دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 3 از 39 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 381

موضوع: آنچه که شمارا میآزارد

کـــــــاربر فــــعال
    رشته تحصیلی
    اقتصاد
    ارسال تشکر
    21,844
    دریافت تشکر: 45,916
    قدرت امتیاز دهی
    82822
    Array
    Almas Parsi's: جدید94

پیش فرض پاسخ : آنچه که شمارا میآزارد

سلام...
    هیچ چی بدتر از این نیست که بری تو صف پمپ بنزین بایستی بعد هم با کلی شیش و بش خلوت ترین لاین رو انتخاب کنی و زمانی متوجه شی که یکی از تلمبه ها کار نمیکنه
    یا تو پمپ بنزین گیر راننده ماشینی بیفتیم که کارت بنزین موتور سیکلت داره و تا پر شدن باکش با آرامش ملت رو معطل خودش میکنه

2. 7 کاربر از پست مفید Almas Parsi سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    مهندسی برق-الکترونیک
    ارسال تشکر
    6,930
    دریافت تشکر: 5,062
    قدرت امتیاز دهی
    7457
    Array

سلام

ممنون از تاپیکتون

- یه مشکلی که دیدم ارتفاع پله های اتوبوس برای افراد مسن تر یا مثلا فردی که بخواد کاسکه بچه جابه جا کنه و موارد مشابه هست

- مورد بعدی حجم کتابا و فضای کتابخونه و یا محل هست ...با اینکه هر چند وقت کتابایی که نمیخونمو جمع میکنم تو کمد! اما در حال حاضر از

5ردیف کتابخونه (که 10 قسمت هست) 2ردیفش تا سقف کتاب هست و به شکل های مختلف روی هم هستن.

- کم نور و تاریک بودن فضا که معمولا طبقات اول اپارتمان ها مخصوصا اتاقای عقب تر دچار هستن...شب و روز اتاق من یکیه!وتمام مدت چراغ روشنه

- یه موضوع که من متنفرم ازش!!!مرتب کردن تخت خوابه!....خودش مرتب بشه دیگه!

- کولر ابی....با اینکه شسته شده و تقریبا هم نو هست کافیه 1 ساعت روشن باشه که روی تمام میزم که زیرشه گچ و خاک بشینه که کاملا ملموسه

و کم نیست .خلاقیت هم به خرج دادم!پارچه تور!!!!جلو دریچه زدم اما فایده چندانی نداره جز اینکه احساس میکنم اتاق گرمتر میشه!

- خیلی از افراد با ارتفاع مشکل دارن و تو بلندی سرگیجه میگیرنو این دسته مشکلات که ارتفاع بعضی کمدا یا کابینتای اشپزخونه یا موارد مشابه دردسره و

استفاده واسشون مشکله که فرضا بخوان از صندلی یا نردبون استفاده کنن

- اگه دقت کرده باشین بیشتر قفسه ها ، کمدا ، کابینتا و... یه فضای بسته اس که با تمام کاربردیشون مشکل نظم داخلی دارن مثلا اگه بخوای یه ظرفیو

از کابینت برداری ممکنه مجبور بشی نصف کابینتو بیاری بیرون!...در واقع این فضاها شاید بشه کاربردی تر بشه.

ممنون

و همه ی ما خاطره ایم.....

4. 9 کاربر از پست مفید چکامه91 سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    برق صنعتی
    ارسال تشکر
    13,909
    دریافت تشکر: 12,140
    قدرت امتیاز دهی
    32623
    Array
    mamadshumakher's: جدید136

- یه مشکلی که دیدم ارتفاع پله های اتوبوس برای افراد مسن تر یا مثلا فردی که بخواد کاسکه بچه جابه جا کنه و موارد مشابه هست

- مورد بعدی حجم کتابا و فضای کتابخونه و یا محل هست ...با اینکه هر چند وقت کتابایی که نمیخونمو جمع میکنم تو کمد! اما در حال حاضر از

5ردیف کتابخونه (که 10 قسمت هست) 2ردیفش تا سقف کتاب هست و به شکل های مختلف روی هم هستن.

- کم نور و تاریک بودن فضا که معمولا طبقات اول اپارتمان ها مخصوصا اتاقای عقب تر دچار هستن...شب و روز اتاق من یکیه!وتمام مدت چراغ روشنه

- یه موضوع که من متنفرم ازش!!!مرتب کردن تخت خوابه!....خودش مرتب بشه دیگه!

- کولر ابی....با اینکه شسته شده و تقریبا هم نو هست کافیه 1 ساعت روشن باشه که روی تمام میزم که زیرشه گچ و خاک بشینه که کاملا ملموسه

و کم نیست .خلاقیت هم به خرج دادم!پارچه تور!!!!جلو دریچه زدم اما فایده چندانی نداره جز اینکه احساس میکنم اتاق گرمتر میشه!

