آنجلو کریستوفولتی، ایجنت فیفا، بر این باور است که رودی گارسیا با تغییر ذهنیت رم به موفقیت رسیده و او از جروینهو هم تمجید کرده است.گارسیا ذهنیت رم را عوض کرده، موافقید؟«بله، کاملا. رم حالا برای کسب پیروزی به میدان می رود. آنها در نیمه ی اول حریف را محک می زنند و در نیمه دوم حمله می کنند.»گارسیا برخی بازیکنان را که در گذشته خوب نبودند احیا کرده، مثل پیانیچ…«مربی هرگز نمی خواست او را از دست بدهد چون بازیکن بوسنیایی را به عنوان محور خط هافبک رم در نظر دارد. اما من معتقدم که ما هنوز پیانیچ واقعی را ندیدیم.»چطور؟«از نظر من او هنوز ۷۰% آمادگی دارد، و از تمام توانش استفاده نکرده است. فکر می کنم در این فصل می تواند بهتر از این شود.»حتی دروسی هم انگیزه ی فوق العاده ای دارد…«دنیله در گذشته خیلی سختی کشید و حالا دوباره بازیکن فوق العاده مهمی برای تیم شده است.»کدام یک از خریدهای جدید نظرتان را جلب کرده اند؟«قطعا مایکون همان بازیکن چند سال پیش شده است. و بعد هم جروینهو.»بازیکن ساحل عاجی به نظر این طور نبود ولی…«در حقیقت، من فکر می کنم خیلی او را دستکم گرفته اند، او بازیکنی است که در این رم موفق می شود.»