دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: ایا برای ککشورتان در هر شرایطی میجنگید ؟

رأی دهندگان
60. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بلی میجنگم

40 66.67%
  • خیر نمیجنگم

10 16.67%
  • با شرایطی میجنگم

10 16.67%
صفحه 3 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 104

موضوع: 【★】ایا برای ایران خواهید جنگید؟【★】

دوست جدید
    رشته تحصیلی
    رياضي و فيزيك
    ارسال تشکر
    39
    دریافت تشکر: 369
    قدرت امتیاز دهی
    28
    Array

پیش فرض پاسخ : ایا برای ایران خواهید جنگید؟

من براي دولت نمي جنگم براي مردم، اسلام

2. 5 کاربر از پست مفید javad4481 سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    دندانپزشکی
    ارسال تشکر
    6,304
    دریافت تشکر: 5,135
    قدرت امتیاز دهی
    15585
    Array

کسی که نجنگه یعنی پیمانی که هر شخص با خودش وغیرت درونی خودش شکسته.
    نجنگیدن همیشه به معنای شکستن پیمان نیست !

اگر در حکومت شاه قبل از جمهوری اسلامی ! جنگی صورت می گرفت و مردم به میدان جنگ نمی رفتند باز هم می شد شکست پیمان ؟

یا نرفتن به جنگ فقط در همین دوره فقط معنی شکست پیمان میده ؟!!

انسان آرمان هایی داره و برای آرمان هاش می جنگه غیرت یا هر چیز دیگه برچسب هایی هست که به آرمان ها مون می زاریم !

کسی که آرمان هاش با جنگ رفتن محقق نمیشه نرفت به جنگ خود یک نوع جنگیدن هست !!!!

نجنگیدن هم همونطور که گفتم حتما اسلحه به دست گرفتن نیست. نجنگیدن هم معانی متفاوتی داره که خب باید توسط دوستان مورد بحث قرار بگیره

اگر قبول داشته باشیم که قلم معلم بالاتر از مقام شهادت هست

پس هر کارمندی هر معلمی در حال مبارزه ی دائمی هست ! و فقط اسلحه به دست گرفتن نیست

نجنگیدن هم هیچ معنایی نداره جز اینکه وقتی یک فرد آرمان هاش توسط جامعه محقق نمیشه پس تعهدی برای اسلحه به دست گرفتن نداره همین !
    "آخرین برگ این دفتر هم به پایان رسید"

4. 5 کاربر از پست مفید Majid_GC سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    یه چیزی میخونیم دیگه...گیر نده
    ارسال تشکر
    1,735
    دریافت تشکر: 2,274
    قدرت امتیاز دهی
    190
    Array
    شه پری's: جدید4

وقتی که دشمن حمله کرد و به جان و مال و ناموس مردم تجاوز کرد...
    اون وقت بمونید نگاه کنید و بگید...من در شرایطی میجنگم....
    من که نمیتونم بشیم و نگاه کنم اینچیزا رو ....

6. 6 کاربر از پست مفید شه پری سپاس کرده اند .

همکار تالار نیروی نظامی وهوانوردی
    ارسال تشکر
    1,675
    دریافت تشکر: 6,529
    قدرت امتیاز دهی
    24597
    Array
    "مهدی"'s: جدید17

نقل قول نوشته اصلی توسط hyper neo نمایش پست ها
    من واسه مردمی که تمدنشو از دست داده نمیجنگم
    بهتره بدونید که از دست رفتن فرهنگ و تمدن ایرانی فقط به خاطر همین ماهواره ها و جنگ نرم غرب است.
    تو روحتو به من فروختی، لازمه بهت یادآوری کنم؟ یادته اون شبی رو که به خدا گفتی حاضری هر کاری بکنی تا یه قرار داد ضبط بگیری؟ تو نمی تونی یه روحو بکشی حتی اگه بخوای

8. 4 کاربر از پست مفید "مهدی" سپاس کرده اند .

ارسال تشکر
    1,675
    قدرت امتیاز دهی
    24597
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط صلح نمایش پست ها
    در حال حاضر خیر ،از آنجاییکه من با سیاست بین المللی که ایران در پیش رو گرفته مخالفم از ابتدا هم مخالف بودم و هیچ نظر خواهی در قبال این سیاست ها از ما نشده نخواهم جنگید وکسانی که موافقند باید بجنگند وعواقبش را هم بپذیرند
    مطمئن باشید که ایران بهترین سیاست بین المللی رو پیش گرفته ، با وجود پیدایش فراماسونری و نظم نوین جهانی، بهتر از این نمیشه، توجه داشته باشید که جامعه سیاه غرب و فراماسونرها فقط یک موی دماغ دارند که آن هم به عقیده خودشان ایران است.

(رجوع شود به سخنان استاد رائفی پور در رابطه با 2012)
    تو روحتو به من فروختی، لازمه بهت یادآوری کنم؟ یادته اون شبی رو که به خدا گفتی حاضری هر کاری بکنی تا یه قرار داد ضبط بگیری؟ تو نمی تونی یه روحو بکشی حتی اگه بخوای

10. 3 کاربر از پست مفید "مهدی" سپاس کرده اند .

یار همراه
    ارسال تشکر
    4,020
    دریافت تشکر: 6,802
    قدرت امتیاز دهی
    8985
    Array
    312's: جدید84

جنگ الزاما در آينده اي دور يا نزديك نيست.
    جنگ الزاما توسط ردشدن نيروهاي نظامي كلاسيك يك كشور خارجي از مرزهاي سيم خارداري ما نيست.
    وقتي روحيه غيرت ورزي نسبت به ارزشهاي معمول يك كشوري دچار كمرنگي ميشه يعني يك دشمن بدخواه داره كاري ميكنه كه سربازان بالقوه وبالفعل اون جامعه دچار ضعف دفاعي ميشند.
    وقتي كسي كه لباس بسيجي تنشه از رعايت حرمت براي هموطن(شايدخطاكار)خودش غفلت ميكنه يعني يك دشمني يك كاري كرده كه اون بسيجي داره دچار ضعف دفاعي در دفاع از حرمت هموطن هم ميهن خودش ميشه.
    وقتي يك تاجر ايراني ميره جنس يك كشور ديگه رو مياره وتوي بازار ميزاره ولي نميره از جنس هموطن هم ميهن خودش حمايت اقتصادي بكنه يعني يك دشمني يك كاري كرده كه حس ميهن دوستي ودفاع از منافع ميهني اون تاجر رو ضعيف كرده.
    وقتي يك سياستمدار حواسش از ارزش ارتباطي ديانت وسياست مدرس اين مملكت پرت ميشه وفكر ميكنه براي رشدجهاني فقط به دستورات بانك جهاني گوش بده و بجاي رعايت حكمت وعزت و مصلحت فقط به چرتكه هاي دنياپرستانه اومانيستي متوسل بشه يعني يك دشمن يك كاري كرده كه مابجاي داشتن سربازي مثل ميرزاتقي خان اميركبيرتوي روابط جهاني مجبوربه استفاده از كسي مثل ابوموسي اشعري درباره npt باشيم وتركمانچاي به دنيااز كشورداريمون ارائه بديم.
    وقتي يك روحاني كه بايد مردم رو به وحدت كلمه ترغيب بكنه خودش مياد وتوي انتخابات گروه موازي خودشو از قطار انقلاب پياده شده تصورميكنه يعني يك دشمني يك كاري كرده كه حس برادري و غيرت هم ميهن دوستي اون روحاني رو دچار ضعف در دفاع از يكپارچگي ملي كرده.
    وقتي يك جووني كه بايد از تجربيات والدين وبزرگترهاي خودش بيشترين الگوگيري رو براي بهبود آينده خودش بكنه ميره واز الگوهاي غير وطني خودش دفاع (عذر ميخوام)كوركورانه ميكنه يعني يك دشمني يك كاري كرده كه حس باارزش بودن ملي اون جوون رو دچار ضعف در مقابل بيگانگان كرده.
    ........
    دشمن الزاما با تانك نميادكه من فقط با بستن نارنجك به كمرم بتونم جلوشو بگيرم.
    دشمن الزاما قابل رويت نيست كه بشه جلوي پيشرويش رو گرفت.
    بزرگترين جهادانسان جهاداكبردرمبارزه با نفس خودش بوده وهست.
    وقتي من باور ندارم كه دارم دچار انحلال قواي دفاعي در مقابله با تهاجمات دشمنان مرئي ونامرئي ميشم يعني دشمن توانسته كاري بكنه كه من براي دفاع آمادگي لازم رو ندارم.
    وقتي من براي حفظ حداقلهاي دفاعي تلاشي نميكنم يعني دشمن منو از سرحال بودن دائمي غقب انداخته.
    اين دشمن الزاما كسي با زندگي وعاقبت صدام لعنتي نيست.اين دشمن الزاما كسي با زندگي و عاقبت اسحاق رابين ملعون نيست.
    اين دشمن ميتونه خيلي راحت رييس جمهوري قانوني مملكت بني صدر باشه كه خون محمدجهان آرا ودوستانش به گردنش هست.
    اين دشمن ميتونه خود من باشه كه به شما نگم كه ↓↓
    ای به امید كسان خفته! ز خود یاد آرید
    تشنه‌كامان غنیمت! ز احد یاد آرید

سر به سر بادیه‌بازار هیاهو شده است
    سنگ گور شهدا سنگ ترازو شده است

گر چه مرحب سپر انداخته، خیبر باقی است
    بت مگویید شكستیم، كه بتگر باقی است

ره دراز است، مگویید كه منزل دیدیم
    نیست، این پشت نهنگ است كه ساحل دیدیم

ره دراز است، سبك‌تر بشتابیم، ای قوم!
    خصم بیدار است، یك چشمه بخوابیم، ای قوم!

نه بنوشیم از این رود، كه زهرآلوده است
    غوطه باید زد و بگذشت كه پل فرسوده است

وای اگر قصه ما عبرت تاریخ شود
    خیمه قافله را دشنه ما میخ شود

وای اگر بر در باطل بنشیند حق ما
    وای اگر پرده تزویر شود بیرق ما

خیمه بگذار و برو، بادیه توفان‌جوش است
    كوه، آتش به جگر دارد اگر خاموش است

فتنه می‌بارد و سنگین، ز در و دیوارش
    هر كه اینجا خفت، سیلاب كند بیدارش

می‌رویم امروز با صاعقه هم‌پای سفر
    گردبادیم و ز سر تا به قدم، پای سفر

محمد کاظم کاظمی
    انشاالله ملك ايران از گزند دشمنان هميشه ايمن باشد.انشاالله مردم اين ملك ملكوتي هميشه درپناه خالق صمدي در ايمني وآرامش باشند.انشاالله روي ما در دفاع از تمام ارزشهاي اين سرزمين بافرهنگ سپيد باشد.انشاالله ما در انجام وظايفمان نسبت به اين ملك آسماني شرمنده نباشيم.عذر از تطويل
    خيانت فــقـر مي آورد

12. 8 کاربر از پست مفید 312 سپاس کرده اند .

ارسال تشکر
    1,675
    قدرت امتیاز دهی
    24597
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط Majid_GC نمایش پست ها
    نجنگیدن همیشه به معنای شکستن پیمان نیست !

اگر در حکومت شاه قبل از جمهوری اسلامی ! جنگی صورت می گرفت و مردم به میدان جنگ نمی رفتند باز هم می شد شکست پیمان ؟

یا نرفتن به جنگ فقط در همین دوره فقط معنی شکست پیمان میده ؟!!

انسان آرمان هایی داره و برای آرمان هاش می جنگه غیرت یا هر چیز دیگه برچسب هایی هست که به آرمان ها مون می زاریم !

کسی که آرمان هاش با جنگ رفتن محقق نمیشه نرفت به جنگ خود یک نوع جنگیدن هست !!!!

اگر قبول داشته باشیم که قلم معلم بالاتر از مقام شهادت هست

پس هر کارمندی هر معلمی در حال مبارزه ی دائمی هست ! و فقط اسلحه به دست گرفتن نیست

نجنگیدن هم هیچ معنایی نداره جز اینکه وقتی یک فرد آرمان هاش توسط جامعه محقق نمیشه پس تعهدی برای اسلحه به دست گرفتن نداره همین !
    از نظر شما هر کسی که آرمان هاش تحقق پیدا می کنن باید بره بجنگه؟؟؟؟؟؟ آرمان یعنی یه چیزی که یه سری آدم برای تحقق یافتن اون تلاش میکنن، خب شاید آرمان یه نفر بی حجابی در جامعه یا مثلا آرمان یه سری آدم فروختن مشروبات الکلی توی جامعه اسلامی باشه....... اونوقت اول باید آرمانش تحقق پیدا کنه که بره بجنگه؟؟؟؟؟؟!؟

14. 4 کاربر از پست مفید "مهدی" سپاس کرده اند .

ارسال تشکر
    1,675
    قدرت امتیاز دهی
    24597
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط ab.bb نمایش پست ها
    من نمیجنگم ؛ چون به نظرم خونه و زمین ارزش کشتن و کشته شدن ؛ نداره.
    الان اگه یکی بیاد مثلا البته فقط مثال میزنم بعدا سوء تفاهم نشه.....

الان شما داری توی خیابون راه میری به طور مثال ، یکی میاد و یکی میزنه تو سرت و چاقو هم میزاره زیر گردنت و میگه هر چی پول داری بده به من......خب شما توی این شرایط بهش لبخند میزنی؟؟؟؟؟؟ یا مقابله به مثل میکنی.....؟ دوستان خواهشنا حرف های خنده دار نزنن......اگه خونه و زمین ارزش جنگ نداشته باشه ما هم میشیم مثل بهائی ها که جهاد توی دینشون ندارن و جامعه بدون جهاد به هیچ دردی نمیخوره.....دیگه در رابطه با دستور قرآن خواهشا نظر ندید....

16. 6 کاربر از پست مفید "مهدی" سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    computer-software
    ارسال تشکر
    8,825
    دریافت تشکر: 5,728
    قدرت امتیاز دهی
    3259
    Array

جنگ رو دوست ندارم،حتی تصورشم برام سخته،من میگم جنگیدن جرات میخواد،وقتی میدونی بر علیه ظلم و ظالم و برای حق میجنگی چه فرقی میکنه که چه بلایی سرت میاد،بالاخره همه یه روزی میمیرن پس چه بهتر که در راه خدا و برای کشورمون بمیریم،با افتخار مردن بهتر از با ذلت زندگی کردنه...فقط امیدوارم خداوند جرات جنگیدن رو بهم بده،پس ترجیح میدم بجنگم حتی اگه بترسم...

18. 7 کاربر از پست مفید elinaaa سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    شیمی فیزیک
    ارسال تشکر
    462
    دریافت تشکر: 247
    قدرت امتیاز دهی
    24
    Array
    s@n@z's: جدید74

ایستاده مردن بهتر از آن است که روی زانوهایمان زندگی کنیم. (کورش کبیر)
    من واسه زنده کردن فرهنگ و تمدن از دست رفته کشورم حتما میجنگم
    واسه من اصلا مهم نیست که آمریکا و سوریه و روسیه و عرب ها چی میگن و چی میخوان به خاطر بعضی از سیاست های دولت هم نمیجنگم چون فکر میکنم بیشتر به فکر کشور های همسایه هستن تا خود ایران.
    من فقط واسه امنیت و رفاه و آرامش ایرانی حاضرم بجنگم.
    واسه خاک خودم میجنکم.
    زنده باد ایران

20. 8 کاربر از پست مفید s@n@z سپاس کرده اند .

صفحه 3 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع