دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 2 از 12 نخستنخست 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 120

موضوع: اولین کسانی که در انجمن نخبگان جوان باهاشون آشنا شدید چه کسانی بودند ؟

یار همراه
    رشته تحصیلی
    DVM
    ارسال تشکر
    20,723
    دریافت تشکر: 12,331
    قدرت امتیاز دهی
    18939
    Array
    رضوس's: شاد3

پیش فرض پاسخ : اولین کسانی که در انجمن نخبگان جوان باهاشون آشنا شدید چه کسانی بودند ؟

من اولین نفر با artadokht آشنا شدم داشتم رو یه مقاله کار میکردم که یه تاپیک گزاشتم وایشون کمکم کرد(البته مقالهه به سرانجامی نرسید)

بعدش با باستان شناس عزیز و zolfa خانم گل

بعدشم با haniye.r که خیلی کمکم کرد تو سایت

و الان کلی دوست خوب تو این سایت دارم.
    خدایا تو آنی که آنی توانی جهانی چپانی ته استکانی.
    زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست/آنقدر سیر بخند که غم از رو برود

همكار تالار باغبانى
    رشته تحصیلی
    مهندسی طراحی فضای سبز
    ارسال تشکر
    13,309
    دریافت تشکر: 5,462
    قدرت امتیاز دهی
    4851
    Array
    زهرا قربانی's: جدید157

پیش فرض پاسخ : اولین کسانی که در انجمن نخبگان جوان باهاشون آشنا شدید چه کسانی بودند ؟

منفکر کنم اولین کسانی که باهاشون آشنا شدم فاطیما ،بهمن،محسن آزماینده و بقیه یادم نیست
    آخرین برگ سفرنامه باران اینست
    که زمین چرکین است

کـــــــاربر فــــعال
    رشته تحصیلی
    معماری
    ارسال تشکر
    25,003
    دریافت تشکر: 20,366
    قدرت امتیاز دهی
    2457
    Array

سلام من اولین بار با ELINAAAعزیز آشنا شدم وبقیه دوستان البته از حسین مت- باستان شناس عزیز-yas90عزیزومخصوصا نارون عزیز تشکر می کنم که خیلی به من لطف داشتن
    البته نمیخواستم اسم ببرم چون بعضی دوستان شاید فراموش بشن از تک تک دوستان خوبم ممنونم

- - - به روز رسانی شده - - -

سلام من اولین بار با ELINAAAعزیز آشنا شدم وبقیه دوستان البته از حسین مت- باستان شناس عزیز-yas90عزیزومخصوصا نارون عزیز تشکر می کنم که خیلی به من لطف داشتن
    البته نمیخواستم اسم ببرم چون بعضی دوستان شاید فراموش بشن از تک تک دوستان خوبم ممنونم
    ​​

یار همراه
    رشته تحصیلی
    زبان و ادبيات انگليسي/ ارشدمدیریت آموزشی
    ارسال تشکر
    12,865
    دریافت تشکر: 11,499
    قدرت امتیاز دهی
    185
    Array
    نازخاتون's: جدید27

من اولین بار که اومدم سایت با آقا مصطفی، آبجی، امیر آشنا، مینا آشنا شدم....
    من تو سایت با همه دوستم و همه رو دوست دارم و تک تک افراد و اعضای این سایت برام عزیز هستند و دوست داشتنی... و علاوه بر اعلام تمامی اعضای سایت بعنوان دوستان عزیزم... عذر خواه یمی کنم اگر اسامی خیلیا رو یادم رفته ....

بهترین دوستم چه در سایت و چه در دنیای واقعی باستان شناس (سارا جون) هستند....که واقعا ماه و مهربانه... همیشه چه در سختی و چه شادی با من همراه و همدل بوده .... خدا به ایشون و خانواده مهربانشان، همسر بزرگوارشان، پسر گل ایشون (کیان جون)سلامتی و شادی عطا کنه....در نمایشگاه با دوستان زیادی هم آشنا شدم... همچنین غزل بارون، Fatima،تاری ، نارون 1، محسن آزماینده، داداش مهدی، طلیعه طلا، ساسائیل، پونه، آمستیس، رکسانا 65، نیلوفر، رها 78، جناب سکوت، کمان ابرو، مینا، داداشی، رضائی، پریچهر، (6514)ثریا، زلفا، فیلدمارشال رومل، گلدن 3، حسین مت، حسین، هادی اِلِک، الوهیم،ستاره کویر ، یاس 90، مخفی، روبو میلاد، ویزارد، مانی پرواز، اُنلی مث، ویکتور، پیمان هادی فرکوش، وحید - الهام، المان که تازه با هم دوست شدیم و ....... خیلیای دیگه که الان با عرض معذرت اسمشون یادم نمیاد نیز از دوستان خیلی خوبم هستند
    ویرایش توسط نازخاتون : 30th July 2012 در ساعت 10:18 PM

بیشتر آدم ها زمانی نا امید میشن که چیزی به موفقیتشون نمونده..در یک قدمی پیروزی دست از تلاش بر می دارند...آنها در دقیقه آخر تمامی امید خود را از دست میدهند..یک قدم مانده به خط پایان و پیروزی

یار همراه
    رشته تحصیلی
    زبان و ادبيات انگليسي/ ارشدمدیریت آموزشی
    ارسال تشکر
    12,865
    دریافت تشکر: 11,499
    قدرت امتیاز دهی
    185
    Array
    نازخاتون's: جدید27

نقل قول نوشته اصلی توسط نارون1 نمایش پست ها
    سلام

من اولا که اومدم سایت فکر کنم از آقا محسن آزماینده خیلی کمک گرفتم ......بعدشم با پریچهر عزیزم آشنا شدم

و بعدم که از نازخاتون جون کمک میگرفتم و خیلی خانمن .......و دیگه باستان شناس گل و مابقی دوستان

خیلی جالبه اول که من زیاد آشنا نبودم ، همش به آقا محسن پیام خصوصی میدادم ، آخر گفتن چرا تو پروفایل پیام نمیذاری ؟؟گفتم بلد نیستم

بعدش راهنمایی کردن....

همینجا از همه دوستان تشکر میکنم

بیشتر آدم ها زمانی نا امید میشن که چیزی به موفقیتشون نمونده..در یک قدمی پیروزی دست از تلاش بر می دارند...آنها در دقیقه آخر تمامی امید خود را از دست میدهند..یک قدم مانده به خط پایان و پیروزی

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    سیالات
    ارسال تشکر
    2,555
    دریافت تشکر: 1,144
    قدرت امتیاز دهی
    365
    Array

اون موقع که من اومدم مصطفی تک و تنها داشت سایت رو میچرخوند و یه جورایی همه کاره ی سایت بود !
    همین جا از زحماتی که برا سایت کشیده تشکر میکنم
    و همچنین از همه ی مدیرای گذشته و حال . . .

همکار تالار حقوق
    ارسال تشکر
    6,792
    دریافت تشکر: 6,010
    قدرت امتیاز دهی
    3316
    Array
    غزل بارون's: جدید54

سلام.من با اولین کسی که در این سایت آشنا شدم DJ Mahdi بود که واقعا در ترغیب به فرستادن مطلب و فعالیت من در سایت نقش عمده ای داشتن.و بعد مینا خانوم بودن که واقعا با صبوری به حرفام گوش میکردن و راهنماییم میکردن تا در سایت احساس غریبی نکنم.اوایل چون من فکر میکردم باستان شناس آقا باشن اصلا صحبتی نمیکردم باهاشون کم پیش میومد پیام بدم بعد این دوستان نازخاتون و فاطیما و داداشی بودن که واقعا به من از همون اول لطف داشتن خصوصا فاطمه جان و بهناز جان که از دوستان صمیمی من هستن و واقعا دوستشون دارم.بعد مدتی که سارا جان رو دیدم و فهمیدم بهنام فامیلی ایشون هست خیلی باهاشون صمیمی شدم و واقعا مثل یه خواهر دلسوز همیشه کمک حالم بودن و هستن
    ویرایش توسط غزل بارون : 26th July 2012 در ساعت 08:01 PM
    دنیا
    پا به ماه ِ
    لبخند توست
    بخند
    بگذار زندگی بدنیا بیاید...

کـــــــاربر فــــعال
    رشته تحصیلی
    مکانیک سیالات
    ارسال تشکر
    13,156
    دریافت تشکر: 21,945
    قدرت امتیاز دهی
    56319
    Array
    ریپورتر's: خوشحال2

منم وقتی اومدم کلا تو سایت 6 تا مطلب بود که با اولین نفر که آشنا شدم دایموند بود که نیستش. الان یادمه بهش گفتم چجور فعالیت کنم گفت هر جور کیف میکنی فقط تند نرو

نا له پنداشت که در سینه ی ما جا تنگ است

رفت و برگشت سراسیمه که دنیا
    تنگ است

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    الکترونیک
    ارسال تشکر
    2,530
    دریافت تشکر: 10,158
    قدرت امتیاز دهی
    3885
    Array
    داداشی's: جدید130

سلام
    وقت بخیر
    قبل اذان هست و مارو از دعای خیرتون بی نصیب نگذارین.
    نماز روزه هم قبول باشه.
    وقتی اومدم اولین کسانی که آشناشدم، معرفم که دختر عموم بود و دیجی مهدی، مصطفی، باستان شناس و غزل بارون،رضا آنلاین، هنگامه، میشا، حسین ویکتور، مینا و ... (از دوستان و عزیزانی که نام نبردم عذر میخوام، داره اذان میگه و معده بنده هم بیتاب شده برای افطار)
    همه و همه دوستانی که اسم ببریم میشه تمام کاربران سایت
    راستی منم اعتراف میکنم که در قرار ملاقات فهمیدم که باستان شناس عزیز خانوم هستند
    مبر ز موی سپیدم گمان به عمـــــــــــــــر دراز

جوان ز حادثه ای پـــــــــــــــــیر می شود گاهی

استعدادهای برتر
    رشته تحصیلی
    تخصص=ایده پردازی +ارزیابی محصول
    ارسال تشکر
    18,873
    دریافت تشکر: 9,270
    قدرت امتیاز دهی
    11669
    Array
    حسین متقی's: پر حرف

من اول که اومدم با سرچ اینجارو پیدا کردم
    و اول با hossien اشنا شدم فکر کنم ولی دیگه عدش یادم نی
    همه رفقا میدونن من الزایمر دارم!!
    ساسا ام سی دو هم بعدش بود!!
    اون اولا اصلا به اسمها توجه نمیکردم که کی گفته-فقط چی گفته رو میدیدم!! الان یکم تفاوت قائل میشم
    بعد از چند وقت مصطفی و.... 2سال قبل هم رفتم غرفه دسانه های دیجیتال سایت ولی 2تا خانوم نشسته بودن منم بچه بودم گفتم چی بگم!!!
    بعد دوباره فرداش رفتم دیدم کس دیگه ای نیومده باز برگشتم!!
    سال قبل ولی پر رو پر رو رفتم کلی هم زحمت دادم به داداشی و رکسانا خانوم و .....!!

http://news.iranema.ir/ سامانه هوشمند جمع آوری و انتشار اخبار روز ایران

صفحه 2 از 12 نخستنخست 1234567891011 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع