دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: قارچ دکمه ای

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    زراعت و اصلاح نباتات
    ارسال تشکر
    0
    سپاس شده 3 در 1 پست
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

smilee12 قارچ دکمه ای

سلام دوستان ....
    اول از همه باید بگم که این اولین پست من تو این فرومه و درخواست میکنم اگه این عنوان قارچ دکمه ای جای دیگه ای تو سایت هست، به من اطلاع بدین و یا ادمین محترم، لینک اون عنوان رو به من بگه که از هر گونه بحث تکراری جلوگیری بشه ....

خب میرم سراغ بحث ...
    من میخوام یک کارگاه قارچ احداث کنم، البته جاشو دارم به صورت اجاره میگیرم ... موضوع اصلی بحثم اینه که کدوم حالت به صرفه تره؟؟
    حالت اول: تولید کمپوست به صورت دستی که حدود 60 روز طول میکشه و منابع خودشو میخواد
    حالت دوم: خرید کمپوست آماده و احتمال رسیدن به اینکه تو این 60 روز اول به جای تولید کمپوست یک کشت کامل قارچ رو میرسم انجام بدم ؟؟؟
    اگه حالت دوم در میون باشه، صد در صد میرم سراغ خرید کمپوست آماده چون سریعتر به سود آوری میرسه

2. 3 کاربر از پست مفید majidunlimited سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    باغبانی
    ارسال تشکر
    1,293
    دریافت تشکر: 1,645
    قدرت امتیاز دهی
    295
    Array

پیش فرض پاسخ : قارچ دکمه ای

سلام
    برای شروع کار حالت دوم یا همون خرید کمپوست بهتره،چون هم سریع جواب میگیرید که این از نظر روانشناسی به نفعتونه (چون بار اولتونه اگر موفق بشید یا سریع جواب بگیرید اعتماد به نفستونم بالا میره و اثر مثبت تو روحیه تون داره)، هم اینکه تولید کمپوست مشکلات خاص خودشو داره و بهتر است فعلا ذهنتونو به یک کار متمرکز کنید. بهتر است قدم به قدم پیش روید
    اگر این جواب دیر برای شما دیر باشد (من امروز این سوال را دیدم)، اما شاید برای دوستان دیگر مفید باشد

4. 2 کاربر از پست مفید somayehfaridi سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع