دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: چرا بعضیها تو کنکور قبول نمیشن؟

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    مکانیک جامدات
    ارسال تشکر
    57
    دریافت تشکر: 146
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    amir s's: جدید150

Smile چرا بعضیها تو کنکور قبول نمیشن؟

اگر کسی در کنکور پذیرفته نشد ، هیچ تقصیری متوجه او نیست چرا که سال فقط 365 روز دارد در حالیکه . . .

1 – در سال ، 52 جمعه داریم و میدانید جمعه ها فقط برای استراحت است. به این ترتیب 313 روز می ماند.

2 – حداقل 50 روز مربوط به تعطیلات تابستانی است و چون هوا گرم است مطالعه دقیق برای یک فرد نرمال مشکل است. بنابراین 263 روز دیگر ، باقی می ماند.

3 – در هر روز 8 ساعت خواب برای بدن لازم است که جمعا 122 روز میشود. بنابراین 141 روز باقی می ماند.

4 – اما سلامتی جسم و روح ، روزانه یک ساعت تفریح را می طلبد که جمعا 15 روز میشود. پس 126 روز باقی می ماند.

5 – طبیعتا دو ساعت در روز برای خوردن غذا اعم از صبحانه، نهار و شام لازم است که در کل 30 روز میشود. پس 96 روز دیگر باقیست.

6 – یک ساعت در روز برای گفتگو و تبادل افکار به صورت تلفنی با دیگران و البته پشتیبان ضروری است. چرا که انسان موجودی است اجتماعی ، و این خود 15 روز از کل سال است. بنابراین 81 روز از سال باقی می ماند.

7 – روزهای امتحان دست کم 45 روز از سال را به خود اختصاص میدهد و نظر به حجم بالای درس ها و خستگی ناشی از امتحان، 36 روز دیگر باقی می ماند.

8 – تعطیلات نوروز و اعیاد مختلف که دست کم 30 روز در سال است. مگر میتوان در این اعیاد وقت را به مطالعه گذراند؟ پس 6 روز باقیست.

9 – در سال حداقل 3 روز به بیماری طی میشود و 3 روز دیگر باقی می ماند.

10 – سینما رفتن و سایر امور شخصی هم لااقل دو روز از سال را در بر میگیرد پس فقط یک روز دیگر باقیست.

11 – یک روز باقیمانده همان روز تولد شماست، چگونه میتوان در آن روز بخصوص درس خواند !!!

پس یک داوطلب نرمال (!) نمی تواند امیدی برای قبولی در دانشگاه داشته باشد !!!

2. 13 کاربر از پست مفید amir s سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    ارسال تشکر
    1,630
    دریافت تشکر: 3,246
    قدرت امتیاز دهی
    299
    Array
    *tara*'s: جدید110

پیش فرض پاسخ : چرا بعضیها تو کنکور قبول نمیشن؟

جالب بود مرسی

با این تفاسیر اونایی که قبول میشن همه نابغه هستن
    ویرایش توسط *tara* : 18th August 2012 در ساعت 02:05 AM
    آدم برفی از خجالت آب شد ... وقتی که دید ... کودکی گرسنه به هویج دماغش زل زده

4. 2 کاربر از پست مفید *tara* سپاس کرده اند .

دوست جدید
    رشته تحصیلی
    مهندسی کامپیوتر(نرم افزار)
    ارسال تشکر
    769
    دریافت تشکر: 688
    قدرت امتیاز دهی
    314
    Array
    sare*'s: خواهش

سلام
    جالب بود ولي................................
    من به نظر خودم كه يه داوطلب نرمالم اما.........
    از مورد اخر شروع ميكنيم
    واسه رسيدن به هر چيزي بايد زحمت كشيد و تلاش كرد توي زندگي ما خيلي چيزا بر وفق مرادنيست اين توصيف زندگي واسه يه داوطلب نرمال نيست وتوصيفي ارمانيه!

1)من به شخصه روز تولدم وقت زيادي ازم نميگيره (گرفتن كادو از تعداد محدودي ودريافت اس از اكثريت) فوقش 2ساعتم وقت بگيره

2)تو عمرم 2بار سينما رفتم حالا دقيقا 1بارش بايد تو سال كنكورم باشه!!!!!!!!!!!كسي كه رشته اي،دانشگاهي،ميشه هدفش اصلا به اين تفريحات جانبي فك نميكنه (اخه تفريحش و شاديش همش تو نتيجش خلاصه ميشه)

3)واسه بيماري هايي كه كسالتم همراهشون دارن قبول دارم وما تسليم

4)تعطيلات نوروزم كه خود من شايد 2روزشو پرونده باشم بقيه اعيادم كه زياد رسمي نميگيريم ،واسه بيرونو............!

5)100% با اين مخالفم چون امتحان كه ميخوايم بديم داريم درس ميخونيم و خارج از برنامه نيست خيليم خوبه،هم واسه امتحانه هم كنكور

6)صحبت كردن با پشتيبانم اگه لطف كنن و تماس بگيرن هفته اي 1بار،صحبت با دوستانم اگه هر روز باشه فك كنم زياده رويه!!!!!!!

7)مورد غذا خوردنم درست فرمودين

8)تفريح 1ساعته در روزم بستگي داره چه نوع تفريحي باشه كه اگه با هدف تنفس باشه حرفتون متين

9)اينم درسته

10)اين موردو 100% مخالف چرا كه هوا گرمه ما كه نميخوايم زير افتاب بشينيم پس ما جنوبيا بايد چي بگيم ،راستي يه چيزي هست به اسم كولر كه فك كنم مشكلمونو حل ميكنه

11)من كه تو اين برنامه از استراحت خسته شدم(پارادوكسو .........!)جمعه هم روز خداست ديگه

اين صرفا نظر من بود البته اونايي كه ديدم واقعا واسه هدفشون جنگيدنو رسيدن نخبه كه نه تخمه هم نبودن روزي 13-14 ساعت مطالعه و تمام استراحتشون يه نيم روز بعد از ازمون

6. کاربرانی که از پست مفید sare* سپاس کرده اند.

دوست جدید
    رشته تحصیلی
    مهندسی کامپیوتر(نرم افزار)
    ارسال تشکر
    769
    دریافت تشکر: 688
    قدرت امتیاز دهی
    314
    Array
    sare*'s: خواهش

در ضمن ببخشيد بي دعوت اومديم اينجور بحثارو دوس دارم و اگه ميشه از كاربراي بيشتري واسه اين موضوع دعوت كنيد مرسي

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    معماری
    ارسال تشکر
    48
    دریافت تشکر: 24
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

پس من قبول نمیشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)