دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 15 , از مجموع 15

موضوع: اظهارات عجیب سلحشور درباره سینمای ایران

همکار تالار مهندسی برق
    رشته تحصیلی
    کارشناسی ارشد مهندسی برق - مکاترونیک
    ارسال تشکر
    215
    دریافت تشکر: 647
    قدرت امتیاز دهی
    1157
    Array
    farzadsw's: جدید21

پیش فرض پاسخ : اظهارات عجیب سلحشور درباره سینمای ایران

این جملات ( با فرض نقل قول مستقیم بودن) ، خودشون گویا هستند و نیازی به تفسیر و توجیه ندارند :
    "سینمای ایران فاحشه خانه است"
    "باید دید چه شخصی اجازه می دهد آنجلینا جولی به ایران بیاید، آمدن آنجلینا جولی به ایران اتفاق خوبی است، برای سینمایی که فاحشه خانه است باید برای ادامه فعالیت خود نیز فاحشه بین المللی بیاورد."
    "به دلیل اینکه همه در سینما از یک قماش هستند، باید از آنجلینا جولی نیز دعوت کنند." (توضیح اینکه عبارت "قماش " در جمله های پیشین تعریف گردیده است)

و البته دوست گرامی ، این جمله :
    سینمایی را که خجالت می‌کشیم بگوییم شما را یاد کجا می‌اندازد.....
    به معنای آن است که : خجالت می کشیم اسم فاحشه خانه را بیاوریم (که شما را یاد آن می اندازد) .

در ضمن ایشون در بیاناتشون از هیچ قید محدود کننده ای استفاده نکردند ، مثلا اگر میگفتند بعضی از زنان ما در سینما فلان هستند حرف شما درست بود . حتی اگر میگفتند اکثر زنان ما در سینما فلان هستند هم باز تا حدودی حرف شما درست بود.
    مثلا اگر من بیام بگم سایت نخبگان جوان که همه اعضای آن پیر هستند ( ) ، شما به عنوان یک جوان حق ندارید بیاید بگید این چرت و پرتها چیه دارید میگید ؟؟ حالا بگذریم که این لحن صحبت ایشون چقدر زشت و دور از ادب بوده(دور از شخصیت یک انسان متشخص بوده)

2. 4 کاربر از پست مفید farzadsw سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    ارسال تشکر
    4,223
    دریافت تشکر: 4,799
    قدرت امتیاز دهی
    2454
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط farzadsw نمایش پست ها
    این جملات ( با فرض نقل قول مستقیم بودن) ، خودشون گویا هستند و نیازی به تفسیر و توجیه ندارند :
    "سینمای ایران فاحشه خانه است"
    و البته دوست گرامی ، این جمله :
    سینمایی را که خجالت می‌کشیم بگوییم شما را یاد کجا می‌اندازد.....
    دوست خوبم بنده مثل شما این توانایی رو ندارم که از قاب تلویزیون روانی بودن رو یکی رو تشخیص بدم !

من این بنده خدا رو تو برنامه 7 در مورد فیلمهای دفاع مقدس هم دیدم . واقعا مشکل روانی داره . خدا شفاش بده .
    برای همین ترجیح دادم یک جمله 2 خطی در مورد یک خبر 7 خطی بنویسم که نه تفسیره نه توجیه !توضیحه

سینمایی که یه اماتور عشق سینما باارتباط خاص ! با کارگردان وتهیه کننده ازخودش پول هم میده تابازی کنه اگر افتضاح نیست پس چیست؟کجایش باهنر و حتی صنعت سینما تناسب داره!!
    خب الان یک کارگردان سینما باادبیات خاص خودش همینو گفته که البته بهتره به متن واقعی مصاحبه رجوع بشه :
    توحرف مفت میزنی و من مفتی حرف میزنم و هر 2 به این تفاهم خود می بالیم !

4. کاربرانی که از پست مفید Sookoot سپاس کرده اند.

دوست آشنا
    ارسال تشکر
    4,223
    دریافت تشکر: 4,799
    قدرت امتیاز دهی
    2454
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط NameEly نمایش پست ها
    من میگم الاغ
    یعنی هر کس جواب من رو بده که حرف زشتی زدم من با اون هستم و اون بخودش گرفته ؟؟
    نخیر اون جواب من رو داده که تا من فکر نکنم کی هستم

اگر شما بگویید ا...غ و مخاطب تان شخص معینی باشد وی ضمن تعجب ! حتما خواهد گفت : زشته ! این چه حرفیه میزنید! و سپس بجای اینکه بخودش بگیرد به وجه تسمیه اطلاق ا ...غ بر خود فکر میکند
    به این فکرمیکند : اوکه انسان است ! حال انکه – الاغ – خر ودراز گوش حیوانی است از رسته پستانداران اهلی و رام است و...

حتما میپذیرید که بین :
    یک ا...غ گفتن
    و تحلیل از یک اتفاق مستمر
    تفاوت اززمین تا اسمان است
    توحرف مفت میزنی و من مفتی حرف میزنم و هر 2 به این تفاهم خود می بالیم !

6. 3 کاربر از پست مفید Sookoot سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    باستان شناسي
    ارسال تشکر
    7,753
    دریافت تشکر: 30,245
    قدرت امتیاز دهی
    891
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط Sookoot نمایش پست ها
    سینما هر چقدر صعود کنه پله نردبانش درلجنزاره !

تو همین سایت بارها به اینکه سینما و عرصه بازیگری چقدر اوضاعش افتضاحه اشاره شد و تقریبا همه هم بالاتفاق قبول داشتن چون همینم هست !
    سینمایی که یه اماتور عشق سینما باارتباط خاص ! با کارگردان وتهیه کننده ازخودش پول هم میده تابازی کنه اگر افتضاح نیست پس چیست؟کجایش باهنر و حتی صنعت سینما تناسب داره!!
    خب الان یک کارگردان سینما باادبیات خاص خودش همینو گفته که البته بهتره به متن واقعی مصاحبه رجوع بشه :

سلام
    جناب سکوت
    مطمنا همه با نظرات شما در بعضی موارد شاید موافق نباشن !
    اینکه همیشه پایه صعود سینما لجنزاره هست (مطمنا بعید میدونم خیلی منصافانه باشه مطمنا فساد اخلاقی 4 بازیگر چه زن چه مرد نمیشه تعمیم بدیم به همه سینما این از نظر من منصفانه نیست)

مطمنا اقایون بازیگر هم بعید میدونم نماد خوبی داشته باشن بعضی از اونا نماد کامل نخوت و بزرگ بینی هستن (در لینک زیر مشاهده بفرمایید کسی که چهره رو ملاک تخصص می داند ببنید نخوت تا کجا ؟ تخصص در نظر ایشون هیچ ولی داشتن قیافه طراز اول .....(میخواستم اینو عنوان کنم که همیشه فاحشانه خونه ای که اقای سلحشور ازش نام مبرن مخصوص بازیگران زن نیست ....کسی که قیافه ملاک میدونه خدا کنه از قیافه خوب خودش (از نظر خودش زیباست) چه استفاده های دیگه نبرده ....
    به خاطر چهره‌ام ، سينماي ايران را متحول كرده‌ام !! عکس

و اینکه می فرمایید ایشون اقای سلحشور ادبیات مخصوص به خودش داره .....
    متاسفانه باید گفت
    شان و منزلت یک کارگردان سینما با گفتار و کلامش معین میشه
    و ادبیات بی ادبانه ایشون نشون میدهد هنوز باید خیلی کار کنه تا یاد بگیرید در فضای و جو فرهنگی چطور صحبت کند ....
    جای تاسف برای این کارگردان داره ...

مطمنا انواع و اقسام فسادها در کشور رایج هست هر کس اگر بخواهد با ادبیات بی ادبانه ایشون برخورد کنه مطمنا به قول معروف سنگ روی سنگ باقی نمی ماند !

