خليل‌زاده: دلم با مس کرمان نيست

مدافع تيم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: اميدوارم هرچه زودتر تکليفم مشخص شود و اتفاقات اخير باعث شده حتي خواب درستي نداشته باشم.

شجاع خليل‌زاده در مورد جلسه روز گذشته کميته انضباطي عنوان کرد: ديروز در جلسه کميته انضباطي حاضر شدم. من و مسئولان مس دلايل خود را بيان کرديم به هر حال اميدوارم حق به حقدار برسد. کميته انضباطي هميشه روي اين مسائل با دقت نظر عمل کرده و انشاالله اين بار نيز آنها در اين ارتباط تصميم‌گيري مي‌کنند.

به گزارش فارس ، وي افزود: شرايط به گونه‌اي است که جداي از تمامي اين مسائل دلم با مس کرمان نيست و نمي‌توانم در اين تيم بازي کنم. براي پيشرفت به سپاهان آمدم و اميدوارم انتخاب خوبي کرده باشم.

مدافع سپاهان در مورد شرايط تيمش عنوان کرد: وضعيت تمريناتمان بسيار خوب است و تيم شرايط ايده آلي دارد. امروز نيز در يک ديدار دوستانه به مصاف راه آهن مي‌رويم، اميدوارم سپاهان امسال نتايج خوبي بگيرد و در هر سه جام به موفقيت برسد.

وي در مورد اينکه گفته مي‌شود سپاهان عملکرد بسيار بهتري نسبت به حريفانش در نقل و انتقالات داشته است عنوان کرد: همه تيم‌ها بازيکناني خوبي گرفتند مگر نفراتي که استقلال و پرسپوليس جذب کردند بازيکنان کوچکي هستند. خريدهاي سپاهان به چشم مي‌آيد و روي اين تيم تمرکز زيادي وجود دارد وگرنه حريفان ما نيز خوب خريد کردند.

خليل‌زاده در مورد اينکه آيا در تيم جديدش جا افتاده عنوان کرد: سپاهان شرايطش با ساير تيم‌ها فرق مي‌کند تا به حال نديدم با بازيکنان جديد در تيمي اينقدر خوب برخورد شود. کاپيتاني مثل نويدکيا نمونه‌اش وجود ندارد. او خيلي با شخصيت و با محبت است که سريع با بازيکنان جديد دوست مي‌شود.

وي در مورد قرعه سخت سپاهان در دو هفته ابتدايي و ديدار با فولاد خوزستان و استقلال گفت: به نظر من هر چقدر بازي‌هاي سخت اول باشد بهتر است چرا که عيار تيم‌ خيلي زود مشخص مي‌شود و مي تواند در ادامه کارش را با قدرت انجام دهد.

خليل زاده در پايان عنوان کرد: دعا مي‌کنم هر چه زودتر کارم درست شود و کميته انضباطي نظر خود را بيان کند. باورکنيد به خاطر اين اتفاق خواب درستي ندارم و شرايط سختي است.