- خیلی از افراد با ارتفاع مشکل دارن و تو بلندی سرگیجه میگیرنو این دسته مشکلات که ارتفاع بعضی کمدا یا کابینتای اشپزخونه یا موارد مشابه دردسره و

استفاده واسشون مشکله که فرضا بخوان از صندلی یا نردبون استفاده کنن

- اگه دقت کرده باشین بیشتر قفسه ها ، کمدا ، کابینتا و... یه فضای بسته اس که با تمام کاربردیشون مشکل نظم داخلی دارن مثلا اگه بخوای یه ظرفیو

از کابینت برداری ممکنه مجبور بشی نصف کابینتو بیاری بیرون!...در واقع این فضاها شاید بشه کاربردی تر بشه.

ممنون

عالی بود.ممنونم.دقیقا همچین موردهایی منظورم بود توی این تاپیک.

اینکه وسایل حمل و نقل کوچک پاک در دسترس عموم نیست خیلی بده.اگه برم یه شهری بخوام به چندتا کار برسم نه موتور الکتریکی نه دوچرخه جایی کرایه نمیده

6. 12 کاربر از پست مفید mamadshumakher سپاس کرده اند .

کـــــــاربر فــــعال
    رشته تحصیلی
    اقتصاد
    ارسال تشکر
    21,844
    دریافت تشکر: 45,916
    قدرت امتیاز دهی
    82822
    Array
    Almas Parsi's: جدید94

سلام
    چیزی که منو خیری آزار میده قسمت اطلاعات برخی ادارات یا برخی بانکها که یک حائل شیشه ای گذاشتند و به سختی ما صدای فرد رو میشنویم و هم باید با صدای بلند حرف بزنیم یا تا کمر خم شیم بلکه کاربر پشت میز صدای مارو بشنوه

8. 10 کاربر از پست مفید Almas Parsi سپاس کرده اند .

همکار تالار مدیریت
    رشته تحصیلی
    مدیریت بازرگانی
    ارسال تشکر
    2,757
    دریافت تشکر: 2,880
    قدرت امتیاز دهی
    6983
    Array
    رضا66's: جدید143

سلام اینکه مشتری نمی دونه چی می خواد ....
    آخه نمیدونم چرا اول فکر نمی کنند چی می خوان بعد سفارش بدن....اعصابم کلی بهم می ریزه
    میگویند سه موقع دعا برآورده میشود:یکی وقت غروب یکی زیر بارون ...یکی هم وقتی دلت میشکند...
    من وقت غروب زیربارون با دلی شکسته دعاکردم.

10. 6 کاربر از پست مفید رضا66 سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    نانو تکنولوژی
    ارسال تشکر
    3,796
    دریافت تشکر: 2,840
    قدرت امتیاز دهی
    5189
    Array
    yasaman hedayati's: سکوت

دوروود بر صاحب تاپیک
    دم دست ترین مشکلی که الان دارم
    این بسته های زولبیا بامیه است
    کافیه 2روز بمونن تا کلا شهدشون ازشون خارج شه...خشک میشن و ظعم بدی پیدا میکنن
    اگه به نظرم طراحی جعبه اش یه جور دیگه باشه که بتونه دوباره اون شربت رو بهش برگردونه خوب باشه
    میام دوباره...با کوهی از مشکلات

12. 8 کاربر از پست مفید yasaman hedayati سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    معماری
    ارسال تشکر
    324
    دریافت تشکر: 911
    قدرت امتیاز دهی
    990
    Array

چیزی که منو ازار میده اینکه کار های زود بازده مدیران سایت اجازه نمیدن انجام بشه مثل بورس ایده وفروش ایده ها
    اگر تنها ترین تنهایان هم شوم بازم هم خدایی هست.

14. 5 کاربر از پست مفید .مخفی. سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    برق صنعتی
    ارسال تشکر
    13,909
    دریافت تشکر: 12,140
    قدرت امتیاز دهی
    32623
    Array
    mamadshumakher's: جدید136

زندگی آپارتمانی و از دست دادن فضا جهت کاشت انواع سبزی تازه خوش رنگ و رو ....و اجبارا خریدن از بیرون ....

16. 6 کاربر از پست مفید mamadshumakher سپاس کرده اند .

همکار تالار مکانیک
    ارسال تشکر
    13,417
    دریافت تشکر: 6,562
    قدرت امتیاز دهی
    6221
    Array
    homeyra's: جدید156

من یکی یکی یادم میاد...
    یکیش اینکه یه ساعت تو صف غذا تو سلف دانشگاه وای میسی،انقد که دیگه اثری از گشنگی نیست و تقریبا سیر شدی،بعد وقتی نوبت بهت میرسه که ژتون بزنی،دستگاه یه بوق وحشتناک میزنه و گنده مینویسه "ژتون ندارد"...
    آخه این یعنی چی؟؟؟؟خب من تازه شارژ کردم که...چیو ژتون ندارد....بعد باید بری شارژ کنی و دوباره بری آخر صف....خب چ کاریه؟میری یه بیسکوییت میخری میخوری انقد هم دردسر نداره

یکی دیگش این پول خوردای تاکسی هست...اگه پول خورد نداشته باشی،بقیۀ پولتو مثلا یه دیویستی میده بهت که به هرچی شبیهه جز پول...بهش هم بگی عوض کن یه جوری نگات میکنه انگار گفتی بهش اخلاقتو عوض کن...بعد هم میگه من این پولو از خود شما مسافرا گرفتم...دیگه آدم هم نمیتونه که دهن به دهن شه...

