دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: مهدوي کيا عزادار شد

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    مکانیک - طراحی جامدات
    ارسال تشکر
    3,247
    دریافت تشکر: 14,584
    قدرت امتیاز دهی
    29855
    Array

پیش فرض مهدوي کيا عزادار شد

کاپيتان سابق تيم فوتبال پرسپوليس عزادار شد.

به گزارش ورزش سه به نقل از سايت رسمي باشگاه پرسپوليس، مهدي مهدوي‌کيا امشب در غم از دست دادن مادرش به سوگ نشست. مهدوي کيا کاپيتان پرسپوليس که قرار بود صبح روز جمعه به منظور حضور در اردوي تيم فوتبال پرسپوليس راهي رشت شود، دقايقي پيش از درگذشت ناگهاني مادرش مطلع شد و به اتفاق خانواده راهي اراک شد.

خانواده مهدوي کيا در برخي ايام سال در روستاي چشمه اراک زندگي مي‌کنند. مادر مهدوي کيا که در همين روستا به سر مي برد در اثر سکته دارفاني را وداع گفت.

مهدوي‌کيا که از اين خبر غم انگيز و تلخ مطلع شده بلافاصله به اتفاق خانواده راهي اراک شد و مراتب عدم حضورش در اردوي پرسپوليس را از طريق يکي از اعضاي خانواده به روابط عمومي باشگاه پرسپوليس اطلاع داد.

آشوبم آرامشم تویی
    به هر ترانه ای سر می کشم تویی
    بیا که بی تو من غم دو صد خزانم

2. کاربرانی که از پست مفید م.محسن سپاس کرده اند.

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    مکانیک - طراحی جامدات
    ارسال تشکر
    3,247
    دریافت تشکر: 14,584
    قدرت امتیاز دهی
    29855
    Array

پیش فرض پاسخ : مهدوي کيا عزادار شد

پيام تسليت رويانيان و گل محمدي به مهدوي کيا

مدير عامل باشگاه پرسپوليس با صدور پيامي درگذشت مادر مهدي مهدوي‌کيا را به کاپيتان پرسپوليس و خانواده آن عزيز از دست رفته تسليت گفت.

به نقل از سايت رسمي باشگاه پرسپوليس، در پيام محمد رويانيان به مهدي مهدوي‌کيا آمده است:

بازگشت همه به سوي اوست

کاپيتان عزيز و با اخلاق تيم فوتبال پرسپوليس، از شنيدن خبر درگذشت ناگهاني مادر گراميتان متاسف و متاثر شدم. بدون شک ضايعه از دست دادن مادري مهربان و فداکار که چنين قهرمان با اخلاقي را به جامعه فوتبال کشورمان هديه داده است، غمي بس بزرگ و جبران ناپذير براي شما و خانواده گراميتان خواهد بود.

مصيبت وارده را صميمانه از طرف خودم و به نيابت از هواداران پرسپوليس به پدر بزرگوارتان، جنابعالي، برادر عزيزتان هادي مهدوي‌کيا و خانواده محترم‌تان صميمانه تسليت گفته. از درگاه ايزد منان صبر و شکيبايي براي بازماندگان و غفران الهي براي آن عزيز از دست رفته را مسالت دارم. ما را هم در غم خود شريک بدانيد.

همچنين يحيي گل محمدي سرمربي و سعيد شيريني سرپرست تيم نيز که از درگذشت ناگهاني مادر مهدوي‌کيا مطلع شدند با پيام تسليت مراتب ابراز همدري خود با کاپيتان پرسپوليس را اعلام داشته و مصيبت وارده را از طرف خود و کليه اعضاي تيم به مهدي و هادي مهدوي کيا و خانواده گرامي‌شان تسليت گفتند.
    آشوبم آرامشم تویی
    به هر ترانه ای سر می کشم تویی
    بیا که بی تو من غم دو صد خزانم

4. کاربرانی که از پست مفید م.محسن سپاس کرده اند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)