دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 22 , از مجموع 22

موضوع: برنامه روزانه پروفسور حسابی

همکار تالار مکانیک
    رشته تحصیلی
    مکانیک سیالات و انتقال حرارت
    ارسال تشکر
    9,142
    دریافت تشکر: 6,504
    قدرت امتیاز دهی
    12964
    Array

پیش فرض پاسخ : برنامه روزانه پروفسور حسابی

نقل قول نوشته اصلی توسط مخفی نمایش پست ها
    عروسک بود چون بیشتر از اینشتین نبود. بیش از اون پیشرفت نکرد.کی تو دنیا نام حسابی رو کنار این دانشمندان میزاره؟
    تز دکتراش حساسیت سلول های فوتوالکتریک نسبت به نور بود.زیرمجموعه نظریه ای که اینشتین جایزه نوبل بابتش گرفت.
    دکتر حسابی تمام کاراش راجع به نور بود و تو کل عمرش میخواست قوانین نسبیت عام و خاص و فوتوالکتریک رو اثبات کنه.
    اون زیر پرچم اینشتین وایستاده بود.البته اگر اینیشتن رو پرچم دار فوتوالکتریک و نسبیت بدونیم.
    فکر کنم، توی مفهوم عروسک خیمه شب بازی باهم اتفاق نظر نداریم.وقتی تمام کارهای یک نفر رو کس دیگه ای کنترل میکنه؛ و خود شخص هم بدون هیچ اراده ای فرمان میبره؛بهش میگن عروسک خیمه شب بازی یا عروسک کوکی و...
    چون بیشتر از انیشتین نبود!!! اینکه اصلا دلیل نشد.
    چون تز دکتراش درباره فتوالکتریک بود یا اینکه کل عمرش دنبال اثبات قوانین انیشتین بود؛ دلیل نمیشه؛ که بگیم عروسک خیمه شب بازی انیشتین بوده.
    فرضا یه نفر به جریان متناوب علاقه منده ،کل عمرش هم رو موتور های القایی و کویل تسلا کار کرده.خب، این دلیل میشه بگیم این آدم عروسک خیمه شب بازی نیکولا بوده.مطمئنا نمیشه همچین حرفی زد.طرف علاقه داشته به این موضوع، رفته دنبال علاقه اش . البته قبول دارم؛ حسابی رو خیلی بزرگتر از اونچه هست ؛نشونش دادن . توی این موضوع شکی نیست.

استعداد برتر سایت
    رشته تحصیلی
    الکترونیک و فیزیک هسته ای
    ارسال تشکر
    4,930
    دریافت تشکر: 13,220
    قدرت امتیاز دهی
    12295
    Array
    عرفان سلیم زاده's: خجالت

پیش فرض پاسخ : برنامه روزانه پروفسور حسابی

نقل قول نوشته اصلی توسط ab.bb نمایش پست ها
    فکر کنم، توی مفهوم عروسک خیمه شب بازی باهم اتفاق نظر نداریم.وقتی تمام کارهای یک نفر رو کس دیگه ای کنترل میکنه؛ و خود شخص هم بدون هیچ اراده ای فرمان میبره؛بهش میگن عروسک خیمه شب بازی یا عروسک کوکی و... چون بیشتر از انیشتین نبود!!! اینکه اصلا دلیل نشد. چون تز دکتراش درباره فتوالکتریک بود یا اینکه کل عمرش دنبال اثبات قوانین انیشتین بود؛ دلیل نمیشه؛ که بگیم عروسک خیمه شب بازی انیشتین بوده. فرضا یه نفر به جریان متناوب علاقه منده ،کل عمرش هم رو موتور های القایی و کویل تسلا کار کرده.خب، این دلیل میشه بگیم این آدم عروسک خیمه شب بازی نیکولا بوده.مطمئنا نمیشه همچین حرفی زد.طرف علاقه داشته به این موضوع، رفته دنبال علاقه اش . البته قبول دارم؛ حسابی رو خیلی بزرگتر از اونچه هست ؛نشونش دادن . توی این موضوع شکی نیست.
    من فکر می کنم حسابی قابل ستایشه اما الگوی خوبی نیست همین.دلایل شخصی خودم رو دارم ممنونم که پیگیری می کنید.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)