دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 37 , از مجموع 37

موضوع: بررسی مشکلات مخترعین کشور

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    برق
    ارسال تشکر
    15
    دریافت تشکر: 46
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

پیش فرض پاسخ : بررسی مشکلات مخترعین کشور

سلام میدونید مشکلات مخترعین چیه؟چندتاشو براتون بشمرم؟
    1.با عموم ی چراغ،کلید و پریز بی سیم درست کردیم ول ثبتشو چون کسی رو نداشتیم نتونستیم
    2.بزارید اینو نگم چون نمیخوام عزیزای این سایت ازم دلخر بشن خلاصش کنم ی طرح تولید برق دارم یکی پیدا نشد کمکم کنه و سرمایه بزاره درستش کنم

مشکل پــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــا رتی والسلام

نع فقط اینجا همه جا حتی تو صف نونوایی ها

2. کاربرانی که از پست مفید بدون پشتوانه سپاس کرده اند.

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    علوم تجربی
    ارسال تشکر
    7
    دریافت تشکر: 0
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

باسلام وعرض ادب بنده دو اختراع به ثبت رساندم طرحهای خوبی هم دارم ولی انقدر تحویلم گرفتند که دیگه وقت سرخاراندن ندارم . وبه همین علت طرح هایم نیمه کاره مانده شما چطور؟
    مطالبی که اشاره کردید به شکلهای مختلف از سوی عزیزانی مثل خودت بارها گفته شده . در هر حال ممنون که یاد اوری کردی
    ویرایش توسط مجید مقدم : 23rd December 2015 در ساعت 10:48 PM

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    علوم تجربی
    ارسال تشکر
    7
    دریافت تشکر: 0
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

Question پاسخ : بررسی مشکلات مخترعین کشور

نقل قول نوشته اصلی توسط مجید مقدم نمایش پست ها
    باسلام وعرض ادب بنده دو اختراع به ثبت رساندم طرحهای خوبی هم دارم ولی انقدر تحویلم گرفتند که دیگه وقت سرخاراندن ندارم . وبه همین علت طرح هایم نیمه کاره مانده شما چطور؟
    مطالبی که اشاره کردید به شکلهای مختلف از سوی عزیزانی مثل خودت بارها گفته شده . در هر حال ممنون که یاد اوری کردی

مدیر بخش اختراعات و نو آوری
    اکانت شخصی
    hossien
    ارسال تشکر
    41
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط بدون پشتوانه نمایش پست ها
    سلام میدونید مشکلات مخترعین چیه؟چندتاشو براتون بشمرم؟
    1.با عموم ی چراغ،کلید و پریز بی سیم درست کردیم ول ثبتشو چون کسی رو نداشتیم نتونستیم
    2.بزارید اینو نگم چون نمیخوام عزیزای این سایت ازم دلخر بشن خلاصش کنم ی طرح تولید برق دارم یکی پیدا نشد کمکم کنه و سرمایه بزاره درستش کنم

مشکل پــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــا رتی والسلام

نع فقط اینجا همه جا حتی تو صف نونوایی ها
    سلام دوست عزیز
    من با نظر شما مخالفم.
    این جمله را شنید که آینده را امروز می سازیم؟
    درسته تو کشور خیلی مشکلات هست و درست و حسابی جواب نمی دن و ... اما با تمام این موارد بازم هستند سازمان هایی که خوب کار می کنند.
    ممولا ما انسان ها یواری یا کسی می خواهیم که پشت اون بریم و مسئولیت انجام نان کارمان را به آنها واگذار کنیم و همیشه ما طلب کاریم.
    دوست عزیزم اگر شما طرح تولید برق دارید تو ایران اگر واقعا جواب نمی دن طرح تان را به کشورهای دیگه بفرستید برای فرستادن شما باید یک پروپزال فنی داشته باشین که حداقل باید شامل موار ذیل باشه:
    1-هزینه 2-زمان 3-شکست کار 4-روش انجام کار 5-روش های صحه گذاری کار و ....
    اگر فقط یک ایده هست می توانید به سایت هایی چون yankodesign.com , core7.com , gizmag.com و غیره بفرستید
    یا ر ایران به شرکت هایی چون مپنا و .... بروی و اگر با انرژی سبز هست به سازمان انرژی های نو سانا بروید

همش پارتی و اینا نیست اگر کارتان درست باشه خایش یک مسئول یا مدیر هست که به شما جواب بده
    در ضمن پیوست فنی یا پروپزال را وقتی می دید که مطمئا هستید کار را می تونید بگیرید و قراداد با شما می بندند.
    به قول معروف راه های رسیدن به خدا زیاده
    اما خوتان باید مسولیت کارتان را بپزیرید.

اکانت شخصی
    hossien
    ارسال تشکر
    41
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط مجید مقدم نمایش پست ها
    سلام مجید جان
    پیشنهاد می کنم برای اینکه دیگه وقت نداشته باشید بهتر است کارت را مقاله کنی و ر مجلات isi ارسال کنی اگر کارت خیلی خوب باشه واقعا کاری می کند که از خدا خواهش کنی یک سات بیشتر وقت داشته باشی.
    برای کارات کاتالوگ درست کن.
    در نمایشگاه های حوزه فناوری و محصول شرکت کن و غرفه هایی که ر زمینه اختراعی که به ثبت رسوندی فعالیت می کند صحبت کن ، کارت ویزیت بهشون بده کاتالوگ کارت را بده و ...
    این کارا را کنی واقعا می بینی تمام فکرت و مدل ذهنی تان نسبت به کشور و اطرافیانت تغییر می کنه.
    موفق باشید.

7. کاربرانی که از پست مفید مدیر بخش اختراعات سپاس کرده اند.

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    28
    دریافت تشکر: 51
    قدرت امتیاز دهی
    63
    Array
    mohamoha's: خنده

نقل قول نوشته اصلی توسط مدیر بخش اختراعات نمایش پست ها
    سلام مجید جان
    پیشنهاد می کنم برای اینکه دیگه وقت نداشته باشید بهتر است کارت را مقاله کنی و ر مجلات isi ارسال کنی اگر کارت خیلی خوب باشه واقعا کاری می کند که از خدا خواهش کنی یک سات بیشتر وقت داشته باشی.
    برای کارات کاتالوگ درست کن.
    در نمایشگاه های حوزه فناوری و محصول شرکت کن و غرفه هایی که ر زمینه اختراعی که به ثبت رسوندی فعالیت می کند صحبت کن ، کارت ویزیت بهشون بده کاتالوگ کارت را بده و ...
    این کارا را کنی واقعا می بینی تمام فکرت و مدل ذهنی تان نسبت به کشور و اطرافیانت تغییر می کنه.
    موفق باشید.
    سلام
    پیشنهادهای خیلی خوبی دارید. ولی مشکل این است که باید برای همه این کارهایی که می گی وقت جدا گذاشت و هزینه جدا از بحث های تکمیل و توسعه طرح خودش رو هم نیاز داره.
    لیکن یه نکته مهم در این راهکارها است. اینکه ما وقتی می خوایم یه طرحی ایجاد کنیم، انتظار حمایت از همه جا داریم. (از عالم و آدم) ولی انتظار این رو نداریم که خودمون رو اصول استراتژیک مدیریت و تجارت حرکت کنیم. این پیشنهادی شما اصول اولیه تجارت و مدیریت بود. کسی که به این مراحل اشراف نداره و از بیرون نگاه می کنه، فکر می کنه که مهم اینه که طرح خودش رو کامل کنه. معرفی طرح و حمایت از اون و ... کار بقیه است. اما وقتی تو علم تجارت و مدیریت باشی، متوجه می شی که خیلی وقتها اصلا طرح درست و حسابی نداشتی. اما این اصول رو رعایت کردی، به نتایج خیلی خوبی رسیدی. موردش هم زیاده.
    بسیاری از ایده ها و اختراعات امروزی، در آغاز کار، نسبت به زمان خودش اصلا ایده مناسبی نبود یا حتی پایین تر که کسی که اون رو پیگیری می کرد ایده انجام کار به این شکل رو نداشت. اما چون از اصول مدیریت و تجارت به شکل مفید و درستش استفاده کرد به نتایجی رسید که تأثیرات مهمی در سایرین داشت.

اکانت شخصی
    hossien
    ارسال تشکر
    41
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamoha نمایش پست ها
    سلام
    پیشنهادهای خیلی خوبی دارید. ولی مشکل این است که باید برای همه این کارهایی که می گی وقت جدا گذاشت و هزینه جدا از بحث های تکمیل و توسعه طرح خودش رو هم نیاز داره.
    لیکن یه نکته مهم در این راهکارها است. اینکه ما وقتی می خوایم یه طرحی ایجاد کنیم، انتظار حمایت از همه جا داریم. (از عالم و آدم) ولی انتظار این رو نداریم که خودمون رو اصول استراتژیک مدیریت و تجارت حرکت کنیم. این پیشنهادی شما اصول اولیه تجارت و مدیریت بود. کسی که به این مراحل اشراف نداره و از بیرون نگاه می کنه، فکر می کنه که مهم اینه که طرح خودش رو کامل کنه. معرفی طرح و حمایت از اون و ... کار بقیه است. اما وقتی تو علم تجارت و مدیریت باشی، متوجه می شی که خیلی وقتها اصلا طرح درست و حسابی نداشتی. اما این اصول رو رعایت کردی، به نتایج خیلی خوبی رسیدی. موردش هم زیاده.
    بسیاری از ایده ها و اختراعات امروزی، در آغاز کار، نسبت به زمان خودش اصلا ایده مناسبی نبود یا حتی پایین تر که کسی که اون رو پیگیری می کرد ایده انجام کار به این شکل رو نداشت. اما چون از اصول مدیریت و تجارت به شکل مفید و درستش استفاده کرد به نتایجی رسید که تأثیرات مهمی در سایرین داشت.
    بله فرمایشات شما کاملا صحیح هست کسی می تونه موفق باشه که از جنبه های مختلف کارش را بررسی و انجام بده با رویکرد تفکر سیستمی

10. کاربرانی که از پست مفید مدیر بخش اختراعات سپاس کرده اند.

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)