یکی دیگه هم تو مترو تقریبا 6 نفر میتونن بشینن روی صندلی های یک سمت ولی اگه یکم کوچولوموچولو باشن شاید یکی دیگه هم جاشه....اونم شــــــــــــــــــــــــ ـــــاید.....ولی نه اینکه طرف میبینه نشستیم و اصلنم جا نیست،خودشم سه برابر منه،بلند میگه"خانوما جمعتر بشینید که منم بتونم بشینم" بعد هم بیاد روسر همه میشینه....
    ی چی دیگه اینکه منکه تو مترو نشستم هرکی آدم مسنه میاد بالا سر من....من تا اونجا که بشه پامیشم ولی واقعا بیشتر اوقات از خستگی حال حرف زدن ندارم....ولی یه جوری نگاه میکنن آدم معذب میشه....بابا جرم که نکردم،نشـــستم.....از مسئولین خواهش میکنم به این افراد بابت نگاهاشون تذکر بدن

18. 11 کاربر از پست مفید homeyra سپاس کرده اند .

کاربر فعال سایت
    رشته تحصیلی
    ارشد ژنتیک ،کارشناسی میکروبیولوژی
    ارسال تشکر
    25,976
    دریافت تشکر: 13,088
    قدرت امتیاز دهی
    24668
    Array
    سونای's: جدید81

سلام بر جمع

من چیزایی که آزارم میده

* وقتی پای یه گاو که حتی باردار هست میشکنه!!! راهی نداره جز اینکه سرشو بزنن!!!! چون اگه گچ بگیرن گاو نمیتونه بشینه! و بخوابه و استراحت کنه و مدت زیادی هم نمیتونه وزن سنگینشو تحمل کنه! واسه همین سرشو میزنن هم خودش میمیره هم گوسالش........

* اینکه همه ی کولر ها سرماشونو به ساکنین محترم خونه ها میدن و گرماشونو میدن بیرون! حالا خدا نکنه اون کوچه تنگ باشه! پرنده ها و بقیه ی حیوونا خفه میشن از گرما!

*+ توی تالارا هتلا غذای اضافی به تمام معنا حیف میشه...بعد بعضی از حیوونا میرن کیسه زباله ها رو پاره میکنن که آلودی ایجاد شدش چندین برابره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آقا رفتیم رصد یه گروه جدید هم با ما بودن! از اول اینا شروع کردن به بحثای فلسفی و فیلمای بروزو و خلاصه ذهن برترشونو به رخ هم میکشیدن!!!
    بعد تا شعاع دو کیلومتری تمام بوته و گون و خارو جمع کردن و تا صبح سه جای مختلف آتیش روشن کردن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    + لطفا یچی اختراع کنین که آدما بدونن حفظ و آسیب نرسوندن یا حدا اقل اسیب رسوندن به اکوسیستم مهممممممممم هست
    + یچی اختراع کنین بدونن خاک ارزش داره و با اتیش روشن کردن روش تمام خاصیتشو از بین نبرن!

+و دیگه اینکه انقدر توو رانندگی خشن هست و دم به دقیقه یکی پیاده میشه یقه اونیکی رو میگیره!

+خدایی مردها دیگه البته بعضی ها! شورشو درآوردن هر دقیقه دعوا راه میندازن! با اون صداهاشون اعصاب و روان ادمو بهم میریزن ....

* از صدای این بوق ها هم خیلی اذیت میشم! نمیدونم چرا ملایم ترشو نمیسازن! مخصوصا الان دیگه یه مدلایی اومده اکو داره!!!!

* میز مطالعه سایزش خوبه! زیاد جا گیر نیست توو اتاق! اما گاهی نیازه که سایزش بیشتر بشه!!!! و بعد از اتمام فعالیت دوباره به سایز قبلی برگرده

*+ نمیدونم چرا توی شهر از پوشش گیاهی استفاده نمیکنن!!! خیلی کمه!! درصورتی که همین پوشش واسه ایجاد سایه! به دنبالش خنکی و مهم تر جلوگیری از این نور و امواج مضر خورشید میتونه خیلی مفید باشه!

*+ اینم آزارم میده که برای نمای یه بانک میزنن درختای جلوشو قطع میکنن!!!!!! چرا نمیشه جوری نما زد که درختا قطع نشن!!

فعلا ....

ستاره ها نهفتم در اسمان ابري
    دلم گرفته اي دوست، هواي گريه با من

20. 7 کاربر از پست مفید سونای سپاس کرده اند .

صفحه 3 از 39 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع