دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 33

موضوع: به احترام ایران خواهشمند است این نقشه را برای دوستان خود درهرجای دنیا بفرستید

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مهندسی معماری
    ارسال تشکر
    1,867
    دریافت تشکر: 1,051
    قدرت امتیاز دهی
    2165
    Array
    anael's: جدید19

پیش فرض پاسخ : به احترام ایران خواهشمند است این نقشه را برای دوستان خود درهرجای دنیا بفرستید

نقل قول نوشته اصلی توسط A S L A N نمایش پست ها
    مطمئنا شما اطلاعات زیادی از تاریخ دارید

ولی چیزی که من میدونم اینه که اعراب همیشه به صورت قبیله ای زندگی میکردند و اصولا حکومت خارجی را نمی پذیرفتند.حتی می بینیم که بعد از وفات پیامبر هم تعدادی از قبایل از اسلام روی گرداندند.منابع معتبری هم از وجود حکومت مرکزی مقتدر در منطقه عربستان در دست نیست یا اعتبار کافی را ندارد.با این وجود این خیال می شود که بگوییم عربستان مستعمره ایران بوده.

علاقه ای به بحث ندارم.ولی حقیقت این است که با این روند آینده ی خوبی برای مردم ایران پیش بینی نمی شود.

من رشته تحصیلیم طوریه که زیاد با تخمین و برآورد سر و کار دارم.روش ساده اش اینه.در یک نمودار محور x را زمان بگیر و محور y را داشته ها

می بینی که زمانی زبانمان تمامکا فارسی بود.در زمانی بعد از آن اعتقاد.با گذش زمان جزایر 3 گانه.کمی بعد خلیج.اگر این نقاط را به هم وصل کنی می بینی یک نمودار صعودی به وجود می آید.

من نمیدونم شنیدن حقیقت چرا شما را ناراحت میکند.ما تاوان کم کاری پدرانمون را با از دست دادن داشته هایمان می دهیم.البته پدران ما تلاش کردند.ولی کافی نبوده
    پدران ما هر کار کردن گذشته
    خوب یا بد
    نمیشه که حالا ما همین جور بشینیم و هیچی نگیم چون حالا ممکن که در گذشته بعضی ها یک سری کارهای اشتباه کردن. بهتر نیستش که در صدد جبران این اشتباه ها باشیم.
    در ضمن فقط به بدی ها نگاه نکنید. ما افتخارات بزرگی هم در طول تاریخ تمدنمون داشتیم. حق ندارید اون هارو نادیده بگیرید
    اگر شما اینجوری فکر کنید نسل های آینده راجع به شما چی میگن؟
    ناسلامتی شما قراره که پدر نسل های آینده باشید
    شما قراره چه قدمی برای این خاک بردارید؟
    اگر حتی نتونید که از اسم خلیج همیشه پارستون دفاع کنید پس قراره که چه کار مثبت دیگه ای انجام بدید
    این کوچک ترین قدیمی هستش که میتونید بردارید
    همین عکس العمل های کوچیک کوچیک هستش که نمیزاره این اتفاق که مربوط به تمدن دیرینه ی ما هستش بیافته
    شما خودتون روتون میشه بعد ها بگید که در مقابل همچین عملی هیچ واکنشی نداشتید؟ حالا از هر طریقی که میخواد باشه. کوچک و بزرگ بودنش هم فرقی نمیکنه
    هیتلربه ناپلئون می گوید:مابرای شرافت می جنگیم وشمابرای پول می جنگید،
    ناپلئون میگوید:انسانهابرای آنچه که ندارن می جنگند.

2. 5 کاربر از پست مفید anael سپاس کرده اند .

