دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 38 , از مجموع 38

موضوع: ایده های من

یار همراه
    رشته تحصیلی
    برق الکترونیک
    ارسال تشکر
    8,023
    دریافت تشکر: 11,669
    قدرت امتیاز دهی
    29795
    Array
    shiny7's: جدید44

پیش فرض پاسخ : ایده های من

نقل قول نوشته اصلی توسط طاهره جووون نمایش پست ها
    سلام خیلی عالیه .

من خودم بیشتر برای دانشگاه وبیرون رفتن اسپرت میپوشم .ولی نمیدونم تو محیط کار هم چی بپوشم؟کمک میخوام
    خب محیط کار لباس های خاص خودشو داره!رسمی بهترین انتخابه!
    البته بستگی داره که شغلت چی باشه و محیط کار تا چه حد رسمی و جدی و خشک یا راحت و صمیمی باشه!!
    و اینکه ظوابط محیط کارت چیه؟خیلی جاها باید پوشش با مقنعه باشه خیلی جاها هم مهم نیست و شال هم سر می کنن!!

GOD is Watching YOU

insta:
    _shiny7_

2. 5 کاربر از پست مفید shiny7 سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    برق الکترونیک
    ارسال تشکر
    8,023
    قدرت امتیاز دهی
    29795
    Array

می دونی بیشتر لباس هایی که شق و رق بایستن و رنگ تیره هم داشته باشن مناسب محیط های کاری و اداری هستن!
    مثلا یه مانتو با جنس پارچه محکم و شق و راسته که هرچقدر ساده ترم باشه بهتره زیاد شلوغ کار شده نباشه. و یک مقنعه به همراه شلوار کتون یا پارچه ای راسته.کفش هم پاشنه بلند یا طرح های کالج یا راحتی خوبه ولی کتونی نه!!
    رنگش هم گفتم دیگه تیره خیلی خوبه.مشکی.سمه ای.نوک مدادی یا دودی.قهوه ای ...
    برای آقایون هم همین نوع پارچه و ویژگی های جنسی و رنگی بکار برده می شه فقط کت و شلوار انتخاب خوبیه!باز هم بهتره از کتونی استفاده نشه!

GOD is Watching YOU

insta:
    _shiny7_

4. 8 کاربر از پست مفید shiny7 سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    برق الکترونیک
    ارسال تشکر
    8,023
    قدرت امتیاز دهی
    29795
    Array

عزیزان کسی نمی خواد درباره لباس های تابستونی و مدل ها سبک های مناسب این فصل صحبت بشه؟؟
    از نظر من لباس های آقایون می تونه بیشتر از جنس های نخی به خصوص کتان نازک و با ترکیب های رنگ روشن از سفید گرفته تا شکلاتی و زیتونی و آبی آسمانی و یا حتی صورتی روشن ستفاده بشه.
    حالا شما بگید پیشنهادتون برای خانوما چیه؟؟

GOD is Watching YOU

insta:
    _shiny7_

6. 5 کاربر از پست مفید shiny7 سپاس کرده اند .

همکار تالار سایر موضوعات
    رشته تحصیلی
    جغرافیا
    ارسال تشکر
    10,055
    دریافت تشکر: 1,555
    قدرت امتیاز دهی
    6633
    Array
    Dorna dordone's: جدید64

نقل قول نوشته اصلی توسط shiny7 نمایش پست ها
    می دونی بیشتر لباس هایی که شق و رق بایستن و رنگ تیره هم داشته باشن مناسب محیط های کاری و اداری هستن!
    مثلا یه مانتو با جنس پارچه محکم و شق و راسته که هرچقدر ساده ترم باشه بهتره زیاد شلوغ کار شده نباشه. و یک مقنعه به همراه شلوار کتون یا پارچه ای راسته.کفش هم پاشنه بلند یا طرح های کالج یا راحتی خوبه ولی کتونی نه!!
    رنگش هم گفتم دیگه تیره خیلی خوبه.مشکی.سمه ای.نوک مدادی یا دودی.قهوه ای ...
    برای آقایون هم همین نوع پارچه و ویژگی های جنسی و رنگی بکار برده می شه فقط کت و شلوار انتخاب خوبیه!باز هم بهتره از کتونی استفاده نشه!

سلام به شاینی عزیز خودم

ممنونم از این پست زیبات و دعوتت

راستش نکته ای که در مورد محیط کار و طرح های تابستانی گفتی نظرمو جلب کرد و گفتم یه نکته ای اینجا مطرح کنم و ذهن همه رو به چالش بکشم تا بعد نظر خودم رو هم اعلام کنم

من نظرت رو در مورد رنگهای تیره و رسمی تو محل کار انکار نمیکنم اما به نظرت تو گرمای تابستون یه خورده سخت نیست استفاده از چنین رنگهایی؟

یا اصلا مشکلی داره رنگهای روشن با طرح های ساده و رسمی تو محل کار استفاده بشه؟

اصلا رنگ چه اندازه تاثیرگذاره تو انتخاب پارچه تو فصل ها و محیط های مختلف؟

همه نظر بدن تا به یه نتیجه ای برسیم و یه تلفیقی داشته باشیم از تیپ تابستانه و کارمندی

8. 4 کاربر از پست مفید Dorna dordone سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    برق الکترونیک
    ارسال تشکر
    8,023
    قدرت امتیاز دهی
    29795
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط Dorna dordone نمایش پست ها
    سلام به شاینی عزیز خودم

ممنونم از این پست زیبات و دعوتت

راستش نکته ای که در مورد محیط کار و طرح های تابستانی گفتی نظرمو جلب کرد و گفتم یه نکته ای اینجا مطرح کنم و ذهن همه رو به چالش بکشم تا بعد نظر خودم رو هم اعلام کنم

من نظرت رو در مورد رنگهای تیره و رسمی تو محل کار انکار نمیکنم اما به نظرت تو گرمای تابستون یه خورده سخت نیست استفاده از چنین رنگهایی؟

یا اصلا مشکلی داره رنگهای روشن با طرح های ساده و رسمی تو محل کار استفاده بشه؟

اصلا رنگ چه اندازه تاثیرگذاره تو انتخاب پارچه تو فصل ها و محیط های مختلف؟

همه نظر بدن تا به یه نتیجه ای برسیم و یه تلفیقی داشته باشیم از تیپ تابستانه و کارمندی

سلام ممنون گلم از سوال های جالبتون!
    رنگ های تیره سالیان ساله که به عنوان رنگ های رسمی در محیط های اداری استفاده میشن!
    و تقریبا این به صورت یک اصل دراومده!
    میدونید درواقع در چنین محیط های رنگ های تیره این حس رو که در یک محیط رسمی و کاری قرار دارید رو به خوبی تلقین می کنه!
    شرط این نیست که تمام پوشش رنگ تیره داشته باشه!بله می شه از آیتم های رنگی برای جذابیت بیشتر هم استفاده کرد تا البته محیط کار یکنواخت و خسته کننده هم نشه!!
    و در مورد رنگ های شاد هم می شه از اون ها در محیط های کاری استفاده کرد و مانعی براشون نیست ولی فقط استفاده از رنگ های تیره این ذهنیت رو در فرد مقابل شما و همکارانتون ایجاد می کنه که چقدر شما روی اصول کار می کنید و به نظر من جدیت شما رو در کار هم بیشتر نشون میده(که این یک مسئله روانشناسی در انتخاب رنگ هاست!!و یکی از دلایل انتخاب رنگ های تیره در محیط های کاری!)
    در مورد گرما هم خب نیازی به استفاده از پارچه های کلفت و ضخیم نیست و این خودش از اثرات گرما کم می کنه.
    به علاوه در محیط های کاری حتما کولر هم هست دیگه!!

GOD is Watching YOU

insta:
    _shiny7_

10. 4 کاربر از پست مفید shiny7 سپاس کرده اند .

