوچیک تنظیم کنی که عالی میشه ...عجیب حس غریبی میده

ینی همین مدلی یا نه فقط مثله سه تا کاسه تور درست کنم بعد آویزون کنم؟؟؟
    چون طرحش مثلا آلاچیق طور بود حالا نمیدونم چقدر شبیهش شده

یا به دیوار یه نسبی درست کنی که این " نارگیل طرح انداخته شده"! به همراه شمع بزاری روش و بتونی برش داری و قدم بزنی مث این فیلمای قدیمی توی غار ها! و قلعه ها...
    و خیلی چیزای دیگه..
    اوووووووووووه چه رومانتیک میشه منم بی جنبه خطر داره مونا جون

البته مواظب باشا !!! تو اتاقت 4شنبه سوری نگیری بعد بگی ای موناااااااااااا یه مدت محدود مثلا وقتی میخوای شعر بگی یا موقع یوگا و ریلکسیشن...خلاصه وقتی روشن کن که قراره جو رو رمانتیک کنی
    بعد سریع خاموش کن

نه به عنوان گاز استفاده میکنم ازش فک کنم نیمرو روش بزنیم میچسبه

در هر صورت عالی بود ممنون...
    ممنووووووونم از نظراتت عزیزم متشکرم که شرکت کردیو وقت گذاشتی برام
    منزه است خداوندي كه برطرف كننده ي غم هاست.غم و مشكل مرا برطرف كن بر ضعف و كمي چاره ام رحم كن و مرا از جايي كه گمان نميكنم روزي ده اي رحم كننده ي رحمت كنندگان

4. 5 کاربر از پست مفید ارگان سپاس کرده اند .

رشته تحصیلی
    نرم افزار
    ارسال تشکر
    4,992
    قدرت امتیاز دهی
    21728
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط Almas Parsi نمایش پست ها
    سلام ارگان عزیزم

سلام بانو الماس عزیز
    ممنونم خانومی از اینکه منو به این تاپیک دعوت کردید..
    ممنونم که افتخار دادینو شرکت کردین

طرحتون بسیار زیباست و تبریک میگم از اینکه خلاقیت رو در زمینه های تلفیق طبیعت و هنر و بازیافت تونستید به یک اثر زیبا تبدیل کنید

ممنونم خیلی خوشحالم کردین
    نظراتی هم که دوستان ارائه کردند همه در زیبا تر شدن طرح میتونه موثر باشه

من هم احساس میکنم اگر سطح پوست نارگیل رو صاف و صیقلی کنید و طرح های مختلفی رو میتونید مثل شابلون درست کنید بعد اون طرح رو با صابون خیاطی یا ماژیک که بتونید طرح رو روی سطح پوست کپی کنید و با وسیله ای مثل اره مویی اون طرح رو در روی پوسته خالی کنید مثلا طرح گل ترمه یا و یا ستاره های چند پر که نور از داخل این اشکال بصورت زیبایی انتشار پیدا میکنه و یا اگر با دریل بتونید کار کنید ایجاد سوراخهای بصورت گل های 5 گلبرگ یعنی یک سوراخ با مته بزرگ در وسط و 5 سوراخ پیرامون او با مته متفاوت ایجاد کنید زیبا میشه و طرح میتونه به دلخواه انتخاب بشه

بله این دقیقا به فکره خودمم رسید اما چون اینو خیلی عجله ایی درست کردم حتی ابزار مناسبشم برام فراهم نبود و خیلی طرحه ابتدایی و ساده ایی شده
    و اینکه چون خیلی پوست محکمی داره با یه ابزار ساده نمیشه روش طرح داد و فک کنم باید از یه نجار کمک بگیرم
    بله چون دوتا نارگیل بود هنوز نصفه پوستش مونده و گذاشتم کنار که اگه بشه باهاش یه طرح گل یا چیز کوچیک بزنم

البته این پیشنهاد من یک طرح ذهنیه و ممکنه با تکمیل و ارائه ایده ها ی بهتر دوستان و با پنجه هنرمندانه شما میتونه به زیباترین شکل دیزاین این شب خواب زیبا رو زیبا تر کنه
    بله ممنونم ازین که فکرو نظراته خودتو میگین خیلی به من کمک کنه تا ایده بیشتری بگیرم

در هر حال طرح اولیه تون خیلی خلاقانه هست و ذهن رو آماده میکنه برای بالانس خلاقیت های بیشتر..

