دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: اس ام اس دل شکستن

همکار تالار زیست شناسی
    رشته تحصیلی
    میکروبیولوژی
    ارسال تشکر
    3,503
    دریافت تشکر: 4,071
    قدرت امتیاز دهی
    33715
    Array
    nedasoltani's: جدید65

پیش فرض اس ام اس دل شکستن

یارب تو او را همچو من بر غم گرفتارش مکندر شهر غربت ای خدا هرگز تو ازارش مکنهر چند او از رفتنش چشمان من گریان نمودلیک ای خدای مهربان از غصه پر بارش مکن . . .***************اس ام اس دل شکستن***************
    تو بارون که رفتی شبم زیرو رو شدیه بغض شکسته رفیق گلو شد . . .
    ***************اس ام اس دل شکستن***************
    احساس سوختن به تماشا نمی شودآتش بگیر تا که بدانی چه می کشم . . .
    این دلی که شکستی مال من نبودخیلی وقت پیش تقدیم به تو شدخوشحالم چون حالا میتونم جای دل سنگ بذارم تو ســ ــینه . . .
    کاش همانطور که از شکستن تکه ای شیشه بر میگردی و نگاهش میکنیوقتی دل مرا شکستی ، یکبار بر میگشتیفقط نیم نگاهی میکردی . . .
    خوشحالم که بردم چون کسی رو از دست دادم که دوستم نداشتخوشحالم که باختی چون کسی رو از دست دادی که دوستت داشت . . .
    تو روزگار رفته ببین چی سهم ما شداز عاشقی تباهیاز زندگی مصیبتاز دوستی شکستواز سادگی خیانت . . .
    با تو بودن خیلی وقته که گذشتهبی تو بودن مثل مهر سرنوشتهحالا اسم تو را هی زمزمه کردنواسه من نه تو میشه نه فرقی داره . . .
    از دشمنان برند شکایت به دوستان / چون دوست دشمن است شکایت کجا بریم ؟
    از تو متنفرم حتی اگر اندازه تمام ستاره های آسمان هم دوستم داشته باشیبرایت آرزوی مرگ نمیکنم چون باید بمانی و خوشبختی من و بد بختی خود را ببینی . . .منتظر آن روز هستممانند روزی که رفتی و گفتی دیگر باز نمی گردی
    زتو بگذشتم و بگذاشتمت با دگرانرفتم از کوی تو لیکن عقب سر نگرانما گذشتیم و گذشت آنچه تو با ما کردیتو بمان و دگران وای به حال دگران . . .
    تا که بودیم ، نبودیم کسی / کشت ما را غم بی هم نفسیتا که خفتیم همه بیدار شدند / تا که مردیم همگی یار شدندقدر آن شیشه بدانید که هست / نه در آن لحظه که افتاد و شکست . . .
    گفتی شتاب رفتن من از برای توست / آهسته تر برو که دلم زیر پای توست . . .
    یادمان باشد:اگر خاطرمان تنها ماند طلب عشق ز هر بی سر و پایی نکنیمکه در این بحر دو رنگی و ریا دگر حتی طلب آب ز دریا نکنیم . . .
    تو دل منو شکستی و لی من دل تو رو نمی شکنمچون یک دل شکسته بهتر از دو دل شکسته است . . .
    دیدی آنرا که تو خواندی به جهان یار ترینسیـ ـنه را ساختی از عشقش سر شارترینآنکه می گفت منم بهر تو غمخوار ترینچه دل آزار شد آخر،چه دل آزار ترین . . .دیدی ای دل ؟
    به تو سپرده بودمشبا هزار و یک امیدو حالا برای هزارو یکمین باردلم را می برمتا شکستگی اش راگچ بگیرند!
    از من نخواه ببخشمتهرگز نمیبخشم توروحتی اگه ببخشمتخدا نمیبخشه تورو . . .
    بنویس ای سنگتراش عاقبت شدم فداش ، بنویس تا بدونه عمرمو دادم براش . . .
    بودیم و کسی پاس نمیداشت که هستیمباشد که نباشیم و بدانند که بودیم . . .
    ز کویت رفتم و الماس ِ طاقت بر شکستم برو با یار ِ خود بنشین که من بارِ سفر بستمکه بعد ِ رفتنم جانا هزار افسوس خواهی خورد فلانی یار ِ خوبی بود و من ،قدرش ندانستم . .
    وقتی دلمو شکستی حس کردم بیشتر دوستت دارمچون حالا دلم چندین تیکه داشت که هر کدوم جداگونه دوستت داشت . . .
    فکر میکردم که برام یه رفیق و همدمیتو کویر آرزو باران رحمتیبه گمونم آخر عاشقای عالمیبذار راحتت کنم ، فکر میکردم آدمی!
    چقدر سختهکسی رو که دوستش داری نتونی بهش بگی که دوستش داری وچقدربده که کسی تورو دوست داشته باشه واینو نتونه بهت بگه . . .
    چقدر سختهتو چشای کسی که تمام عشقت رو ازت دزدید وبجاش یهزخم همیشگی رو قلبت هدیه داد زول بزنی و بجای اینکهلبریز کنید و نفرت شی حس کنی که هنوز هم دوسش داری . . .
    چقدر سختهدلت بخواد سرتو باز به دیواری تکیه بدی کهیبار زیر آوار غرورش همه وجودت له شده . . .
    چقدر سختهتو خیالت ساعتها باهاش حرف بزنی اماوقتی دیدیش هیچ چیزی بجز سلام نتونی بگی . . .
    چقدر سختهوقتی که پشتت بهشه دونه های اشک گونه هاتو خیس کنهاما مجبور بشی بخندی تا نفهمه که هنوز دوسش داری . . .
    چقدر سختهگل آرزوهاتو تو باغ دیگری ببینی و هزاربار خودتو بشکنی و اونوقت آروم زیر لب بگیگل منباغچهء نو مبارک
    آرزو دارم شبی عاشق شویآرزو دارم بفهمی درد راتلخی برخوردهای سرد رامیرسد روزی که بی من لحظه ها را سرکنیمیرسد روزی که مرگ عشق را باور کنیمیرسد روزی که شبها در کنار عکس مننامه های کهنه ام را مو به مو ازبر کنی . . .
    ویرایش توسط مدیر تالار سایر موضوعات : 18th July 2014 در ساعت 03:50 PM

2. کاربرانی که از پست مفید nedasoltani سپاس کرده اند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)