در انتظار ایمیل تایید(ثبت نام ناقص)
    ارسال تشکر
    28
    دریافت تشکر: 289
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

پیش فرض پاسخ : به احترام ایران خواهشمند است این نقشه را برای دوستان خود درهرجای دنیا بفرستید

نقل قول نوشته اصلی توسط anael نمایش پست ها
    پدران ما هر کار کردن گذشته
    خوب یا بد
    نمیشه که حالا ما همین جور بشینیم و هیچی نگیم چون حالا ممکن که در گذشته بعضی ها یک سری کارهای اشتباه کردن. بهتر نیستش که در صدد جبران این اشتباه ها باشیم.
    در ضمن فقط به بدی ها نگاه نکنید. ما افتخارات بزرگی هم در طول تاریخ تمدنمون داشتیم. حق ندارید اون هارو نادیده بگیرید
    اگر شما اینجوری فکر کنید نسل های آینده راجع به شما چی میگن؟
    ناسلامتی شما قراره که پدر نسل های آینده باشید
    شما قراره چه قدمی برای این خاک بردارید؟
    اگر حتی نتونید که از اسم خلیج همیشه پارستون دفاع کنید پس قراره که چه کار مثبت دیگه ای انجام بدید
    این کوچک ترین قدیمی هستش که میتونید بردارید
    همین عکس العمل های کوچیک کوچیک هستش که نمیزاره این اتفاق که مربوط به تمدن دیرینه ی ما هستش بیافته
    شما خودتون روتون میشه بعد ها بگید که در مقابل همچین عملی هیچ واکنشی نداشتید؟ حالا از هر طریقی که میخواد باشه. کوچک و بزرگ بودنش هم فرقی نمیکنه
    من فکر میکنم شما و بقیه منظور من را درست متوجه نشدید.

به جای جمع کردن امضا تو فیس بوک،باید یک اقدام جدی انجام بگیرد.از دولت و نمایندگان مجلس بخواهید کاری کنند.یک بار تجمع مقابل ساختمان ریاست جمهوری یا مجلس موثرتر از جمع ردن میلیونها امضاست.بهتر بگم دولت ما نمیخواد اعتراض کنه و ما هیچ تلاشی برای تغییر نظر مردان حکومتی نکردیم.این یعنی بی کفایتی ما

4. کاربرانی که از پست مفید A S L A N سپاس کرده اند.

ارسال تشکر
    28
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط Che Guevara_Rommel نمایش پست ها
    اما جواب سوالاتون .

شما در چندین پست همین جمله رو گفتید .

ساخت کاخ های پاسارگاد ، عدالت طلبی های کوروش ، افتخارات کریم خان زند و .... . مگه قرار بریم بمب هیدروژن بسازیم تا به اعراب ثابت کنیم تا قوی هستیم . محض اطلاع شوروی سابق هم بمب هیدروژن داشت ولی خوب سقوط کرد و پاشیده شد .

این دیگه نقصیر ملت هست که میرند حج . به قول کشیشی : گناه مردم در کلیسا پاک نمی شوند بلکه در جنوب شهر پاک میشه . این هم از این .

رسیدیم به بحث اصلی ، رژیم صدام هدف اصلیش از این کاری که کرد این بود که بخواد ایران رو زیر سلطه خود ببره و بخواد خود رو سردار اعراب بدونه ولی وقتی که جناب کشور ساحت مقدس شیطان بزرگ فهمید زود خودش رو جمع کرد و خلبانان f-4 فانتوم ایرانی با موشکهای ماوریک بیشتر تانکهای مهاجم به داخل خاک ایران رو فرستادند اون دنیا . بعدش به قولی شاه ایران خطاب به صدام گفت : این چه کاری بود که کردی ؟ می خوای صبح حمله کنم و ظهر نهارم رو اونجا بخورم ؟

این هم از قضیه صدام .

ساخت کاخ و ... نشان از اقتدار نیست.وقتی در مورد ارتش رضا شاه حرف زده میشه،گفته می شود چون در جنگ جهانی دوم وارد عمل نشد،ارتش رضا شاه اقتدار لازم را نداشته.با همه کاخها و ... تاثیر پذیری ما از اعراب،بیشتر از تاثیرپذیری اعراب از ما بوده است.

6. کاربرانی که از پست مفید A S L A N سپاس کرده اند.