خانم گل براتون در همه مراحل آرزوی پیشرفت و موفقیت روز افزون دارم...

و همچنان در انتظار هنر های زیبای شما هستیم
    خیلی ممنونم که افتخار حضور دادین و با نظراتتون منو راهنمایی کردین
    بسیار سپاس گذارم از شما

6. 4 کاربر از پست مفید ارگان سپاس کرده اند .

رشته تحصیلی
    نرم افزار
    ارسال تشکر
    4,992
    قدرت امتیاز دهی
    21728
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط نیماماهان نمایش پست ها
    درود بر شما سلام بر آقای ماهان گرامی
    مرسی که قابل دونستي و دعوت کردی ممنون که افتخار دادین و شرکت کردین
    من شخصا از طرحهاي ساده و ابتكاری بيشتر خوشم میاد پس به نظر فوق العاده هست برای شروع ؛
    نظر شخصي من اينه: همون كه سطح لبه هارو روی هم ميزون نكردي تا نور جلوه بده خيلي هم فكر خوبيه ؛ سمباده و تميز كاري هم لازم نيست تازه اگر قسمتي از پوست خشک اليافي روي بدنه نارگيل رو باقي ميذاشتي هم طبيعي تر ميشد ؛

خوشحالم که با نظرم موافق هستین چون خودمم ازین طبیعی بودنش خیلی خوشم میاد اینکه دست میکشم روشو زبزیاش میاد زیره دستم دوست دارم
    بله اما چون یه دفه ایی به ذهنم رسید دیگه پوستشو کنده بودم اما برای چسبوندنه پایه و بدنه از اونا استفاده کردم تا یه سطحه صافی بدست اومد اما چون خیلی قشنگ نبود با ایده از تابلو سازی با کاشی شکسته که انجام میدادم اینم پوسته نارگیلارو خورد کردم و دورش چسبوندم

پايه اش طرح خوبي داره ؛ پيشنهادخانم سونای هم خوبه كه از طناب کنفی براي ساختن لوسترهاي چندتايي استفاده كني ؛ اگه برشهاي بدنه نارگيل رو مورب و ضرب دري بزني يه طرح ديگه هم جور ميشه ؛

بله برای اینکار دوباره باید دست به دامن پدر گرامی شم تا برام نارگیل بگیره اما این چند روزم بسکه خوراکیایی که با نارگیل درست میشه بهشون دادم دیگه پیشنهاده دوبارش احتمالا ضرب و شتم زیادی داره

به چشم من خيلي قشنگ اومد چون ساده و طبيعي بود ؛ اگه اهل هنرهاي دستي ابتكاري هستي يه پيشنهاد دارم که هم ميشه عمومي بگم و هم خصوصي ‏!‏

خوشحال میشم اگه مثله همیشه راهنماییم کنید تا بتونم کاراهای بهتری ارائه بدم

الحق كه يه اصالت هنرمند داري که باعث افتخار مايی
    سپاس گذارم همیشه به من لطف دارین شما

8. 4 کاربر از پست مفید ارگان سپاس کرده اند .

کـــــــاربر فــــعال
    رشته تحصیلی
    اقتصاد
    ارسال تشکر
    21,844
    دریافت تشکر: 45,916
    قدرت امتیاز دهی
    82822
    Array
    Almas Parsi's: جدید94

نقل قول نوشته اصلی توسط ارگان نمایش پست ها
    خیلی ممنونم که افتخار حضور دادین و با نظراتتون منو راهنمایی کردین
    بسیار سپاس گذارم از شما

سلام ارگان عزیز
    ممنونم از پاسخون

خانم گل در اینکه شما با استفاده از یک ایده و وسایلی که در دست داشتید ..
    تونستید این طرح زیبا رو خلق کنید جای تحسین داره
    همیشه در خلاقیت مهمترین ارزش و جایگاه رو ایده اولیه داره
    از اینکه قدرت خلاقیت بالایی دارید جای خشنودیه و ارائه پیشنهادات مختلف و پردازش اونها در ذهنتون میتونه خلاقیت های بیشتری رو در ذهنتون ایجاد کنه
    در مورد اینکه گفتید شاید نیاز باشه از یک نجار کمک بگیرید به نظر من نیازی نیست ارزش این اثر به کار با پنجه هنر مندانه خودتونه
    من قبلا با پوست نارگیل و ابزارهایی مثل سوهان های دستی و اره موئی جا کلیدی درست کرده بودم اولش ممکنه تا روش کار به دستتون بیاد کمی کند پیش بره کارتون ولی با استفاده از گیره رومیزی شما به راحتی میتونید در کنترل پوست نارگیل کمک داشته باشید
    ثابت نگه داشتن پوسته خیلی به بالانس کردن در حین کار میتونه کمک کنه

براتون آرزوی موفقیت دارم

10. 3 کاربر از پست مفید Almas Parsi سپاس کرده اند .

رشته تحصیلی
    نرم افزار
    ارسال تشکر
    4,992
    قدرت امتیاز دهی
    21728
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط masuomeh نمایش پست ها
    سلام ارگان جونم سلام معصومه جان

ممنونم منو دعوت کردی ممنونم که شرکت کردی

کارت خوبه عزیزم سپاسگذارم خانوم

حالا من یسری نظر دارم شایدم زشت وخنده دار باشه ولی نظره به شاید قشنگ بشه

نه خیلیم ارزشمنده نظراتتون

اول اینکه دوستان راست گفتن میتونستی سطح هارو کامل صاف کنی ولی روی درجاشمعی یادیواره این جاشمعی سوراخ درست کنی که اگه امکان داشته باشه اونارو باطلق بپوشونی ولی روی خود طلقوسوراخ داشته باشه که خاموش نشه یاطلقم نباشه اشکال نداره

آره عزیزم اینم فکره جالبه ایی اما چون اون روزی که من درست کردم واقعا عجله بود دیگه بیش ازین سلوله خاکستری نتونستم بسوزونم

بعد ازاین گونی چتایی منظورم این گونه هاساستفاده کنی تارو پوداونو ازهم باز کنی به صورت گیست بافت درست کنی برا تزئین ازاون استفاده کنی

عزیزم عکست نیمده اما منظورتو متوجه شدم

میشه برااینکه کارت طبیعی تر باشه از پوست گردو استفاده کنیو گردو طوری باز کنی که پوستش دونصفه بشه بعد بشه اونارو بهم چسبوند و رو گردو باسلیقه خودت تزئین کنی و درکنارو یاداخلش استفاده کنی یا با درکنارهم قرار دادن گردوها با چسب جای خودشمعو درست کنی وشمعو بذاریوسطش بعد داخل پایه که ازنارگیل درست کردی بذاری

درسته اما خب این خودش یه کار جدا میشه و از سبک این درمیاد من اینو سعی کردم حتی پایشم از چوب و اون پرزای روش بدم

میشه ازاسپره براق کننده استفاده کرد وبزنی به پوست نارگیل تابراق بشه وجذابیت داشته باشه

آخه اسپری بزنم حالت طبیعیه پوستش از بین بره فک کنم
    یا اززیر پایه شمع دونی یه سوراخ درست کردازسیم وسرپیچ آویز لامپ ودوشاخه یه رابط درست کنی البته نه خودت بده کسی که بلده این هنرها نزد من هستشو بس

بعد سرپیچ لامپوبذار تو پایه شمع دونی محکمش کنه باچیزی تکون نخوره

لامپ به جای شمع بذار روی سرپیچ سیمم که ازسوراخ پایین پایه رو میشه و دوشاخه رو به پریز وبزنو و به عنوان شب خواب میشه استفاده کرد که چراغش قرمز باشه فکرکنم بیشتر به طرحت بیاد یه زیبای خاص به اتاقت میده

آره عزیزم پدرمو همین نظرو داد اما چون خیلی بزرگ نیست بخوام توش لامپ بذارم جا نمیشه و خیلی جالب درنمیاد باید واسه این کار یه نارگیله بزرگتر انتخاب کنم

البته چون ممکنه سیم وقتی اززیر پایه رد میشه پایه صاف نباشه وهی بیفته میتونی ازکنارپایه یه شکاف مث یه هلال کوچیک درست کنی وازاونجا ردش کنی

دیگه چیزی به ذهنم نرسید

خیلیم عالی بود واقعا خانومه هنرمند ممنونم

آخه من خودم یه چیزای ابتکاری اینطوری درست میکنم گفتم شاید بگم شمام انجام بدی قشنگ تر بشه

بله بی نهایت سپاسگذارم ازت که وقت گذاشتیو تجربیات خودتو در اختیار من گذاشتی
    امیدوارم نظراتم مفید باشه
    قطعا مفید بوده عزیزم

12. 3 کاربر از پست مفید ارگان سپاس کرده اند .

رشته تحصیلی
    نرم افزار
    ارسال تشکر
    4,992
    قدرت امتیاز دهی
    21728
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdikhanmohamadi نمایش پست ها
    سلام ببخشید ما بی دعوت اومدیم ولی حالا که امدیم خوش اومدیم

سلام خیلی خوش اومدین خوشحالم که افتخار دادین مارو با نظراتون مزین نمودین

خیلی زیباست دست راستشو رو سر مام بکش یکم ذوقمون باز شه
    بفرما اینم دسته راسته من بر سر شما
    انشاالله که ذوقتون فوران شده باشه

نارگیلشو کی خورده اغااااااااااا من نارگیل میخواممممم

این چندروز بسکه نارگیل به خورد خانواده دادم میترسم خودمو جا شمعمیمو شوت کنن بیرون
    آدرس بدین براتون یه معجون خوشمزه سرشار از نارگیل پست کنم

ولی جدی جدی خوب درستش کردی دستت درد نکنه واقعا زیباست

ممنونم خوشحالم خوشتون اومده

این بچه ها خوب نظرایی دادن که رو پوستشو سنباده بزنیو صیقلی بشه این سوراخاییم که فرمودن بزنی خشکل ترش میکنه

درسته اما چون پوستش فوق العاده سفته فک کنم باید لوازم مجهزتری بگیرم

این مدل رومیزیشه یه مدلم اویز درست کن برا بالایه اپن اشپزخونه میتونی بعد اینکه صافو صیقلیش کردی
    یه روغن جلا بزنی که رنگش خوشلتر بشه قبلنا ما اینارو با کدو میساختیم توش شمع میروشنیدیم ولی چون تر بود سه4روزه خراب میشد از بین میرفت

به به چه جالب پس شمام هم جزوه هنرمندانه نمونه تشریف دارین

ولی این دوستمونم خوب نظری داده که بجا شمع از چراخ استفاده کنی به عنوان چرلغ خوابم میشه ازش استفاده بنمویی

بله خودمم همین نظرشو داشتم حتی میشه برعکسشم کرد و چراغ داخل داد و به عنوان یه لوستر صحرایی ازش استفاده کرد
    اما خب باید نارگیلش بزرگ باشه که بشه روش هنرنمایی کرد

پایه دارشم میشه درست کنی برا رومیز یه تیکه از جنس خودشو وارونه برش بدی بچسبونی زیرش که عکم بیاد بالاتر

بله اینم خیلی نظره خوبی بود سپاسگذارم
    خلاصه خوب ذوقو سلیقه ای داشتی باریککککک

ممنونم از تشویقتون خیلی خوشحالمو نموییدین

14. 3 کاربر از پست مفید ارگان سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    برق الکترونیک
    ارسال تشکر
    8,023
    دریافت تشکر: 11,669
    قدرت امتیاز دهی
    29795
    Array
    shiny7's: جدید44

چقدر شاعرانه!

چقدر تو اون لحظه ای که داشتی اینو درست می کردی حس قشنگی داشتی!!!

دارم حسش می کنم!!!

زیباست!

GOD is Watching YOU

insta:
    _shiny7_

16. 4 کاربر از پست مفید shiny7 سپاس کرده اند .

رشته تحصیلی
    نرم افزار
    ارسال تشکر
    4,992
    قدرت امتیاز دهی
    21728
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط shiny7 نمایش پست ها
    چقدر شاعرانه!

چقدر تو اون لحظه ای که داشتی اینو درست می کردی حس قشنگی داشتی!!!

دارم حسش می کنم!!!

زیباست!
    سلام بر مدیر هنرمنده خودم
    عزیزم من از دامانه شما به اینجا رسیدم
    آره خیلی حسه خوبی بود خصوصا اونجاش که چاقو کردم تو دستم نمیدونی چه صحنه ایی بود
    ممنونم با حضورت خیلی خوشحالم کردی

18. 4 کاربر از پست مفید ارگان سپاس کرده اند .

همکار تالار روانشناسی
    رشته تحصیلی
    روانشناسی شخصیت
    ارسال تشکر
    4,960
    دریافت تشکر: 4,070
    قدرت امتیاز دهی
    11916
    Array
    mozhgan.s's: جدید50

عزیزززم اینا خیای قشنگن.ازشون به منم بده
    آلزایمر گاهی درد نیست...
    درمان است!!

20. 4 کاربر از پست مفید mozhgan.s سپاس کرده اند .

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)