دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 25

موضوع: درخواست کمک از مهندسین صنایع

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    مکانیک-ساخت و تولید
    ارسال تشکر
    11,215
    دریافت تشکر: 9,945
    قدرت امتیاز دهی
    3451
    Array

پیش فرض پاسخ : درخواست کمک از مهندسین صنایع

نقل قول نوشته اصلی توسط ساتین نمایش پست ها
    نظرشما چی هستش؟
    کنترل پروژه
    نظر من مهم نیست شما چی دوس دارین یا علاقمندین؟
    چون اگه علاقه نداشته باشین با کوچکترین مشکل از این کار خسته میشین یا عقب نشینی می کنید .
    مهمترين لذت در زندگي، كمك به سايرين براي برنده شدن است. حتي اگر به قيمت آهسته تر رفتن و تغيير در نتيجه مسابقه اي باشد كه ما در آن شركت داريم

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    مهندسی صنایع
    ارسال تشکر
    44
    دریافت تشکر: 214
    قدرت امتیاز دهی
    26
    Array

میدونم مهم نیست
    اما خب من چجوری هدفو تعیین کنم درحالیکه هنوز هیچ اطلاعاتی ندارم!شما فقط عنوانشو واسم نوشتی
    ببینم ب کدوم عنوان علاقه دارم؟
    تو اینترنتم ک سرچ کنم اطلاعات گنگومبهمه مثه همین جواب شما به درخاسته من
    سکوت…و دیگر هیچ نمی گویم…!!که این بزرگترین اعتراض دل من است به تو …سکوت را دوست دارم...به خاطر ابهت بی پایانش..

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    مکانیک-ساخت و تولید
    ارسال تشکر
    11,215
    قدرت امتیاز دهی
    3451
    Array

میدونم مهم نیست
    اما خب من چجوری هدفو تعیین کنم درحالیکه هنوز هیچ اطلاعاتی ندارم!شما فقط عنوانشو واسم نوشتی
    ببینم ب کدوم عنوان علاقه دارم؟
    تو اینترنتم ک سرچ کنم اطلاعات گنگومبهمه مثه همین جواب شما به درخاسته من
    کنترل پروژه برای رصد صفر تا 100 یک پروژ] هست تهیه گانت یا زمان بندی اون ، میزان پیشرفت و عدم پیشرفت، دلایل ان ، مدیریت منابع انسانی در پروژه ها (یعنی شما تو یک سازمان کار می کنید واحد طرح و برنامه تعداد زیادی پروژه تعریف میشه شما بررسی می کنید مثلا فردی به نام حسین دو تا پروژه داره و این پروژه جدید هم می تونیم بده و در زمان خودش تحویل بده یعنی یک امکانسنجی بر اساس شناخت و تجربه شما)، تصمصم گیری در حقوق افراد و ............ کارشناس، مدیر ، معاون طرح و برنامه، کنترل پروژه، برنامه ریزی و مشاور در زمینه مدیریت میشین

کیفیت مبحث بسیار گسترده ای که یک قسمت تو ایران سیستم مدیریت کیفیت iso9001 هست که بر اساس استاندارد بیشتر سند سازی می کنند یاد بگیرین می تونید مشاوره بدین و ممیز بشین اگر سازمانی یا جایی واقعا به 50% استاندارد ایزو را رعایت کنند شرکت موفق و اینده داری هست.(بیخیال) ، استاندارد، پروژه بهبود، کنترل محصول یا کنترل کیفیت محصولات، شناسایی مشکلات در سیستم تولید برای بهبود محصول، مهندسی سیستم، شرکت در جایزه تعالی و بهره وری ایران و ارزیاب آن، به نظر من اگر فردی خلاق و کنجکاو باشه، فعال باشه می تونه در این بخش جایگاه مناسبی پیدا کنه به شرطی مطالعه داشته باشه و دانشش رو به روز کنه. نهایت مدیر ، معاون، کارشناس کیفیت یا کنترل کیفیت یا تضمین کیفیت. ممیز و ارزیاب ، مشاور و مدرس میشین و بستگی به خودتون داره که کدوم بشین.

البته تقریبا ممکن موارد بالا بشین چون من خودم با این دوحوزه بیشتر سروکار داشتم.
    مهمترين لذت در زندگي، كمك به سايرين براي برنده شدن است. حتي اگر به قيمت آهسته تر رفتن و تغيير در نتيجه مسابقه اي باشد كه ما در آن شركت داريم

4. کاربرانی که از پست مفید hossien سپاس کرده اند.

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    مکانیک-ساخت و تولید
    ارسال تشکر
    11,215
    قدرت امتیاز دهی
    3451
    Array

مهندسی صنایع رشته‌ایست که با طراحی، پیاده سازی و بهبود سیستمهای یکپارچه ای از انسان (human)، مواد (material)، اطلاعات (information)، تجهیزات (instrument) و انرژی (energy)مرتبط می‌باشد.
    همچنین مهندسی صنایع راجع به مدیریت عملیات، مهندسی سیستم‌ها، مهندسی تولید و مهندسی ساخت یا مهندسی سیستم‌های ساخت آگاهی می‌دهد؛ وجه تمایز مهندسی صنایع به شرکت داشتن نقطه نظرات دانش آموختگان آن در کارشان باز می‌گردد. این رشته عموماً باعنوان مهندسی سیستم‌های سالم مطرح است. (در یک جمله هزینه و زمان کمتر برای بازده و راندمان بالاتر)

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    مهندسی صنایع
    ارسال تشکر
    44
    قدرت امتیاز دهی
    26
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط hossien نمایش پست ها
    کنترل پروژه برای رصد صفر تا 100 یک پروژ] هست تهیه گانت یا زمان بندی اون ، میزان پیشرفت و عدم پیشرفت، دلایل ان ، مدیریت منابع انسانی در پروژه ها (یعنی شما تو یک سازمان کار می کنید واحد طرح و برنامه تعداد زیادی پروژه تعریف میشه شما بررسی می کنید مثلا فردی به نام حسین دو تا پروژه داره و این پروژه جدید هم می تونیم بده و در زمان خودش تحویل بده یعنی یک امکانسنجی بر اساس شناخت و تجربه شما)، تصمصم گیری در حقوق افراد و ............ کارشناس، مدیر ، معاون طرح و برنامه، کنترل پروژه، برنامه ریزی و مشاور در زمینه مدیریت میشین

کیفیت مبحث بسیار گسترده ای که یک قسمت تو ایران سیستم مدیریت کیفیت iso9001 هست که بر اساس استاندارد بیشتر سند سازی می کنند یاد بگیرین می تونید مشاوره بدین و ممیز بشین اگر سازمانی یا جایی واقعا به 50% استاندارد ایزو را رعایت کنند شرکت موفق و اینده داری هست.(بیخیال) ، استاندارد، پروژه بهبود، کنترل محصول یا کنترل کیفیت محصولات، شناسایی مشکلات در سیستم تولید برای بهبود محصول، مهندسی سیستم، شرکت در جایزه تعالی و بهره وری ایران و ارزیاب آن، به نظر من اگر فردی خلاق و کنجکاو باشه، فعال باشه می تونه در این بخش جایگاه مناسبی پیدا کنه به شرطی مطالعه داشته باشه و دانشش رو به روز کنه. نهایت مدیر ، معاون، کارشناس کیفیت یا کنترل کیفیت یا تضمین کیفیت. ممیز و ارزیاب ، مشاور و مدرس میشین و بستگی به خودتون داره که کدوم بشین.

البته تقریبا ممکن موارد بالا بشین چون من خودم با این دوحوزه بیشتر سروکار داشتم.
    خب من که طراحی و تحلیل سیستمها هستم
    اونوقت تو این زمینه ها حتما باید در یک یادومورد فعالیت داشته باشم
    خب اینجا کیفیت حرف اولئ نمیزنه؟
    سکوت…و دیگر هیچ نمی گویم…!!که این بزرگترین اعتراض دل من است به تو …سکوت را دوست دارم...به خاطر ابهت بی پایانش..

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    مکانیک-ساخت و تولید
    ارسال تشکر
    11,215
    قدرت امتیاز دهی
    3451
    Array

رشته شما تحلیل سیستم هست هدف مهندسی صنایه افزایشبازده با زمان کم و کیفیت بالا و ... هست حتی الان یک سرچ کنید مهندسی سیستم ها بالاترین درامد در مشاغل دنیا هست
    شما فرایند کلی یک سازمان یا واحد یا یک فرد را در میارین و برای بهبود با الگوریتم های مختلف یا استفاده از دانش و یا ابزارهای مختلف ان فرایند را بهبود میدین
    ترکیب دو تعریف بالا که کردم هست هم کیفیت و هم کنترل پروژه . چون شما اگر بخواهین یک سیستم را تحلیل کنید به اطلاعات زیادی نیاز دارین و برای همین در دانشگاه از هر رشته مهندسی یک و چند درس خلاصه می خونید تا با اونا اشنا بشین. البته در کنار درسای تخصصی خودتون.

8. کاربرانی که از پست مفید hossien سپاس کرده اند.

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    مهندسی صنایع
    ارسال تشکر
    44
    قدرت امتیاز دهی
    26
    Array

رشته شما تحلیل سیستم هست هدف مهندسی صنایه افزایشبازده با زمان کم و کیفیت بالا و ... هست حتی الان یک سرچ کنید مهندسی سیستم ها بالاترین درامد در مشاغل دنیا هست
    شما فرایند کلی یک سازمان یا واحد یا یک فرد را در میارین و برای بهبود با الگوریتم های مختلف یا استفاده از دانش و یا ابزارهای مختلف ان فرایند را بهبود میدین
    ترکیب دو تعریف بالا که کردم هست هم کیفیت و هم کنترل پروژه . چون شما اگر بخواهین یک سیستم را تحلیل کنید به اطلاعات زیادی نیاز دارین و برای همین در دانشگاه از هر رشته مهندسی یک و چند درس خلاصه می خونید تا با اونا اشنا بشین. البته در کنار درسای تخصصی خودتون.
    خیلی ممنون بابت راهنماییتون...
    هنوزم یه عالمه سوال دارم کم کم میپرسم ک وقت نگیرم ازتون
    خیلی مرسی

10. کاربرانی که از پست مفید ساتین سپاس کرده اند.

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    مهندسی صنایع
    ارسال تشکر
    44
    قدرت امتیاز دهی
    26
    Array

سلااااااااااااااام
    کمککککککککککککککککککککککک کککککککککککک
    بارهای کل وارد بر ساختمون مرده و زنده نیروی زلزله و باد چجووووووووووووووووووووووو ووری
    حسااب کنم

- - - به روز رسانی شده - - -

سلااااااااااااااام
    بارهای کل وارد بر ساختمون مرده و زنده نیروی زلزله و باد چجووووووووووووووووووووووو ووری
    حسااب کنم

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    مکانیک-ساخت و تولید
    ارسال تشکر
    11,215
    قدرت امتیاز دهی
    3451
    Array

سلااااااااااااااام
    حسااب کنم

- - - به روز رسانی شده - - -

سلااااااااااااااام
    حسااب کنم
    ??????

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    مهندسی صنایع
    ارسال تشکر
    44
    قدرت امتیاز دهی
    26
    Array

??????
    حساب کدمش سخت بود خیلی زیاد
    مرسی

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)