همكار تالار اخبار
    ارسال تشکر
    11,278
    دریافت تشکر: 11,277
    قدرت امتیاز دهی
    9184
    Array

من فکر میکنم شما و بقیه منظور من را درست متوجه نشدید.

به جای جمع کردن امضا تو فیس بوک،باید یک اقدام جدی انجام بگیرد.از دولت و نمایندگان مجلس بخواهید کاری کنند.یک بار تجمع مقابل ساختمان ریاست جمهوری یا مجلس موثرتر از جمع ردن میلیونها امضاست.بهتر بگم دولت ما نمیخواد اعتراض کنه و ما هیچ تلاشی برای تغییر نظر مردان حکومتی نکردیم.این یعنی بی کفایتی ما
    با حرفتون موافقم، این که حرف بسه، کارهای نمادی بسه، ولی چه جوری میشه مردم رو جمع کرد برا انجام اینکار؟ تازه اگرهم جمع شن فک کردید درجا میگن چشم و میرن سراغ پیگیری برا این موضوع، حالا اگر جمع شیم و نگن شلوغ کردن و هزار تا حرف دیگه.

8. 2 کاربر از پست مفید saamaaneh سپاس کرده اند .

ارسال تشکر
    28
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط saamaaneh نمایش پست ها
    با حرفتون موافقم، این که حرف بسه، کارهای نمادی بسه، ولی چه جوری میشه مردم رو جمع کرد برا انجام اینکار؟ تازه اگرهم جمع شن فک کردید درجا میگن چشم و میرن سراغ پیگیری برا این موضوع، حالا اگر جمع شیم و نگن شلوغ کردن و هزار تا حرف دیگه.
    نه خیر

به محض تجمع پلیس ضد شورش میریزه و ...

باید مراجع عظام فتوا بدن.

10. کاربرانی که از پست مفید A S L A N سپاس کرده اند.

همكار تالار اخبار
    ارسال تشکر
    11,278
    دریافت تشکر: 11,277
    قدرت امتیاز دهی
    9184
    Array

نه خیر

به محض تجمع پلیس ضد شورش میریزه و ...

باید مراجع عظام فتوا بدن.
    زود نتیجه گرفتید از حرف من، پلیس ضد شورش نمیاد، اما کی کجا ایران برا اعتراض به صورت خودجوش اعتراض کردن، همیشه با بیان سازمان تبلیغات بوده، تو ایران از این خبرا نیس.

12. 2 کاربر از پست مفید saamaaneh سپاس کرده اند .

یار همراه
    ارسال تشکر
    17,332
    دریافت تشکر: 8,680
    قدرت امتیاز دهی
    15646
    Array

ساخت کاخ و ... نشان از اقتدار نیست.وقتی در مورد ارتش رضا شاه حرف زده میشه،گفته می شود چون در جنگ جهانی دوم وارد عمل نشد،ارتش رضا شاه اقتدار لازم را نداشته.با همه کاخها و ... تاثیر پذیری ما از اعراب،بیشتر از تاثیرپذیری اعراب از ما بوده است.

اگر قرار بود که ساخت این چنین کاخ ها نشان از اقتدار نباشه ، هیچ وقت دولت به خاطر ابلیسک خودش نمی کشت .

من از پشت کوه نیومدم و بی سوادم نیستم . شما برو به جای یکی ، 10000000000000000000000000000000000000000000000000 00000000000000000000000000000000 بمب هبیروژن بساز تا قدرتت رو به اعراب نشون بدی .

اما قبل از اینکه بخوای در مورد وارد نشدن ارتش رضا شاه صحبت کنی بهتره کمی درباره وضعیت نظامی اون زمان ایران مطالبی رو بدونی ، بعدش مگه ایران زمان رضاشاه جز کشورهای درگیر جنگ بود که بخواد خودش وارد عمل شه ؟ یه سوال ایران جز کدوم دسته از کشورها بود ؟ چون برام خیلی جالبه ؟ متفقین یا متحدین ؟ که صحبت از وارد عمل نشدن ارتش رضا شاه می کنی .