البته ایشون غیر از کلمات ناشایست فاحشانه خانه از اینکه سینما ایران به اسراییل و این حرفا گرایش داره هم زده و این خودش در مکان خودش
    نوعی توهین به مسولین نظام اسلامی کشور هم مربوط میشود اگر ایشون در رابطه با رابطه سینمای ایران به اسراییل حرف میزند مطمنا باید طبق قانون مدرک مستند بیاورد ....

ایشون با طرز بیانشون مطمنا اعتبارشون رو از دست دادند ....

اگر قرار به افراد ناباب هست از پایین مملکت تا بالای مملکت در تمامی اقشار وجود داره
    ولی طرز بیان و ادبیات هر کس باید طوری باشه که شان مملکت اسلامی هم حفظ بشه ...
    هر حرفی بیان کردن سیاست مربوط به خودش رو می طلبد !
    مطمنا اگر ایشون سیاست صحبت کردن در انظار عمومی رو نداره
    بهتر هست حرف زدن در تربیون عمومی جامعه رو به دست متخصص خودش بزنه ...و خودشون رو اینقدر دون مایه جلوه ندهد !

سینما خوب یا بد ...بازیگران خوب یا بد ..ولی شخصیت هر کسی با
    طرز بیان و ادبیات گفتاری محک میخورد و ایشون خودشون رو بدطور رو در جامعه محک زدند....

ویرایش توسط باستان شناس : 9th November 2011 در ساعت 12:06 PM

هرگز زانو نخواهم زد،حتی اگر سقف آسمان کوتاهتر از قامتم باشد.

"
    کوروش بزرگ"

8. کاربرانی که از پست مفید باستان شناس سپاس کرده اند.

یار همراه
    ارسال تشکر
    4,020
    دریافت تشکر: 6,802
    قدرت امتیاز دهی
    8985
    Array
    312's: جدید84

تموم نشده بود اين بحث مگه؟
    دشمن ملت ماتيسن:+
    حکایت بوزینگان ، کرم شبتاب و مرغ آگاهحکایت می کنند از سالهای دور به کوهستان شبی تاریک و بی نوردر آن وقتیکه خورشید جهانتاب نهان کرده خود و یاران همه خوابگروهی بوزینه نالان و گرفتار در آن دشت و دمن در رنج و آزارهرآسان جستجو کرده پناهی که از سرما شوند ایمن به راهیبه نا گه دیده بودند کرمکی را که روشن بود و می زد چشمکی رابه پندار خیالاتی که ساخته به آن شبتاب کرم نا شناختهبریخته هیمه و چوب، دمیدند بر آن اوهام و از سرما رمیدندکه آن تابنده را آتش بدیدند وز آن فکرت حقیقت را ندیدندبر آن بیهوده کاری بر درختی تماشاگر شدی مرغی به سختیاز آن بالا به پیغام بانگ و فریاد به آن بوزینگان فرمان همی دادکه ای پنداربا فان لا شعوران که آن آتش نباشد دیده کوراندر این اثنا شدی مردی نظاره بر این گفتار مرغ و فکر و چارهبگفتا مرغ را، جانم حذر کن از آن بوزینگان صرف نظر کنکه مر عقلی ندارد آن جماعت بفرمان غریزه کرده طاعتبه نشنیدن گرفت آن مرغ آگاه به اصرار و بی صبری چو گمراهبه نزدیک جماعت خود گذر کرد برفتا جان خود در خطر کردبه اصرار گذشته پای کوبید در آن بوزینگان حاصل نمیدیددر آن ابرام اصرارش خطر کرد وُحوش بی خرد در او نظر کردچو آنان نا امید از خویش بودند ز سرما بی نوا دل ریش بودندمر آن دلسوز مرغ نا شکیبا گرفته سر بکندندش همانجا
    خيانت فــقـر مي آورد

10. 4 کاربر از پست مفید 312 سپاس کرده اند .

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)