دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 2 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 84

موضوع: اسراری در مورد خانم ها

مدیر کـــــــل ســــایت
    رشته تحصیلی
    مهندسی کامپیوتر - نرم افزار
    اکانت شخصی
    ندارد
    ارسال تشکر
    9,788
    دریافت تشکر: 29,042
    قدرت امتیاز دهی
    13974
    Array
    Admin's: جدید39

خصوصیات منفی خانم ها از نظر آقایون

خب با سلامی دوباره خدمت تمامی جوونا و پیروان سنت حسنه ی رسول الله ..!

خب خانم ها چه خصوصیاتی دارن كه از نظر آقایون زیاد خوب نیست...؟

البته این رو بگم حرفهای من توهین به خانم ها نیست ... فقط حقیقته..!

1.خصوصیت 0 و 1 بعضی از خانم ها.

در بعضی از خانم ها این خصوصیت نمود زیادی داره.
    یعنی در یك لحظه برای یك عمر تصمیم می گیرند.

به عنوان مثال یك خواستگاری اومده جلو ... شرایط خوبی داره و انسان خوبی هم هست.
    خانم بلافاصله جواب نه رو در همون جلسه ی خواستگاری می ده.
    اگه شما جزو چینین دسته ای از خانم ها هستید باید مراقب باشید ... چرا كه ممكنه بهترین خواستگار اولین خواستگار باشه.

پس این گروه از خانم ها باید در اخلاق و روابط خودشون دقت بیشتری كنن و اصلاحی عمیق در این جور تصمیمات عجولانه بكنن.

2. اهمیت ندادن به احساسات در برخی از خانم ها:
    باید مراقب خانم هایی كه چنین خصوصیتی دارن باشید...!
    چرا ..؟
    چون اصلآ به احساسات اهمیت نمی دن و فقط و فقط به مادیات و انحصار طلبی اهمیت می دن.
    و خوشبختانه در صد كمی از خانم ها جزو این گروه هستن.

3.خصوصیت قرار ندادن محدودیت در روابط مرد و زن:
    برخی از خانم ها معتقدند كه چون برای اونها روابط مردشون مهم نیست پس نباید روابط اونها با افراد دیگه هم برای همسرشون مهم باشه..!
    این جور تفكرات معمولآ بنیان خانواده رو از ابتدا ضعیف می كنه.
    پس باید همیشه در روابط خانم ها و آقایون در روابط خودشون محدودیتهایی قائل باشن و بعد از ازدواج هم این محدودیت ها رو بیشتر كنن.( البته این خصوصیت فقط مخصوص خانم ها نیست و شامل آقایون هم میشه)

4.خصوصیت انتخاب برتر:
    این خصوصیت به قول خانم ها خصوصیت بدی نیست ولی طبق عقیده ی آقایون خیلی بده.

این خصوصیت رو در قالب یك مثال توضیح می دم:

فرض كنید یك دختر و پسری قول و قرار ازدواج رو با هم گذاشتن و قراره مثلآ 2 سال دیگه با هم ازدواج كنن.

بعد 1 سال برای این دختر خواستگاری پیدا می شه كه شرایطی به مراتب بهتر از پسر اولی داره ..!
    دختر بلافاصله پسر اولی رو رد كرده و دل به خواستگار اولی می ده...!

در این وسط كلاه پسر اولی هم پس معركه است.

خب دلایل این رفتار چیست..؟
    1.چون دخترا انتخاب دومی رو می كنن و همیشه پسره كه انتخاب اول رو می كنه و جلو میاد... به این دلیل ممكنه كه طرف خانم فقط تظاهر و دوست داشتن پسر بكنه و یا دوست داشتن طرف آقا ریشه ای عمیق نداشته باشه.

2.چون دخترا در خیلی از مواقع تسلیم خواست خانواده هستن ممكنه كه به نظر خانواده ی خودش پایبند باشه و خواستگار دومی رو به دلیل اینكه مادرش از اون پسر خوشش اومده قبول كنه و اولی رو رد...!

3.چون دخترا باید بیشتر سعی كنن منطقی باشن تا احساسی فكر می كنن با این عمل منطقی برخورد كردن.
    این البته به خصوصیت 0 و 1 خانم ها بر می گرده.

4.خصوصیت انحصار طلبی و قدرت طلبی در برخی از خانم ها

خب این چند تا مورد كافیه ..!
    منتظر نظرات و سوالات شما هستیم.

موفق باشید.
    نخبه یعنی خودباوری انسان و پس از خود باوری کاری غیر ممکن نمی شود

2. 11 کاربر از پست مفید Admin سپاس کرده اند .

مدیر کـــــــل ســــایت
    رشته تحصیلی
    اکانت شخصی
    ندارد
    ارسال تشکر
    9,788
    قدرت امتیاز دهی
    13974
    Array

متانت و سنگینی زن در نظر مردها چیست ..؟

خب با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز ..!

به نظر خیلی از روانشناسها در زندگی در كنار مسائل مادی كه می تونه باشه همیشه چیزایی هست كه از اون چیزها از معنویات اسم برده شده.

خب به نظر من ارزش هر كسی رو می تونیم با همین معنویات تخمین بزنیم تا با مادیات ..!
    ولی نمی تونم بگم كه مادیات در نظر همه یكسانه ، چرا كه مادیات هم در جای خودش تاثیری بر روی دید تمامی افراد می ذاره.

خب از معنویاتی كه گفتم مهم ترین نمونه اش در نظر یك مرد می تونه متانت و سنگینی یك زن باشه.

متانت و سنگینی در گزینه های زیر خلاصه می شه:

1.نوع پوشش
    2.نوع برخورد اجتماعی
    3.نوع حركت

از این گزینه ها می تونم بگم كه هر سه گزینه در جای خودش خیلی مهمه ..!

