دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 24

موضوع: مقایسه ایران و اسرائیل

همکار تالار نیروی نظامی وهوانوردی
    ارسال تشکر
    1,675
    دریافت تشکر: 6,529
    قدرت امتیاز دهی
    24596
    Array
    "مهدی"'s: جدید17

پیش فرض مقایسه ایران و اسرائیل

بسم الله الرحمن الرحیم
    نوشته شده توسط مهدی زمانی

دیروز بود که در حال وبگردی در اینترنت بودم، در یکی از سایت های نظامی که ماهیت اسرائیلی داشت به مقاله جالبی برخوردم که می خواهم با مقایسه تجهیزات بی سواد بودن این نویسنده اسرائیلی را به همگان ثابت کنم و بگویم که حتی اگر ایران هیچ سلاحی هم نداشته باشد، خدا بزرگ را دارد. خدایی که اگر بخواهد می تواند ظرف یک ثانیه کل دنیا را نابود سازد ، همان خدایی که هستی بخش بوده، جان داده و جان می گیرد و خون بر شمشیر پیروز است. البته اصل مقاله به زبان عبری نوشته شده بود به همین خاطر از به اشتراک گذاری مقاله معذورم و تنها ترجمه قسمت هایی از آن را برایتان بازگو کرده و با جواب های منطقی همه چیز را اثبات خواهم کرد.

نویسنده اسرائیلی :
    تمایل دارم تا بگویم که اسرائیل تنها ارتشی است که در طی 50 سال گذشته در دنیا از هیچ کس شکست سنگینی دریافت نکرده است .......
    مهدی زمانی:
    اولا که باید توجه داشته باشیم که اگر کمک های مالی و نظامی مستقیم و غیر مستقیم آمریکا و دیگر کشورها به اسرائیل نبود که در جنگ شش روزه کار اسرائیل تمام بود. ثانیا نابودی تعداد زیادی از تانک ها و کشته شدن تعداد قابل توجهی از سربازان اسرائیلی توسط یک گروه مقاوت لبنانی تحت نام "حزب الله" شکست کوچکی برای اسرائیل است؟ ارتشی که ادعا می کند بزرگترین نیروهای نظامی جهان را در اختیار دارد حتی قادر نبود از خودش در برابر گروهی به این کوچکی دفاع کند چه برسد به اینکه با ارتش قدرتمندی مثل ایران روبرو شود.

نویسنده اسرائیلی:
    حمله به ایران با وجود نیروی هوایی که مثل موزه است کار سختی به شمار نمی آید.....
    مهدی زمانی:
    در درجه اول باید توجه داشته باشیم که متخصصان نیروی هوایی ایران با وجود اورهال هایی که روی جنگنده هایش انجام داده است و ارتقای عمر جنگنده ها کار بزرگی را انجام داده اند. ساخت و تعمیر و نگهداری انواع جنگنده ها تنها در طی سه دهه کار کمی نبوده و نیست. در حال حاضر مفتخریم که اعلام کنیم که ساخت انواع موشک های هوا به هوا و هوا به زمین در داخل صورت می پذیرد و تمام هواپیما ها در داخل و بدون کمک هیچ مستشار خارجی نگهداری می شوند، در ضمن تامکت های ایران با موشک های فونیکس ایرانی و همچنین میگ های29 ایران با موشک های آر-27 و آر-73 ترکیب مرگباری را برای هر جنگنده متجاوزی می سازند. میراژهای ایرانی با موشک های اگزوسه توانایی رویارویی با هر شناوری را در دریا را دارند و فانتوم ها با موشک های ماوریک به کمک آنها خواهند شتافت. فنسرهای نیروی هوایی ایران با موشک های ضد رادار می توانند به مقابله با هر چشمی در زمین بپردازند. سوخوهای 25 سپاه پاسداران به همراه جنگنده های بومی صاعقه و آذرخش قادر خواهند بود تا به پشتیبانی از نیروی زمینی پرداخته و هواپیماهای ترابری سی-130 و ایلوشین-76 می توانند در حمل و نقل تجهیزات کمک کنند. حال به فرض هم ایران هیچ چیزی به نام نیروی هوایی نداشته باشد، نیروی هوایی اسرائیل تنها در ظرف چند ثانیه با موشک های ایران تنها به خاکستری در هوا تبدیل خواهد شد !

نویسنده اسرائیلی:
    در جنگ تنها چند جایگاه نفتی ایران قادر به استفاده خواهند بود و تجهیزات هسته ای نابود خواهند شد .....
    مهدی زمانی:
    قبل از اینکه اسرائیل بتواند حرکتی انجام دهد مطمئنا موشک های ایرانی تمام نقاط استراتژیک اسرائیل را هدف قرار خواهند داد، موشک های دوربرد شهاب3 و سجیل2 می توانند اسرائیل را با خاک یکسان کنند. باید بدانید که در جنگ هیچ کسی بی خسارت نخواهد ماند ولی مسلما خسارت هایی که به اسرائیل کوچک وارد خواهد شد بسیار بیشتر از ایران خواهد بود.

نویسنده اسرائیلی:
    اسرائیل می تواند توسط ماهواره ها و جنگ های سایبری و همچنین جنگ الکترونیک اختلالات زیادی در ایران بوجود آورد و زندگی روزمره را دچار مشکل سازد.....
    مهدی زمانی:
    بهتره که از کور شدن ماهواره آمریکایی توسط لیزرهای ایرانی، مقابله با بد افزارهایی نظیر فلیم، استاکس نت ، اسیر شدن پهپاد آمریکایی و التماس آمریکا برای بازپس گیری آن و همچنین هک شدن انواع سایتهای اسرائیلی یاد کنیم.

نویسنده اسرائیلی:
    نیروی دریایی اسرائیل و زیردریایی های آن با موشک های کروز می توانند به ایران صدمات جدی وارد سازند.....
    مهدی زمانی:
    بهتره در اینجا از موشک های خلیج فارس و قادر و اژدر حوت یادی بکنیم و به اسرائیل بفهمانیم که ایران با اعراب تفاوت دارد.

خیلی واسم جالبه و نمیدونم که این نویسنده چطور می خواهد اثرات مخرب موشک های ایرانی و همچنین نقش پدافند قدرتمند ایران را در برابر نیروی هوایی اسرائیل را به چه نحوی می خواهد توجیه کند؟

نوشته شده توسط گروه تالیف ویکی جنگ
    منبع فعال:
    http://jangafzar.rozblog.com/post/548/%D9%85%D9%82%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%87-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D8%A7%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D8%A6%DB%8C%D9%84--%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87-%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C%D9%81%DB%8C.html
    انتشار این مقاله منوط به ذکر نام نویسنده/منبع فعال/گروه تالیف است و انتشار مقاله بدون رعایت حق کپی رایت شرعا و قانونا باطل است و گروه ویکی جنگ هیچ رضایتی از آن ندارد.
    تو روحتو به من فروختی، لازمه بهت یادآوری کنم؟ یادته اون شبی رو که به خدا گفتی حاضری هر کاری بکنی تا یه قرار داد ضبط بگیری؟ تو نمی تونی یه روحو بکشی حتی اگه بخوای

یار همراه
    رشته تحصیلی
    برق الکترونیک
    ارسال تشکر
    8,023
    دریافت تشکر: 11,669
    قدرت امتیاز دهی
    29795
    Array
    shiny7's: جدید44

پیش فرض پاسخ : مقایسه ایران و اسرائیل

شما خون خودتونو کثیف نکنید!اسرائیل حقیر تر از اونیه که بخواهیم به خاطرش حرص بخوریم.اصلا ارزش وقت گذاشتن و فکر کردن درباره اش رو هم نداره!
    خدا با ماست...

GOD is Watching YOU

insta:
    _shiny7_

3. 11 کاربر از پست مفید shiny7 سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مهندسی صنایع (ایمنی صنعتی)
    ارسال تشکر
    1,697
    دریافت تشکر: 1,246
    قدرت امتیاز دهی
    647
    Array
    Amaterasu's: جدید52

البته یه چیز دیگه هم هست! اگه اسرائیل بخواد هم ایران و هم خودشو کلا نابود کنه میتونه!
    اسرائیل موشک ها و کلاهک های هسته ای و شیمیایی داره که به گفته خودشون می تونن با اونها 10 بار کره زمین رو نابود کنند و گفته میشه بیشترین تعداد موشک های اتمی رو تو دنیا اسرائیل داره.
    ولی حیف که قدرت این موشک ها اونقدر زیاد هست که اسرائیل نتونه از اونها در فواصل کم مثل ایران ازشون استفاده کنه.
    اگه بخواد از موشک های اتمی استفاده کنه آثارش تا خود اسرائیل هم کشیده میشه!!

کسایی هم که مایلند درباره این موشک ها بیشتر بدونند کافیه تو اینترنت یه سرچ کوچیک بکنند.
    Arsalan Peymanfar

アリガトウ ^\_/^

5. 6 کاربر از پست مفید Amaterasu سپاس کرده اند .

ارسال تشکر
    1,675
    قدرت امتیاز دهی
    24596
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط Amaterasu نمایش پست ها
    البته یه چیز دیگه هم هست! اگه اسرائیل بخواد هم ایران و هم خودشو کلا نابود کنه میتونه!
    اسرائیل موشک ها و کلاهک های هسته ای و شیمیایی داره که به گفته خودشون می تونن با اونها 10 بار کره زمین رو نابود کنند و گفته میشه بیشترین تعداد موشک های اتمی رو تو دنیا اسرائیل داره.
    ولی حیف که قدرت این موشک ها اونقدر زیاد هست که اسرائیل نتونه از اونها در فواصل کم مثل ایران ازشون استفاده کنه.
    اگه بخواد از موشک های اتمی استفاده کنه آثارش تا خود اسرائیل هم کشیده میشه!!

کسایی هم که مایلند درباره این موشک ها بیشتر بدونند کافیه تو اینترنت یه سرچ کوچیک بکنند.
    رفیق بهتره بیشتر تحقیق کنی و بعد به اشتراک بزاری......
    چنین موشک هایی وجود ندارند، موشک اتمی که موجش از ایران تا اسرائیل برسه !!!!!!!! میدونی یعنی چی؟ یعنی غیر ممکنه

از طرفی باید بدونی استفاده از تسلیحات کشتار جمعی مثل بمب های ساده نیست، زیرا این تسلیحات برای کره زمین خطرناک هستند و اگر استفاده بی دلیل آنها اثبات بشه، مردم جهان حس تنفر و ترس از این رژِیم پیدا خواهند کرد که آثار بدی روی سیاست های یهودها خواهد گذاشت !
    تو روحتو به من فروختی، لازمه بهت یادآوری کنم؟ یادته اون شبی رو که به خدا گفتی حاضری هر کاری بکنی تا یه قرار داد ضبط بگیری؟ تو نمی تونی یه روحو بکشی حتی اگه بخوای

7. 5 کاربر از پست مفید "مهدی" سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    مکانیک - طراحی جامدات
    ارسال تشکر
    3,247
    دریافت تشکر: 14,584
    قدرت امتیاز دهی
    29855
    Array

آرزو بر بعضی ها عیب نیست...
    آشوبم آرامشم تویی
    به هر ترانه ای سر می کشم تویی
    بیا که بی تو من غم دو صد خزانم

9. کاربرانی که از پست مفید م.محسن سپاس کرده اند.

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    ارسال تشکر
    1,697
    قدرت امتیاز دهی
    647
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط a3eman نمایش پست ها
    رفیق بهتره بیشتر تحقیق کنی و بعد به اشتراک بزاری......
    چنین موشک هایی وجود ندارند، موشک اتمی که موجش از ایران تا اسرائیل برسه !!!!!!!! میدونی یعنی چی؟ یعنی غیر ممکنه

از طرفی باید بدونی استفاده از تسلیحات کشتار جمعی مثل بمب های ساده نیست، زیرا این تسلیحات برای کره زمین خطرناک هستند و اگر استفاده بی دلیل آنها اثبات بشه، مردم جهان حس تنفر و ترس از این رژِیم پیدا خواهند کرد که آثار بدی روی سیاست های یهودها خواهد گذاشت !

نه من نمی گم موج انفجار یا آسیب های فیزیکی
    من منظورم اثرات رادیو اکتیویته بمب های اتمی و اثرات میکروبی بمب های شیمیایی که به راحتی در همه جا پخش میشه مخصوصا فصله کمی مثل ایران و اسرائیل.
    در ضمن من منظورم یک بمب مثلا در شرق ایران نبود. مثلا اگر 3 یا 4 بمب در مرز های غربی ایران منفجر بشه چنین اتفاقی میفته.

تعدادی از بمب ها هست که آثار زیادی ندارهه نهایاتا یک شهر را تخریب میکنه ولی بمب هایی هست که استانی مثل تهران رو کلا با خاک یکسان کنه!!

اگر هم بی مورد استفاده کنن چه کسی به آنها چپ نگاه میکنه آمریکا؟! انگلیس؟! یا سازمان ملل و امثال اینها ؟؟؟؟ کشور هایی هم که از آنها بیزارند همین الآن هم این نفرت رو دارند نیازی به این کار ها نیست.
    Arsalan Peymanfar

アリガトウ ^\_/^

11. 4 کاربر از پست مفید Amaterasu سپاس کرده اند .

ارسال تشکر
    1,675
    قدرت امتیاز دهی
    24596
    Array

نه من نمی گم موج انفجار یا آسیب های فیزیکی
    من منظورم اثرات رادیو اکتیویته بمب های اتمی و اثرات میکروبی بمب های شیمیایی که به راحتی در همه جا پخش میشه مخصوصا فصله کمی مثل ایران و اسرائیل.
    در ضمن من منظورم یک بمب مثلا در شرق ایران نبود. مثلا اگر 3 یا 4 بمب در مرز های غربی ایران منفجر بشه چنین اتفاقی میفته.

تعدادی از بمب ها هست که آثار زیادی ندارهه نهایاتا یک شهر را تخریب میکنه ولی بمب هایی هست که استانی مثل تهران رو کلا با خاک یکسان کنه!!

اگر هم بی مورد استفاده کنن چه کسی به آنها چپ نگاه میکنه آمریکا؟! انگلیس؟! یا سازمان ملل و امثال اینها ؟؟؟؟ کشور هایی هم که از آنها بیزارند همین الآن هم این نفرت رو دارند نیازی به این کار ها نیست.
    ببین رفیق ، حتی اثرات رادیو اکتیو آن هم نمی توانند تا اسرائیل برسند! حتی اگر چهار بمب همزمان در غرب ایران منفجر شوند، باید مرز کشورهایی مثل ترکیه و سوریه و اردن و.... رو طی کنن تا برسن به فلسطین ! این غیر ممکنه رفیق.
    از طرفی اگر استفاده از بمب اتم اینقدر کشکی بود که تا الان یهودها نظم نوین جهانی را درست کرده بودند و این همه هزینه جنگ نرم نمی کردند.

13. 4 کاربر از پست مفید "مهدی" سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    ارسال تشکر
    1,697
    قدرت امتیاز دهی
    647
    Array

ببین رفیق ، حتی اثرات رادیو اکتیو آن هم نمی توانند تا اسرائیل برسند! حتی اگر چهار بمب همزمان در غرب ایران منفجر شوند، باید مرز کشورهایی مثل ترکیه و سوریه و اردن و.... رو طی کنن تا برسن به فلسطین ! این غیر ممکنه رفیق.
    از طرفی اگر استفاده از بمب اتم اینقدر کشکی بود که تا الان یهودها نظم نوین جهانی را درست کرده بودند و این همه هزینه جنگ نرم نمی کردند.

قبول دارم کشور های زیادی رو باید رد بشه ولی فاصله چندان زیاد هم نیست از پهنای خود ایران کمتره!

در مورد نظم نوین جهانی هم که میگید؛ همین الآن هم تقریبا همه چیز رو بدست گرفتن. چون خودشون هم میدونند که این بمب ها خیلی اثرات مخربی دارند ترجیح میدن فکر ها رو آشفته کنند تا حمله نظامی!
    Arsalan Peymanfar

アリガトウ ^\_/^

15. 2 کاربر از پست مفید Amaterasu سپاس کرده اند .

ارسال تشکر
    1,675
    قدرت امتیاز دهی
    24596
    Array

قبول دارم کشور های زیادی رو باید رد بشه ولی فاصله چندان زیاد هم نیست از پهنای خود ایران کمتره!

در مورد نظم نوین جهانی هم که میگید؛ همین الآن هم تقریبا همه چیز رو بدست گرفتن. چون خودشون هم میدونند که این بمب ها خیلی اثرات مخربی دارند ترجیح میدن فکر ها رو آشفته کنند تا حمله نظامی!
    خب عزیز دلم، اصلا بگیم بمب ها برای خودشون هم خطرنک باشن.

شما فکر میکنی اگر جنگ بشه، اسرائیل تنها سلاحی که در دست داره بمب اتمه؟ یا موشک بالستیک اتمی هست؟

نخیر، نیروی هوایی، دریایی و پس از آن زمینی خیلی مهم تر از این ها هستند.

17. 2 کاربر از پست مفید "مهدی" سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    ارسال تشکر
    1,697
    قدرت امتیاز دهی
    647
    Array

خب عزیز دلم، اصلا بگیم بمب ها برای خودشون هم خطرنک باشن.

شما فکر میکنی اگر جنگ بشه، اسرائیل تنها سلاحی که در دست داره بمب اتمه؟ یا موشک بالستیک اتمی هست؟

نخیر، نیروی هوایی، دریایی و پس از آن زمینی خیلی مهم تر از این ها هستند.

من فقط می خواستم بگم که خیلی ها از بمب های اتمی آنها می ترسند، نیازی نیست اینقدر از آن بترسند. چیز هایی که می ماند نیروهای زمینی و هوایی و دریایی هستش که ایران هم حرف هایی برای گفتن داره و به این سادگی ها نیست که بتونن راحت به ایران حمله کنند.

قصد جسارت و رد حرف های شما رو هم نداشتم. فقط خواستم که بقیه هم اطلاعاتی داشته باشن!
    Arsalan Peymanfar

アリガトウ ^\_/^

19. 6 کاربر از پست مفید Amaterasu سپاس کرده اند .

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)