اگه این طوریه که شما میگی پس خاک بر سر ارتش امریکا کنم که در سال 2008 نتونست ارتش روسیه رو توی گرجستان و اوستیای جنوبی شکست بده . با این تفاسیر ارتش امریکا هم بی لیاقت و بی عرضه جانم .

حوصله صحبت کردن با شما رو هم ندارم.

14. 2 کاربر از پست مفید Joseph Goebbels سپاس کرده اند .

ارسال تشکر
    28
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط saamaaneh نمایش پست ها
    زود نتیجه گرفتید از حرف من، پلیس ضد شورش نمیاد، اما کی کجا ایران برا اعتراض به صورت خودجوش اعتراض کردن، همیشه با بیان سازمان تبلیغات بوده، تو ایران از این خبرا نیس.

تظاهرات مردم آذربایجان در اعتراض به وضعیت دریاچه ارومیه را تحقیق کنید.

16. کاربرانی که از پست مفید A S L A N سپاس کرده اند.

ارسال تشکر
    28
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط Che Guevara_Rommel نمایش پست ها

اگر قرار بود که ساخت این چنین کاخ ها نشان از اقتدار نباشه ، هیچ وقت دولت به خاطر ابلیسک خودش نمی کشت .

من از پشت کوه نیومدم و بی سوادم نیستم . شما برو به جای یکی ، 10000000000000000000000000000000000000000000000000 00000000000000000000000000000000 بمب هبیروژن بساز تا قدرتت رو به اعراب نشون بدی .

اما قبل از اینکه بخوای در مورد وارد نشدن ارتش رضا شاه صحبت کنی بهتره کمی درباره وضعیت نظامی اون زمان ایران مطالبی رو بدونی ، بعدش مگه ایران زمان رضاشاه جز کشورهای درگیر جنگ بود که بخواد خودش وارد عمل شه ؟ یه سوال ایران جز کدوم دسته از کشورها بود ؟ چون برام خیلی جالبه ؟ متفقین یا متحدین ؟ که صحبت از وارد عمل نشدن ارتش رضا شاه می کنی .

اگه این طوریه که شما میگی پس خاک بر سر ارتش امریکا کنم که در سال 2008 نتونست ارتش روسیه رو توی گرجستان و اوستیای جنوبی شکست بده . با این تفاسیر ارتش امریکا هم بی لیاقت و بی عرضه جانم .

حوصله صحبت کردن با شما رو هم ندارم.
    خیلی جدی گرفتی.

نماینده ایران توی سازمان ملل چه اعتراصی به وضع خلیج کرده؟؟؟

اجلاس سران غیر متعهد ها چه حرفی در مورد حق ایران و خلیج زده شد؟؟؟

18. کاربرانی که از پست مفید A S L A N سپاس کرده اند.

یار همراه
    ارسال تشکر
    17,332
    دریافت تشکر: 8,680
    قدرت امتیاز دهی
    15646
    Array

تظاهرات مردم آذربایجان در اعتراض به وضعیت دریاچه ارومیه را تحقیق کنید.

جناب دوست گرانقدر و محقق ! مساله اعتراض دریاچه ارومیه یه مساله سیاسی هم بود .
    لطف کنید وارد این بحث ها نشید وگرنه پست تخلف شما رو ارسال می کنم . این اخرین اخطار هست ، نظم سایت رو به هم نزنید . قرار نیست تک تک اعضای سایت بیاند و جواب سوالات شما رو بدهند .

اصلا یه سوالی ؛ هدف شما از طرح کردن این گونه مسایل چیه ؟ اول ایران و بعد خلیج فارس و اعراب و رضا شاه و جنگ جهانی دوم و دریاچه ارومیه !

اگر هدف شما بر هم زدن نظم سایت باشه باهات شوخی ندارم . ارسال گزارش خلاف پست رو انجام می دم .

20. 2 کاربر از پست مفید Joseph Goebbels سپاس کرده اند .

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)