بررسی گزینه ها ی بالا:
    1.نوع پوشش:

در تمام ادیان الهی به نوع پوشش افراد جامعه اشاره شده و گفته شده كه تفاوتی باید بین پوشش مرد و زن باشه ولی برای چی ..؟

از نظر روان شناسی ثابت شده كه پوشش افراد تاثیر مستقیم در شخصیتشون داره و همین طور منزلت اجتماعی همون فرد در هر اجتماعی.

پس باید روی این موضوع دقت زیادی كرد و ما هم باید پوشش خودمون رو با سلایق خودمون سازگاری بدیم.

به عنوان مثال :
    آقایی دوست داره كه با دختری چادری ازدواج كنه و اعتقاداتش هم همین موضوع رو می گه ..!
    پس نباید پوشش خودش رو جوری درست كنه كه دخترای چادری رو دفع كنه ..!
    چرا كه در اولین نظر آدم ها پوشش ظاهری رو می بینن و بعد چیزهای دیگه رو ..!

خب پس متانت و سنگینی در این جا به دو قسمت تبدیل می شه.

1. متانت در نظر افرادی با ایمان.
    2. متانت در افرادی كه زیاد در قید و بند دین نیستند.

چون گزینه ی شماره ی 2 خیلی عمومیت نداره و حتی ممكنه افراد مسیحی و یهودی هم برای ایمان ارزشی زیاد قائل باشن ما فقط گزینه ی 1 رو بررسی می كنیم.

متانت در نظر افراد با ایمان(از نظر نوع پوشش):

فرض كنید كه شما همیشه آرزوی همسری با ایمان رو دارید و دوست دارید در آینده با چنین فردی ازدواج كنید.
    پس چرا باید تیپ خودتون رو جوری درست كنین كه افراد بی ایمان و یا حداقل افرادی كه به عقاید اصلی شما نزدیك نیستن به شما جذب بشن ..؟

به قول شاعر كه می گه:
    كبوتر با كبوتر ××× باز با باز

پس كبوتر فقط جذب كبوتر می شه و باز هم جذب باز.
    پس سعی كنید كه تیپ و نوع پوشش شما نشان گر این باشه كه شما چه هویتی دارید و از چه عقایدی پیروی می كنید.

نقل قول:
    2.نوع برخورد اجتماعی
    خب شما می تونید در برخورد اجتماعی خودتون نشان بدید كه آدم متینی هستید و برای همه چیز تفاوت قائل هستید.

مثلآ اگه خانمی بین رابطه ی خودش با مردها و زن ها تفاوتی قائل نشه همه این فرد رو انسان متینی نمی دونن.
    چرا كه كلیت متانت در نظر همه تفاوت روابط بین مرد و زن هست.

خب این تفاوتها باید چگونه باشه ..؟

توجه داشته باشین كه شما یك انسان بالغ هستید و معنی بالغ بودن اینه كه شما باید مدیر خودتون باشید.
    پس بیایید خودمون رو مدیریت كنیم و در این مدیریت محدودیتی برای روابط خودمون قائل بشیم.

فرض كنید شما در كنار دوست خودتون می گید و می خندید ..!
    ولی این برخورد شما در مقابل یك مرد غریبه این فكر رو در نظر همگان تقویت می كنه كه شما كنترلی در مورد خودتون قائل نیستید و انسان سالمی نیستید و دچار بی بند و باری شدید..!
    اگه حتی این افكار حقیقت نباشه چیزی از قباحت چنین رفتاری در نظر فرد آقا كم نمی كنه...!

پس خودمون باید در مورد روابط خودمون قضاوت كنیم و محدودیت هایی رو همیشه قائل باشیم تا در برخورد با فرد مقابل همیشه این رفتار رو رعایت كنیم و نشون بدیم كه ما ارزش خودمون رو می دونیم و مطمئن باشید كه اگه كسی ارزش خودش رو بدونه دیگران هم 100% برای اون ارزش قائل هستن.

نقل قول:
    3.نوع حركت
    نوع حركت هم در مورد معیارهای متانت و سنگینی می تونه خیلی مهم باشه ..!
    مثلآ اگه شما دو گزینه ی قبلی رو دارا باشید ولی این مورد رو رعایت نكنین نمی تونین بگین كه انسان متینی هستید.

خود پیامبر اسلام هم بارها در مورد حركت زنان در جامعه احادیثی گفته و این احادیث نشان دهنده ی اهمیت نوع حركت در شخصیت افراد در جامعه هستن.

پس سعی كنید نوع حركت شما جزو هنجارهای اجتماعی باشه و بدور از هنجار عملی رو انجام ندید كه آبرو و شخصیت رفته ممكنه دیگه باز نگرده.

نتیجه گیری:

خب رفتارهایی كه نشان دهنده ی تربیت خانوادگی مناسب و متانت در زنان و مردان است رو به طور كلی در این موارد خلاصه می كنیم:

1. پوشش مناسب
    2.رفتار اجتماعی مناسب
    3. حركت مناسب در اجتماع عمومی

این سه گزینه اگه رعایت بشه ذهنیت مناسبی رو در ذهن افراد جامعه در مورد شما به جا می ذاره.

اگه سوالی بود در خدمتیم .
    موفق باشید

4. 10 کاربر از پست مفید Admin سپاس کرده اند .

مدیر کـــــــل ســــایت
    رشته تحصیلی
    اکانت شخصی
    ندارد
    ارسال تشکر
    9,788
    قدرت امتیاز دهی
    13974
    Array

..:: تردید و نداشتن آمادگی ذهنی در خانم ها ::..

توجه : به تمامی خانم ها پیشنهاد می كنم به موارد زیر توجه زیاد داشته باشن.

×1. معمولآ در خانم ها اكثرآ این تردید ایجاد شده كه من جز فردی با مشخصاتی كه در ذهنم دارم ازدواج نمی كنم و و و و ...

خب به نظر شما آیا چنین چیزی درسته ؟

×2. برخی هم آمادگی روحی مناسبی نسبت به ازدواج ندارن و خودشون رو هم ترقیب به ایجاد چنین حسی نمی كنن و خود رو در زندگی حاظر خود كامل دیده و هیچ نقصی در زندگی خود نمی بینن ، پس تصمیم می گیرن كه خوشبختی تصنعی خود رو بر هم نزنن ..!

×3. برخی دیگر هم آرزوی كل زندگی خود رو دست نیافتنی در هیچ مردی قلمداد می كنن و به همه جواب نه داده و فكر می كنن كه هیچ مردی لایق اونها نیست و یا اینكه مردی روزی با اسب سفید كه خیلی هم خوش تیپه از راه میرسه...!!!

×4. برخی دیگر از خانم ها به راحتی در مقابل مشكلات زندگی تسلیم شده و فكر می كنن كه تنها راه فرار از این مشكلات یك جواب نه ساده به خواستگاران است.

×5. برخی از خانم ها معتقدند كه من خودم باید فرد مورد نظر برای ازدواج رو پیدا كنم و تا چنین موردی رو پیدا نكردم و كاملآ عاشق زار اون مرد نشدم ، پس باید به همه پیشاپیش جواب رد بدهم.

×6. برخی از خانم ها فكر می كنن كه دوری از خانواده خیلی مشكله ، پس بهتره تا آخر پیش خانواده بمونن.

×7. گروهی هم فكر می كنن كه ازدواج برای سنین 30 به بالاست پس بهتره از جوانی خود استفاده كنن و تا می تونن برای آینده ی خود درس ذخیره كنن تا شاید در آینده فرد موفقی بشن.

×8. گروهی هم شرطی زندگی می كنن و می گن تا من فلان مدرك دانشگاهی یا فلان كار رو تمام نكنم باید ازدواج نكنم و یا اینكه تا وقتی من فلان مدرك رو در فلان كشور خارجی نگرفتم ازدواج بی ازدواج.

×9. گروهی هم فكر می كنن كه ازدواج یعنی پایبند شوهر و خانه بودن ، پس ترجیح می دن اول كارای زندگی رو انجام بدن و در آخر اگه فرصت شد ازدواج هم بكنن.

×10. گروهی هم فكر می كنن كه باید خواستگارشون فلان مدرك یا فلان كار یا فلان سن رو داشته باشه و لا غیر ..!!!

خب این 10 مورد نكاتی اساسی و حیاتی در نه گفتن خیلی از دختران جامعه ی ایران بود.

برای جلوگیری و مقابله و یا خود سازی در مقابل این مشكلات چه راه حلی موجوده ..؟
    علاوه بر پیشنهادات من شما هم هر پیشنهادی دارید بگید تا همه استفاده كنن.

راه حلها:

×1. معمولآ در خانم ها اكثرآ این تردید ایجاد شده كه من جز فردی با مشخصاتی كه در ذهنم دارم ازدواج نمی كنم و و و و ...
    برخی از خانم ها می گن باید فرد مورد نظر من فلان هیكل ، فلان تیپ ، فلان قیافه و و و ... داشته باشه.
    در مورد این دسته از خانم ها باید بگم كه كمی منطقی بودن در مقابل تك تك خواستگاران می تونید تصمیم خوبی رو بگیرید.
    مثلآ سعی كنید ببینید كه كدام خواستگار به این تفكرات نزدیك تره ..؟
    یا اینكه در كنار كدام مرد حس آرامش به شما دست می ده و شما به سمت چه كسی به صورت اتوماتیك جذب می شید و یا اینكه به كدام 1% علاقه دارید.
    این قول رو من به تمام عزیزان می دم كه اگه شما از فردی حتی 1% خوشتون بیاد بعد از برقراری ارتباط با اون فرد این علاقه به 100 برابر و بعد از مدتی به ده ها برابر مقدار قبلی تبدیل می شه.
    پس عاشق شدن خیلی سخت نیست.

به قول قدیمی ها كه می گن : خدا خودش عشق رو تو دلها می اندازه.

×2. برخی هم آمادگی روحی مناسبی نسبت به ازدواج ندارن و خودشون رو هم ترقیب به ایجاد چنین حسی نمی كنن و خود رو در زندگی حاظر خود كامل دیده و هیچ نقصی در زندگی خود نمی بینن ، پس تصمیم می گیرن كه خوشبختی تصنعی خود رو بر هم نزنن ..!
    به این دسته از خانم ها پیشنهاد می كنم كه سعی كنن یك بار دیگه هدف از زندگی رو پیش خود مرور كنن ..!
    با كمی فكر كه چه چیزی از زندگی می خوایم ..؟
    به كجا باید برسیم ..؟
    چه معیارهایی برای همسر آینده ی خود انتخاب كردیم ..؟
    آیا این تصمیم برای ازدواج كه در ذهن دارم درسته یا نه ..؟
    چرا باید با مادرم در مورد مشكلاتم مشورت نكنم ..؟

بعد از بیان این سوالات سعی كنید كه برای آینده ی خود یك تصویر ذهنی از آینده به همراه قرار دادن آرزوهای خود در اون تصویر ذهنی و همچنین ایجاد اون فضای دلخواه و در نظر گرفتن مشكلات در مقابل خوشبختی بوجود آمده و و و ...

این تصویر ذهنی می تونه به زندگی شما جهت دهی خوبی بده كه شما آیا می تونید با هر فردی كه به خواستگاری شما اومده ازدواج كرده و در كنار اون خوشبخت بشین یا نه ..؟!

پس در این راه باید از نظرات و راهنمایی های مادر ، دوست نزدیك ، مشاوران خانواده و جوانان استفاده كرد.

×3. برخی دیگر هم آرزوی كل زندگی خود رو دست نیافتنی در هیچ مردی قلمداد می كنن و به همه جواب نه داده و فكر می كنن كه هیچ مردی لایق اونها نیست و یا اینكه مردی روزی با اسب سفید كه خیلی هم خوش تیپه از راه میرسه...!!!
    این چنین افرادی كه رویایی بوده و دائمآ در رویا ها سیر و سیاحت می كنن در آینده معمولآ ضربه شدیدی از تصمیمات غلط خود می خورن.
    به این گونه افراد هم پیشنهاد می كنیم كه سعی كنن بیشتر ایرادات خود رو به خود یاد آوری كنن تا حس غرور و خود برتر بینی در اونها از بین بره و بتونن درست تر تصمیم بگیرن.
    در این راه استفاده از نظرات دیگران بخصوص نزدیكان خیلی موثره.

نقل قول:
    ×4. برخی دیگر از خانم ها به راحتی در مقابل مشكلات زندگی تسلیم شده و فكر می كنن كه تنها راه فرار از این مشكلات یك جواب نه ساده به خواستگاران است.
    برخی از خانم ها فكر می كنن كه بهترین راه اینه كه در مقابل كم بودن توان مالی خانواده خود بهترین انتخاب جواب نه به تمامی خواستگارانه ..!
    چرا كه دوست ندارن مشكلات خود رو با خانواده ی خواستگار خود در میان بذارن و دوست ندارن فشاری به خانواده ی خود وارد كنن.

پیشنهاد من به این دسته از خانم ها اینه كه سعی كنید كه خواسته های خود رو كم تر و در زندگی قناعت كنید.
    زندگی حضرت فاطمه (ص) و امام علی (ع) از نمونه زندگی های با قناعت به شمار می ره.
    در كنار این خیلی از خانواده ها به مادیات اهمیت نمی دهند و خوبی دختر براشون كافیه پس این جور گزینه ها رو در مورد خواستگاران خود بررسی كنید.

×5. برخی از خانم ها معتقدند كه من خودم باید فرد مورد نظر برای ازدواج رو پیدا كنم و تا چنین موردی رو پیدا نكردم و كاملآ عاشق زار اون مرد نشدم ، پس باید به همه پیشاپیش جواب رد بدهم.
    خب این خانم ها معنی واقعی عشق رو درك نكردن.
    به نظر شما چطور قدیمی ها بدون اینكه مرد و زن همدیگه رو ببینن در كنار هم تا آخر عمر زندگی خوبی رو داشتند و اكثرآ زن و مرد عاشق هم بودند ..؟

خب جواب این سوال خیلی راحته.
    در واقع روابطه كه در زندگی دو نفر رو به هم وابسطه كرده و در نهایت عاشق هم می كنه.

پس من این قول رو به تموم جوونای عزیز می دم كه اگه شما كمی از فردی خوشتون بیاد در حقیقت اون فرد می تونه همون عشق گم شده ی شما باشه.
    پس سعی كنید این گزینه ها رو از دست ندید.

×6. برخی از خانم ها فكر می كنن كه دوری از خانواده خیلی مشكله ، پس بهتره تا آخر پیش خانواده بمونن.
    من منكر سخت بودن دوری از افراد و محیطی كه یك فرد از بچگی در اون بزرگ شده نیستم. بلكه معتقدم تا انسان سختی نكشه به راحتی نمی رسه.
    پس كمی مثبت فكر كنید و بذارید این سختی بر شما وارد بشه تا در آینده هم احساس خوشبختی رو در كنار مادر ، پدر و همسرتون حس كنید.

×7. گروهی هم فكر می كنن كه ازدواج برای سنین 30 به بالاست پس بهتره از جوانی خود استفاده كنن و تا می تونن برای آینده ی خود درس ذخیره كنن تا شاید در آینده فرد موفقی بشن.
    خیلی از اشتباهاتی كه اكثر خانم ها می كنن اینه كه ازدواج رو مانعی برای پیشرفت در زندگی و همچنین رسیدن به فلان مقطع تحصیلی رو آرزوی آخر یك جوان می دونن.
    در حالی كه وقتی به این آرزو می رسن با این مشكل مواجه می شن كه تمامی هم سن های خودشون ازدواج كرده و فرد مورد علاقه شون رو كه چندیدن سال قبل رد كرده بودن دیگه دست نیافتنی خواهد بود و مجبور می شن كه به حداقل قناعت كنن و یا تا آخر عمر مجرد باقی بمونن و گاهآ هم مواردی متاسفانه دست به خود كش می زنن.

×8. گروهی هم شرطی زندگی می كنن و می گن تا من فلان مدرك دانشگاهی یا فلان كار رو تمام نكنم باید ازدواج نكنم و یا اینكه تا وقتی من فلان مدرك رو در فلان كشور خارجی نگرفتم ازدواج بی ازدواج.
    چرا باید ما در خود چنین طرز تفكری رو تقویت كنیم كه برای رسیدن به هدف مجبور بشیم از اهداف مهم تر چشم پوشی كنیم..؟
    مثلآ چرا باید برای ازدواج شرط پایان درس رو بذاریم ..؟
    و یا اینكه تا خواهر من ازدواج نكرده من حق ازدواج رو ندارم ..!!!!
    در این صورت ممكنه به بهترین خواستگاران خود كه در دوران تحصیل به شما مراجعه می كنن رو از دست بدید.
    پس كمی در تفكرات خود تجدید نظر كنید.
    ×9. گروهی هم فكر می كنن كه ازدواج یعنی پایبند شوهر و خانه بودن ، پس ترجیح می دن اول كارای زندگی رو انجام بدن و در آخر اگه فرصت شد ازدواج هم بكنن.
    این جور افراد در پایان كار و رسیدن به اهداف زندگی هم دست از تفكرات غلط خود بر نمی دارن.
    چون با این تفكرات زندگی می كنن و فكر می كنن ازدواج یعنی در بند و اسیر در خانه بودن.
    در حالی كه دین اسلام زن رو مجبور به خانه داری نكرده و هیچ مردی نمی تونه چنین خواسته ای رو به زن تحمیل كنه.

×10. گروهی هم فكر می كنن كه باید خواستگارشون فلان مدرك یا فلان كار یا فلان سن رو داشته باشه و لا غیر ..!!!
    خب این گروه هم باید در تفكرات خود تجدید نظر كنن چرا كه تمام افراد ثابت باقی نمی مونن و دانشجوی امروز مهندس فردا و دكتر پس فرداست.
    یعنی اگه شما قصد ازدواج با دكتر هم داشته باشید ممكنه در آینده به اون هدفتون برسید پس سعی كنید بهتر در مورد زندگی فكر كنید.

شاید شما با مهندس آنچنان خوشبخت نشید كه با یك مغازه دار می تونید خوشبخت بشید.
    پس هیچ گاه مدرك یا موقعیت اجتماعی كه ریشه در مادیات دارن برای هیچ فردی خوشبختی نیاورده و نمیاره.

خب در مورد این نكات دقتی بیشتر داشته باشید تا در آینده همگی خوشبخت بشید..... انشا’ الله .... موفق و موید باشید ... یا حق

6. 9 کاربر از پست مفید Admin سپاس کرده اند .

مدیر کـــــــل ســــایت
    رشته تحصیلی
    اکانت شخصی
    ندارد
    ارسال تشکر
    9,788
    قدرت امتیاز دهی
    13974
    Array

.:: اولین نگاه خانم ها به آقایون ::..

همیشه ما آدم ها برای اینكه در نظر جنس مخالف وجه ی خوبی داشته باشیم به خودمون خیلی می رسیم.
    ولی این نگاه های اول خیلی مهمه ..!

خب اولین نگاه یك خانم به آقا چی می تونه باشه ..؟

در خانم ها اولین نگاه یك خانم به آقا اینه كه طبق نظر خودش و شخصیت و اعتقادات خودش به اون نگاه می كنه.

در نگاه اول وقتی خانمی آقایی رو می بینه ، به تیپ اون فرد توجه خاصی می كنه.
    مثلا چقدر لباسهای تمیز و مرتبی رو پوشیده ..!
    و یا چه جور تیپیه ..؟

چون تیپ برای خانم ها خیلی مهمه و برای همینه كه می گن فلانی خیلی خوش تیپه ..!

و این تیپ خیلی مهمه كه چه جوری باشه .!
    و معمولآ خانم ها به دنبال تیپ هایی از آقایون هستند كه به خودشون نزدیك باشه ..!

مثلآ یه خانم چادری دنبال پسری با موهای سیخ شده نیست.
    ولی یه خانم مانتویی شاید ...!
    خب همین آقا هم مهمه كه همین تیپش در نظر خانم طرف مقابل مرتب باشه و آویزون نباشه ، چون به مرتبی خانم ها خیلی اهمیت می دن.
    و اگه كسی به نظافت خودش اهمیت نده در اصل اولین ضروریت رو برای مورد توجه قرار گرفتن رو رعایت نكرده.

پس در هر تیپی كه هستید پیشنهاد می كنم مرتب باشید
    یا حق

8. 9 کاربر از پست مفید Admin سپاس کرده اند .

مدیر کـــــــل ســــایت
    رشته تحصیلی
    اکانت شخصی
    ندارد
    ارسال تشکر
    9,788
    قدرت امتیاز دهی
    13974
    Array

می خوای برات زن بگیرم ..؟

خب این جمله رو شاید بار ها شنیده باشید ...

ولی هر چی فكر می كنید می بینید كه این جمله ایه كه بیشتر از زبان خانم ها می شه شنید ..!

می خوای برات زن بگیرم ..؟
    زن نمی گیری ..؟
    چرا ازدواج نمی كنی .؟

و از این قبیل حرفها كه اكثرآ دلیل تمایل زن ها به ازدواج با شخص مقابل نیست ..!!!
    بلكه فقط قصد زن دادن همه رو دارن در حالی كه خودشون مجرد هستن ..!

من خیلی فكر كردم كه ریشه ی این حس در اكثر زن ها رو پیدا كنم ولی تا به حال ندونستم چرا خانم ها تمایل زیادی به جور كردن شوهر برای دوست و یا فامیلشون ( دخترای فامیل ) و همچنین پیدا كردن و یا گرفتن زن برای دوست ها و یا فامیل ها ( پسرای فامیل ) دارن جوری كه ممكنه به شما رو كنن و بگن كه فلانی رو می خوای ..؟

و یا وقتی بدونن كه شما تمایل برای ازدواج دارید خودشون آستین ها رو برای شما بالا بزنن ..!!!
    در حالی كه خودشون مجرد هستن ..!!!

خب اینم یكی از اسرار خانم هاست كه باید بیشتر در موردش تحقیق كرد.

نكته ی قابل توجه در این بحث اینه كه چنین افرادی در مقابل اینكه كسی از خودشون خواستگاری كنه ممكنه گاهآ خیلی تند برخورد كنن و جوابی شكننده به طرف مقابل تحویل بدن كه طرف اونها نیاد.
    برای همین این طیف خانم ها جزو دسته ای هستن كه فقط ازدواج رو برای دیگران خوب می دونن و خودشون به این راحتی ها دم به تله نمی دن..!

پس شما در برخورد هاتون و یا خواستگاری مراقب چنین افرادی باشین.
    چون با اینكه حتی با اینكه بدونن قصد شما كاملآ خیره با شما خوب برخورد نكنن.

نكته ی 2: در برخورد با این گونه افراد محتاطانه برخورد كنید و سعی كنید كه اگه به چنین فردی علاقه مند هستین ، علاقه ی خودتون رو بروز ندید تا زمانی كه مطمئن شدید كه طرف مقابل هم به شما علاقه منده ..!
    در غیر این صورت خودتون رو برای جواب نه قاتع آماده كنین...

موفق باشید

10. 9 کاربر از پست مفید Admin سپاس کرده اند .

مدیر کـــــــل ســــایت
    رشته تحصیلی
    اکانت شخصی
    ندارد
    ارسال تشکر
    9,788
    قدرت امتیاز دهی
    13974
    Array

کوچولوهای بزرگ و بزرگای کوچک

خب با نام و یاد خدای بزرگ ... باز هم مطلبی در مورد اسرار خانوم ها برای تموم عزیزان علاقه مند به سنت حسنه ی پیامبر اکرم ( ص ) تقدیم می کنم ، شاید بتونم واسطه ای برای بهتر شناختن دو جوان برای بهتر شناختن مسیر زندگی خودشون باشم.

انشاء الله

-------------------------------------------------------
    خب یکی از اسرار خانم ها دو شخصیتی بودن اونهاست ..!
    یعنی یک دختر گاهی شخصیتی کاملآ متفاوت با شخصیت قبلیش رو می تونه بازی کنه ..!

منظور از دو شخصیتی بودن خانم ها اینه که گاهآ شما آقا پسر ها شاهد این خواهید بود که دختر مورد علاقه تون برای شما دقیقآ نقشی کاملآ متفاوت با نقش قبلی بازی می کنه ..!

شاید برای شما جالب باشه ولی ممکنه که دختر مورد علاقه ی شما
    - روزی با شما جدی و روزی هم کاملآ گرم برخورد کنه ..!
    - روزی بچه باشه و روزی خیلی بزرگتر از شما ..!
    - روزی شاد ِ شاد و روزی غمگینه غمگین ..!

به طور کل این خصلت ها دو حالت داره:

1. حالت اول مربوط میشه به تغییر ساختار ژنتیکی اونها که به مرور زمان با بزرگ شدن به حالت ثابتی می رسه..!

2. حالت دوم تا آخر عمر با خانم ها هست و اون ذات دو شخصیتی بودن اونهاست.

در اینجا ما حالت دوم رو بیشتر مورد بررسی قرار می دیم ولی اشاراتی هم به حالت اول هم می کنیم.

در حالت اول:
    اگر با خانمی روزی برخورد کردید که با شما رفتار کاملآ بدی داشت و یا رفتاری که شما نپسندیدید ، در وهله ی اول این رفتار اون شخص رو به حساب تغییرات رفتاری خانم ها در بازه های زمانی متفاوت بذارید و به اون فرد فرصت دویاره برای برقراری رابطه با خودتون بدید ...!

مثلآ یک هفته بعد از برقراری رابطه ی اول.

در حالت دوم:
    این حالت و مهم ترین حالت که تا آخر عمر با خانوم هاست خیلی مهم تر از حالت اولی است و باید بهتر شناسائی شود.

در این حالت دختر مورد علاقه ی شما ممکنه گاهی برای شما ناز کنه ، گاهی رفتاری مثل بچه ی 7 ساله از خودش نشون بده و گاهی هم رفتاری مثل فرد 70 ساله ..!

در رابطه با رفتار های دو گانه ی خانم ها ما آقایون نباید زیاد حساس باشیم و در این مواقع باید سعی کنیم که کمی خانم ها رو در این مورد رفتارها همراهی کنیم تا بدونن که به یاد اونها هستیم و رفتار های دو گانه ی اونها هم برای ما جالبه ..!

پس به هیچ وجه سعی نکنید در مقابل این چنین رفتار ها موضع گیری کنید ، بلکه هماهنگی خیلی بهتر و لذت بخش تره ..!
    چون باعث تقویت رابطه ی احساسی بین دو نفر شده و در نهایت بهترین لحظه ها رو می تونید در این جور مواقع با مدیریت مناسب به ارمغان بیارید.

به عنوان مثال:

خیلی از آقایون بلافاصله در مقابل چنین رفتار هایی موضع گیری کرده و به طرف مقابل برچسب بچگی رو می زنن که این کار نه تنها طرف مقابل رو ناراحت کرده و بخصوص باعث دامن زدن به این شده که شما به خانم مورد علاقه تون علاقه ندارید.

پس توصیه ی من به تموم آقایون اینه که در مقابل رفتار های بچه گانه ی خانم ها بچه بشن و در مقابل رفتار های بزرگ منشانه ی خانوم ها بزرگ بشن..!

در این شرایط می تونین همیشه لحظات شیرینی رو در کنار یکدیگر داشته باشید.

نکته ی مهم به آقایون:
    سعی کنید در مواقع بچگی ، هر موقع طرف مقابل شما نیاز به شما داشت ، در کنارش باشید و حتی اگه براتون هم غیر قابل تحمل بود ، این رنجش رو به خود نگیرید و لحظاتی صبور باشید ... چون به زودی شاهد احساس درک متقابل طرف مقابلتون خواهید شد.

در این مورد اگه سوالی و شبهه ای بود من در خدمتم.

در این مورد از نظرات ارزشمند خودتون ما رو بی بهتره نکنید.
    موفق باشید

12. 10 کاربر از پست مفید Admin سپاس کرده اند .

مدیر کـــــــل ســــایت
    رشته تحصیلی
    اکانت شخصی
    ندارد
    ارسال تشکر
    9,788
    قدرت امتیاز دهی
    13974
    Array

پیش فرض پاسخ : اسراری در مورد خانم ها

** آرايش از نظر خانم ها **

و ديد يک مرد ...

خب با سلام خدمت تمومي عزيزان ..!
    مدتها بود که مباحث مربوط به اسراري در مورد خانم ها و آقايان رو در سايتهاي ديگه مطرح مي کرديم ...!
    ولي از اين پس در همين سايت مباحث اسراري در مورد خانم ها و آقايان رو پيگير باشد.

در اين بخش مي تونيد هر گونه سوالي که داريد بپرسيد و جواب بگيريد.

آرايش از نظر يک خانم و ديد يک مرد در اين رابطه رو امروز بررسي مي کنيم.

آرايش از نظر يک زن چيست ؟

همون گونه که همه مي دونن ، جنس مونث ( خانم ها ) هميشه از زيبايي لذت مي برن و هميشه سعي مي کنن که به هر گونه روش و يا ترفندي هم شده ، زيبايي خود رو بدست بيارن ..!
    خيلي از خانم ها به روش هاي گوناگون از جمله عمل جراحي ، استفاده از انواع مدلهاي آرايش و استفاده از انواع کرم هاي صورت و ... سعي بر اين دارن که همانگونه که دوست دارن زيبا باشن.

يکي از متداول ترين طريقه ي زيبايي در جامعه ي ايران ، لوازم آرايشي است که تقريبآ 100% خانم ها از اين ابزار استفاده مي کنن.

خب ما هم در اين بحث قصد نداريم که خانم ها رو از آرايش کردن منع کنيم ... چون يکي از محالاته و يک مرد نمي تونه تو خواب هم زني رو ببينه که از زيبايي و زيبا بودن خوشش نياد.

بلکه هدف ما در اين بحث اينه که روشي رو به خانم ها ياد بديم و نکاتي رو در مورد آقايون بهشون بگيم که زيبايي بيشتري در نظر و ديد مرد مورد علاقه شون داشته باشن و کساني که مجرد هستند هم در جامعه ديگران بخصوص آقايون ديد خوبي نسبت به اونها داشته باشن.

ديد يک مرد نسب به آرايش يک زن:

خيلي از خانم ها فکر مي کنن که آرايش باعث ميشه که مرد ها از زن ها و دختران بيشتر خوششون بياد و جذب اونها بشن ... اما حقيقت چيزي جز اين تفکر در خانم هاست.

يک مرد نرمال و سالم از لحاظ شخصيتي هيچ موقع به سمت آرايش و زيبايي صورت به سبک خانم ها روي نمياره و خيلي هم زيبايي به اين روش ممکنه از نظر يک مرد خوش آيند نباشه.

به جرآت مي گم که 70% مردها خيلي موافق آرايش خانم ها نيستند ...! ( البته اين موضوع در مورد مرد هايي که خودشون هم به سبک زنان آرايش مي کنن صادق نيست ).

خب چرا ؟

دلايلي که براي اين حرف ميشه زد به شرح زير مي باشد:

1. غيرت يک مرد در مورد ناموسش :

معمولآ يک مرد سالم در مورد ناموسش غيرتي داره و اين غيرت هيچ گاه اجازه نمي ده که به راحتي به همسر و يا خواهرش اجازه بده که آرايش کنه ..!

و اين امري طبيعيه که خيلي ها مخالف آرايش خانم ها در جوامع عمومي باشند.

2. تصوير يک خانم در ذهن مرد:

معمولآ مردها از دوران کودکي به جنس مخالف به ديد پاک کودکي نگاه مي کنن و وقتي بزرگ مي شن خيلي ها دوست دارن همون حس هميشگي باهاشون باقي بمونه ..!
    اما متاسفانه آرايش از چهره ي پاک و معصومانه ي يک دختر چيزي ديگه اي مي سازه که با تفکر قبلي آقايون در تضاده ..!
    براي همين اکثرآ آقايون دوست ندارن که همسر آينده شون آرايش کنه و حتي اگه به دختري دل مي بندند سعي مي کنن اون دختر با اون ويژگي هايي که دنبالش مي گردن باشه و کمترين آرايش رو داشته باشه ..!
    البته اين نکته رو متذکر مي شم که آقايون هميشه دنبال زيبا ترين ها هستند ، منتها بدون آرايش ...

حتي خيلي از آقايون معتقد هستند که کساني که آرايش مي کنن از اعتماد به نفس کمتري برخوردار هستند که دوست دارن به صورت غير طبيعي زيبا جلوه بکنن.

پيشنهاد من: خانم ها سعي کنن که در جوامع عمومي کمترين آرايش رو داشته باشن و به علاقه مندي هاي مردشون احترام بذارن و در صورت لزوم حتي در اين مورد نظراتش رو جويا باشن.

3. وجه ای که از یک خانم با آرایش در جامعه وجود دارد:

معمولآ در تمامی جوامع از آرایش بانوان در محیط های عمومی تمامی افراد برداشت هایی می کنن ..!
    در جامعه ی ایران هم آرایش در محیط های عمومی وجه ی خوبی نداشته و نداره از این جهت همین امر باعث شده که خیلی از مردان به این موضوع حساس باشند.

4. تضاد آرایش با احساس مالکیت مرد بر زن:

مردان معمولآ دوست دارن که نسبت به همسر خود احساس مالکیت داشته باشند و همسرشون رو مال خودشون بدونن و برای این مالکیت هر کاری ممکنه بکنن.

یکی از نکاتی که حس مالکیت مرد رو نسبت به همسرش از اون می گیره آرایش در جوامع عمومی در نظر و دید دیگر مردان نامحرم است.
    چرا که اکثر مردان دوست دارن همسر اونها تنها در مقابل اونها و برای اونها زیبا باشه ، نه برای دیگر مردان ..!

البته در مورد احساس مالکیت این نکته فراموش نشه که زن ها هم دوست دارن که مالک همسر خودشون باشند و این موضوع در مورد زن و مرد عمومیت داشته و چیز جدیدی نیست.

5. عقاید مذهبی مرد:

در تعالیم دینی دین مبین اسلام ، آرایش زن در جوامع عمومی و در مقابل مردان نامحرم حرام دانسته شده که مقید بودن مرد به این تعالیم هم می تونه یکی دیگه از این مخالفت ها باشه.

6. آثار وضعی کنترل نکردن آرایش زن بر زندگی او و همسرش:

زنی که بر خلاف نظر همسر خود اصرار بر زیبایی خودش در محیط های عمومی و در دید دیگر مردان می کنه در قدم اول دید همسرش را به خودش تغییر داده و بذر بد بینی را در دل او می کارد.
    از اینرو رفته رفته همسر خود را به خود مشکوک کرده و ممکن است در مواردی زندگی آن ها رفته رفته دچار مشکلاتی شود.

چرا که خیلی از آقایون به همسرشون می گن که:
    تو اگه منو دوست داری و من هم تیپ بدون آرایش تو رو دوست دارم ، چه لزومی داره که در جوامع عمومی چنین تیپ و پوششی داشته باشی .!!؟

خب شاید قصد 99% خانم ها این نباشه ... ولی خب آقایون همیشه دوست دارن که از سمت همسر خود با رفتارهای اعتماد ساز روبرو باشند.

پیشنهاد من: خانم ها سعی کنن یا مرد زندگی خودشون رو قانع کنن که با آرایش اونها کنار بیاد و یا سعی در تن دادن به نظر مردشون بدهند.

اما ....

در صورت پذیرفتن نظر مرد مورد علاقه:
    خانم ها منتظر رفتارهای بهتر و خوشرویی بیشتر و در نتیجه زندگی شیرین تری باشند.

در صورت قانع کردن مرد مورد علاقه:
    منتظر رفتارهای دوگانه که گاهآ با نارضایتی مرد همراهه و یه جوری اعلام نارضایتی از جو موجوده باشند.

اما هدف من در این بخش این نبود که خانم ها بی قید و شرط نظر آقایون رو قبول کنن..!
    بلکه هدف من این بود که بدونن با کمی تغییر میشه زندگی شیرین تری رو برای خود و همسرشون به ارمغان بیارن ..!

چرا که ازدواج دو نفر شروع تغییر در هر دو فرد و شروع تطابق شخصیتی دو فرد هست.

امیدوارم همگی موفق و زندگی شیرینی رو همواره تجربه کنید.

14. 7 کاربر از پست مفید Admin سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    chemistry
    ارسال تشکر
    14,444
    دریافت تشکر: 12,376
    قدرت امتیاز دهی
    1152
    Array

[quote=MOSTAFA;1
    يکي از متداول ترين طريقه ي زيبايي در جامعه ي ايران ، لوازم آرايشي است که تقريبآ 100% خانم ها از اين ابزار استفاده مي کنن.
    [/quote]
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    مطالب بالا خیلی جالب بود ولی
    کی گفته 100% خانوم ها آرایش می کنن ؟؟
    اصلا کی گفته که 100% خانوم ها به زیبایی خودشون اعتقادی ندارن و فقط فقط زیبایی رو در آرایش کردن میدونن؟؟؟؟؟
    خیلی از خانوم ها هم هستن که زیبایی رو در متانت و حجاب شون میدونن البته هیچ بی احترامی هم نسبت به خانوم های ژیگول ندارن
    ویرایش توسط *مینا* : 27th February 2009 در ساعت 10:33 AM
    مدتی در سایت نیستم، لطفا سوالات شیمیایی خود را دربخش سوالات تالار شیمی بپرسید

16. 5 کاربر از پست مفید *مینا* سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    ارسال تشکر
    13,936
    دریافت تشکر: 12,415
    قدرت امتیاز دهی
    766
    Array

مطالب بالا خیلی جالب بود ولی
    کی گفته 100% خانوم ها آرایش می کنن ؟؟
    اصلا کی گفته که 100% خانوم ها به زیبایی خودشون اعتقادی ندارن و فقط فقط زیبایی رو در آرایش کردن میدونن؟؟؟؟؟
    خیلی از خانوم ها هم هستن که زیبایی رو در متانت و حجاب شون میدونن البته هیچ بی احترامی هم نسبت به خانوم های ژیگول ندارن

مينا جون چرا حالا اين قدر عصباني مي شي؟
    حق با توئه

18. 3 کاربر از پست مفید AvAstiN سپاس کرده اند .

یار همراه
    ارسال تشکر
    1,123
    دریافت تشکر: 4,306
    قدرت امتیاز دهی
    44
    Array

آره
    هر ستاره ای یه روز به زادگاهش برمیگرده...

20. 2 کاربر از پست مفید ØÑтRдŁ§ سپاس کرده اند .

صفحه 2 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)