همکار تالار سایر موضوعات
    رشته تحصیلی
    جغرافیا
    ارسال تشکر
    10,055
    دریافت تشکر: 1,555
    قدرت امتیاز دهی
    6633
    Array
    Dorna dordone's: جدید64

نقل قول نوشته اصلی توسط shiny7 نمایش پست ها
    سلام ممنون گلم از سوال های جالبتون!
    رنگ های تیره سالیان ساله که به عنوان رنگ های رسمی در محیط های اداری استفاده میشن!
    و تقریبا این به صورت یک اصل دراومده!
    میدونید درواقع در چنین محیط های رنگ های تیره این حس رو که در یک محیط رسمی و کاری قرار دارید رو به خوبی تلقین می کنه!
    شرط این نیست که تمام پوشش رنگ تیره داشته باشه!بله می شه از آیتم های رنگی برای جذابیت بیشتر هم استفاده کرد تا البته محیط کار یکنواخت و خسته کننده هم نشه!!
    و در مورد رنگ های شاد هم می شه از اون ها در محیط های کاری استفاده کرد و مانعی براشون نیست ولی فقط استفاده از رنگ های تیره این ذهنیت رو در فرد مقابل شما و همکارانتون ایجاد می کنه که چقدر شما روی اصول کار می کنید و به نظر من جدیت شما رو در کار هم بیشتر نشون میده(که این یک مسئله روانشناسی در انتخاب رنگ هاست!!و یکی از دلایل انتخاب رنگ های تیره در محیط های کاری!)
    در مورد گرما هم خب نیازی به استفاده از پارچه های کلفت و ضخیم نیست و این خودش از اثرات گرما کم می کنه.
    به علاوه در محیط های کاری حتما کولر هم هست دیگه!!

ممنونم از جوابای خوب و بجات عزیزم

آره خب فرمایش شما متینه اگر چه به نظر بنده رنگ های یک نواخت که به قول معروف جیغ هم نباشند برای محیط های کاری همون حالت رسمی رو دارن ..

البته من فک کردم همه جا مثل محیط کار خودمه که کولرش خنک نمیکنه

بازم باید به این نکته اشاره کنیم که همونطوری که خودت گفتی خانومم محل کار هم بسته به محیط خصوصی یا سازمانی بودنش فرق میکنه و تفاوتهایی هست تو نوع پوشش
    حالا از شوخی گذشته من به خاطر خود محیط کار تنها نگفتم رفت و آمد و مسیرها رو هم در نظر گرفتم چون با شلوغی و ترافیک ها و مسافت ها مدت زیادی باید توی آفتاب گرم تابستون بمونیم و به قول معروف گرما بکشیم

اما در مورد نوع پوشش و انتخاب رنگ و جنس لباس مناسب تابستون باید بیشتر بحث بشه "مخصوصا تو محیط بیرون از خونه" جایی که بیشتر در معرض آفتاب و گرما زدگی هستیم مخصوصا تو استانهای جنوبی که تیر و مرداد آخرین درجه ی گرما رو داریم با توجه به اینکه ماه مبارک رمضان هم در راه هست و به خاطر فریضه ی روزه امکان خوردن و آشامیدن نیست و آب بدن کم میشه

12. 3 کاربر از پست مفید Dorna dordone سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    تکنولوژی اموزشی
    ارسال تشکر
    7,649
    دریافت تشکر: 2,149
    قدرت امتیاز دهی
    6006
    Array
    سمیه نجفی's: نگران

سلام دوستان بحث جالبیه

بنظرم برای تابستان توی محل کار رنگهای کرم شیری ابی فیروزه اجری یشمی مناسب باشن هم اینکه تیره نیستن ورنگهای سنگینی هستن

خب اگر لباس دوخت ساده داشته باشه میشه در محل کار پوشید و از نظر رنگ هم رنگایی که جیغ وزننده نباشه خوبه

14. 3 کاربر از پست مفید سمیه نجفی سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    ب قیافم چی میخوره ؟
    ارسال تشکر
    2,281
    دریافت تشکر: 3,853
    قدرت امتیاز دهی
    3942
    Array
    v.m 2020's: جدید145

من تو طراحی لباس های نظامی حرفه ای هستم . یک طرح برای غیب کردن لباس های نظامی داده بودم ک توسط یکی از اساتید دانشگاه ها ساخته شده بود . خلاصه ساعت ها در این زمینه فکر کردم ...
    کسی جزییات بیشتری میخاد بدونه بهم پیم بده لطفا

جسمش زیر خاک قبرستان
    روحش در اوج اسمان
    صدایش در گوشمان
    و
    .
    .
    .
    یادش همیشه در قلبمان

16. 4 کاربر از پست مفید v.m 2020 سپاس کرده اند .

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع