دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: لذت خنک زیورآلات پارچه ای رنگی

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    طراحی مد
    ارسال تشکر
    651
    دریافت تشکر: 2,174
    قدرت امتیاز دهی
    6553
    Array

پیش فرض لذت خنک زیورآلات پارچه ای رنگی

بیتا خوش‌زبان، طراح زیورآلاتی است که با برند دوک آنها را عرضه می‌کند. این زیورآلات برخلاف چیزی که معمول است با سنگ و فلز ساخته نمي‌شود بلكه اصلی‌ترین ماده سازنده این زیورآلات پارچه است.

مجله زندگی ایده آل: بیتا خوش‌زبان، طراح زیورآلاتی است که با برند دوک آنها را عرضه می‌کند. این زیورآلات برخلاف چیزی که معمول است با سنگ و فلز ساخته نمي‌شود بلكه اصلی‌ترین ماده سازنده این زیورآلات پارچه است. پارچه‌های زیبای گلدار که این زیورآلات را برای روزهای رنگی تابستان مناسب می‌کند.

جرقه‌ای که نیمه‌شب زده شد

بیشتر از یک سال و نیم است که طراحی و ساخت زیورآلات برنجی انجام می‌دهم. اما کمی که گذشت، متوجه شدم این سبک کار خیلی زیاد شده و به خاطر همین ایده‌های نو در آن کم به وجود می‌آید. 4 ماه پیش در بازارچه خیریه «رعد» به همراه یکی از دوستانم غرفه گرفته بودم. وقتی کارها را آماده کردم متوجه شدم همه کسانی که با برنج کار می‌کنند و از جمله من، کارهای شبیه به هم درست کرده‌ایم. نزدیکی‌های صبح بود که به فکرم رسید شاید بتوانم با پارچه‌هایی که دارم کار کنم. مهره‌های چوبی، برنج و پارچه را کنار هم گذاشتم و این کارهايي كه مي‌بينيد متولد شد. در بازارچه تمام کارهای پارچه فروش رفت اما کارهای برنجی ماند. به همین دلیل کارهای قبل را کنار گذاشتم و همه‌ انرژی‌ام را گذاشتم روی کارهای پارچه‌ای.

اگر دنبال نمونه‌هایی هستید که درشت‌تر باشد و بیشتر خودش را نشان دهد می‌توانید این نمونه را انتخاب کنید. رنگ تند آن با رنگ پوست کاملا کنتراست دارد.

پهنی این گردنبند آن را بیشتر شبیه دستمال گردن خواهد کرد.

بدیع و زیبا

این کار نو و جدید است و تا حالا ندیده‌ام کسی مثل آن را انجام دهد. قیمت آنها هم مناسب است. من کارهایم را بین 10 تا 25 هزار تومان می‌فروشم. ویژگی دیگرشان این است که به راحتی با لباس هماهنگ می‌شوند. من این زیورآلات را با مانتو، پیراهن و لباس‌هايم هماهنگ مي‌كنم. من با پارچه بیشتر از همه گردنبند درست می‌کنم اما دستبند و گوشواره هم می‌سازم.

اگر می‌خواهید ساده‌تر و خلوت‌تر باشید می‌توانید گوشواره‌ها را به جای گردنبند با دستبند هماهنگ کنید. یادتان باشد این ست هم مخصوص مهمانی است.

مدل متفاوت این گردنبند به آن ظاهری اسپرت می‌دهد. می‌توانید آن را به راحتی با هر رنگ جیني كه داريد، هماهنگ کنید.

شوق و ذوق من از همه بیشتر است

پارچه‌ها و طرح‌های جدیدی که می‌شود در این کار پیاده کرد، شوق و ذوق من را برای ادامه این کار بیشتر می‌کند. می‌شود پارچه‌های مختلف رنگی را به هم وصل کرد و با هر پارچه طرح خاصی را ساخت. این برای من خیلی هیجان‌انگیز است. تازگی‌ها با حریر هم کار می‌کنم اما بیشتر از پارچه‌های نخی گلدار استفاده می‌کنم. این پارچه‌ها قابل شست‌وشو هستند و به دليل *** پارچه، رنگ‌شان از بین نمی‌رود.

پاپیون این گردنبند زیبا كنار گردن می‌افتد و منظره‌ای شبیه یک دستمال گردن زیبا به‌وجود می‌آورد.

رنگ طلایی فلز این گردنبند به آن ظاهری رسمی‌تر می‌دهد. می‌توانید آن را در مهمانی‌ها استفاده کنید.

اگر یک روسری ساتن به این رنگ‌ داشته باشید می‌توانید این دستبند را با آن هماهنگ کنید.

کسانی که از گوشواره‌های بزرگ خوش‌شان می‌آید می‌توانند این ست زیبا را امتحان کنند.

گوشواره‌های تابه‌تا ظاهری فانتزی به این ست می‌دهند. البته همه از یک پارچه ساخته شده‌اند. اما طرح‌های درشت پارچه اجازه چنین کاری را به طراح داده است.

كره‌هاي پارچه‌اي جلوي گردن هستند و 2 بند روی لباس شما آویزان می‌شود. می‌توانید آن را با لباس‌های سفید یا قرمز و حتی آبی هماهنگ کنید.

2. 5 کاربر از پست مفید طاهره جووون سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مکانیک
    ارسال تشکر
    3,410
    دریافت تشکر: 5,648
    قدرت امتیاز دهی
    4008
    Array

پیش فرض پاسخ : لذت خنک زیورآلات پارچه ای رنگی

خیلی قشنگه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)