تيم کرکر پارادوکس بالاخره موفق شد ویندوز ویستا رو به شکل کامل کرک کنه ویندوز ویستا بر خلاف نسخه ھای قبلی ویندوز ، بعد از وارد کردن شماره سریال توسط کاربر سعی ميکنه به اینترنت وصل بشه و از طریق اینترنت قانونی بودن شماره سریال رو چک کنه.
حتی اگر شما سریال ویندوز ویستا رو ھم داشته باشيد نمی تونيد اون رو رجيستر کنيد ویستا نسخه نھایی منتشر شد و ھر کس می تونست این سيستم رو برای مدت 30 روز تست کنه.
بعد از نصب این سيستم تا مدت 30 روز می تونيد به طور مجانی از اون
استفاده کنيد چند روز بعد از منتشر شدن نسخه نھایی ویستا یه نفر با استفاده از یک ضعف در ویندوز ویستا تونست اون 30 روز زمان تست رو ثابت کنه و شما تا ھر زمان که دوست داشتيد می تونستيد از ویستا استفاده کنيد ولی مایکروسافت متوجه شد که این کرک در اینترنت موجوده و کاری کرد که در اولين آپدیت ویندوز که به طور اتوماتيک ھم انجام ميشه اون بخش اصلاح بشه و اگر شما ویستا نصب کنيد و از اون کرک استفاده کنيد و بعد سعی کنيد ویستا رو آپدیت کنيد ، اون بخش اصلاح ميشه و اون زمان 30 روز از حالت ثابت خارج ميشه و بعد از یک ماه ویندوز ویستا از کار می افته. چند روز پيش تيم کرکر پارادوکس با استفاده از یک ایده جالب تونست ویستا رو دور بزنه و با یک شماره سریال و بدون وصل شدن به سایت مایکروسافت ، ویندوز رو در حالت آفلاین رجيستر کنه.

تمامی شرکت ھایی که لپ تاپ توليد می کنند در حال حاضر لپ تاپ ھایی توليد می کنند که روشون ويندوز ويستا نصبه و وقتی
شما این سيستم ھا رو روشن می کنيد بدون اینکه لازم باشه به سایت مایکروسافت مراجعه کنيد به طور اتوماتيک رجيستر می شن
(امتياز نسخه ویندوز روی لپ تاپ ھا توسط شرکت سازنده لپ تاپ خریداری شده و در اصل نسخه ویندوز نصب شده بر روی لپ تاپ
ھا اورجيناله) تيم پارادوکس متوجه شد که در اصل شماره سریال و اطلاعات مربوط به رجيستر شدن این ویندوز ھا در BIOS مادر برد
لپ تاپ جاسازی شده و با کرک کردن بایوس سيستم تونستند شماره سریال رو استخراج کنند و یه کار جالب ھم انجام دادند. الان
شما با استفاده از یک برنامه یه بایوس مجازی بر روی سيستم خودتون نصب می کنيد و بایوس لپ تاپ Asus رو ھم روی ھمون
بایوس مجازی نصب می کنيد و بعد با استفاده از ھمون شماره سریالی که داخل بایوس بوده ویندوز رو رجيستر می کنيد. به ھمين
راحتی. بدون اینکه لازم باشه به سایت مایکروسافت وصل بشيد با استفاده از این ترفند ویندوز خودتون رو رجيستر می کنيد. خوب
حالا من به شما آموزش می دم که با استفاده از این کرک چطور ميشه ویندوز رو رجيستر کرد.

اول از ھمه شما باید ویندوز ویستا نسخه نھایی رو روی سيستمتون نصب کرده باشيد و ھنوز از اون زمان 30 روز باقی مونده باشه که
بشه این کرک رو اجرا کرد

بعد شما باید اول این پک رو دانلود کنيد
http://tigmin.persiangig.com/Cracks/vista_reg.zip
برای اینکه برامون یه وقت مشکل درست نشه من روی فایل پسورد گذاشتم برای باز کردن فایل عدد " دو ھزار و ھفت " رو به شکل
عددی وارد کنيد تا فایل از حالت فشرده در بيادخوب حالا این پک رو باید از حالت فشرده خارج کنيد حالا بر روی فایل OMETool.exe دو
بار کليک کنيد تا باز بشه (اگر باز نشد و پيغام خطا داد باید روش کليک راست کنيد و Run as administrator رو بزنيد و از صفحه ای که
باز ميشه گزینه allow رو بزنيد. حالا باید یه صفحه باز بشه به این شکل (دقت کنيد یه سری از فایل ھایی که داخل پک بوده باید کنار
فایلOEMTool.exe باشه در غير این صورت اون فایل اصلا باز نميشه)

خوب حالا بر روی اون گزینه که در تصویر با شماره 2 مشخص کردم کليک کنيد تا بایوس مجازی شما نصب بشه بعد از نصب باید این
پيغام رو روی صفحه ببينيد

اگر به ھر دليلی اون برنامه بالایی کار نکرد به جاش می تونيد روی فایل royal.info کلیک راست کنید و install را بزنیدکه فقط در صورتی که شيوه اول جواب نداد از شيوه دوم استفاده کنيد) اگر ویندوز ھشدار داد که این درایور sign شده نيست و از
شما سوال کرد شما گزینه allowرو بزنيد.
کنيد. بعد از نصب بایوس مجازی باید سيستم خودتون روrestart کنيد.
بعد از اینکه سيستم بالا اومد پوشه BIOS که توی پک بود رو کپی کنيد داخل درایو c حالا از منوی all programs وارد ليست accessories بشيد و روی گزینه command prompt کليک راست کنيد و گزینه Run as administrator رو بزنيد حالا تو پنجره command prompt بزنيد.
تا برید به سر شاخه درایو و بعدش این دستور رو وارد کنيد که تو شکل نمایش داده شده

حالا enter را بزنیدو یه 20 ثانيه صبر کنيد تا این پيغام روی صفحه شما ظاھر بشه

خوب حالا شما بایوس لپ تاپ ASUSروی سیستم خودتون شبیه سازی کردید و لایسنس مربوط به لپ تاب ASUS رو ھم روی
سيستم نصب کردید و فقط باید مرحله آخر کار رو انجام بدید تا با استفاده از یک شماره سریال ویندوز ویستای شما به طور کامل
رجيستر بشه برای این کار باز داخل ھمون پنجره command prompt باید این دستور رو وارد کنيد که یک شماره سریال ھم در آخردستور امده

شماره سریالی که تو عکس نمایش داده شده شماره سریال مربوط به نسخه windows vista ultimateھستش که کامل ترینھستش که کامل ترین
نسخه ویندوز ویستاست. حالا اگر شما یه نسخه دیگه رو نصب کردید باید سریال مناسب با نسخه ای رو که نصب کردید رو وارد کنيد.
داخل ھمون پکی که برای دانلود قرار دادم یه فایل متنی ھست که شماره سریال نسخه ھای دیگه ھم توش ھست ولی من فکر
نکنم کسی بخواد نسخه دیگه ای غير از نسخه ultimate رو نصب کنه چون قابليت ھای این نسخه از تمامی نسخه ھای دیگه بيشتره .
خوب بعد از وارد کردن اون دستور باید دکمه enteرو بزنيد. و 40 ثانيه صبر کنيد تا این پيغام روی صفحه ظاھر بشه

خوب کار تموم شده حالا ویندوز شما به طور کامل رجيستر شده و برای اطمينان ميتونيد روی گزینهcomputer در منویstart کليک
راست کنيد وproperties رو انتخاب کنيد. در اون صفحه باید یه ھمچين عکسی ببينيد

خوب ھمونطور که تو عکس مشخصه الان ویندوز رجيستر شده و اسم من ھم اون بالا ھست که نشون ميده این عکس رو خودم از
سيستم گرفتم
حالش رو ببرید فقط توصيه می کنم که سيستم آپدیت اتوماتيک ویندوز ویستا رو غير فعال کنيد که یه وقت خدای نکرده مایکروسافت
متوجه غير قانونی بودن نسخه ویندوز شما نشه و یک وقت اون رو غير فعال نکنه. البته تيم پارادوکس اعلام کرده که شما می تونيد
آپدیت ھای ویندوز رو ھم بدون دردسر دانلود کنيد ولی کار از محکم کاری عيب نمی کنه.