دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: قضیه حیثیتیه کمکم کنین لطفا

همکار تالار اخبار اختراعات و نوآوری
    رشته تحصیلی
    برق
    ارسال تشکر
    1,002
    دریافت تشکر: 862
    قدرت امتیاز دهی
    29
    Array
    LUCKLY's: جدید92

Ok قضیه حیثیتیه کمکم کنین لطفا

سلام دوستان عزیز من میخام به صورت خوداموز زبان یاد بگیرم یعنی در واقع میخام خودم شروع کنم به یادگیری زبان بدون استفاده از کلاس های زبان چون وقتشو ندارم در واقع درسام سنگینه نمیدونم از کجا وچه جوری باید شروع کنم اگه میشه راهنماییم کنین تصمیمم جدیه قضیه حیثیتیه لطفا کمکم کنین هدفم یاد گرفتن مکالمه ی انگلیسی هست خواهش میکنم راهنماییم کنین

2. 6 کاربر از پست مفید LUCKLY سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    ارسال تشکر
    705
    دریافت تشکر: 3,267
    قدرت امتیاز دهی
    58
    Array

پیش فرض پاسخ : قضیه حیثیتیه کمکم کنین لطفا

نقل قول نوشته اصلی توسط hi life نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز من میخام به صورت خوداموز زبان یاد بگیرم یعنی در واقع میخام خودم شروع کنم به یادگیری زبان بدون استفاده از کلاس های زبان چون وقتشو ندارم در واقع درسام سنگینه نمیدونم از کجا وچه جوری باید شروع کنم اگه میشه راهنماییم کنین تصمیمم جدیه قضیه حیثیتیه لطفا کمکم کنین هدفم یاد گرفتن مکالمه ی انگلیسی هست خواهش میکنم راهنماییم کنین
    سلام
    به نظرم شما باید کاملا سازمان یافته این کارو انجام بدین تا بعد 2 سال مثلا از عملکردتون رضایت نسبی داشته باشین پیشنهادم اینه که کتاب های یه موسسه ی معتبر رو بگیرید و همگام با اون جلو برید چون موسساتی که معتبرن تو کتاباشون تو هر سطحی گرامر و لغت و سایر مهارت های یادگیری زبان انگلیسی رو مثلا به فراخور اون سطح میارن و این نکته ی خیی مهمیه ؛ اول از همه باید پایه های یادگیری یه زبان خارجی رو در خودتون تقویت کنین که بهترین کار اینه که در کنار کتابای اون موسسه چون معلمی ندارید از یه سری کتابای معتبر هم استفاده کنید اما یادتون باشه خودتونو زیاد درگیر کتابای مختلف نکنین چون وقتتون رو هدر میدید و بیشتر از ادامه ی کار دلسرد میشید 2 تا کتاب خوبی که خوبم خونده بشن خیلی با ارزشتر از چنتا کتاب بد تالیف و نا متناسب با سطح شماست که بد هم خونده بشن ! من به شما که در ابتدای کار هستید چنتا کتاب که اون موقع ها که خودم انگلیسی رو شروع میکردم خیلی به دردم خورد رو معرفی میکنم که امیدوارم به دردتون بخوره :

1. Oxford photo Dictionary
    2. گرامر پیشرفته ی انگلیسی بر اساس Advanced grammer in use که بعدا تو امتحانات تافل و آیلتس هم به دردتون میخوره
    3. کتابای مقطع ELementary تا تافل کانون زبان ایران
    4. FORE & against
    5. must know words for toefl
    6. street talks
    که کتابای خوبین و میتونین ازشون استفاده کنین .
    یادتون باشه چیزی که تو یادگیری هر زبانی مثلا انگلیسی خیلی مهمه اینه که موقع یادگیری حتی فکرتونم انگلیسی باشه یعنی انگلیسی فکر کنین مقایسه ی پیاپی انگلیسی با فارسی تو مکالمه لطمه میزنه پس فارسی رو بزار کنار و با همه ی وجودت انگلیسی صحبت کن چون زبان عرصه ی چراها نیست بلکه عرصه ی چگونگی هاست ! انگلیسی زبان ها چه طور حرف میزنن مام باید اون طوری حرف بزنیم .
    امیدوارم کمکت کرده باشم و ارزوی موفقیت دارم براتون.
    به کسی عشق بورز که لایق عشق باشه نه تشنه ی عشق چون هر تشنه ای یه روزی سیراب میشه!
    دفتر مدیر تالار مهندسی مکانیک با عرض معذرت از تمامی دوستان پست های اسپم رو حذف میکنم !

4. 9 کاربر از پست مفید Aysajoon سپاس کرده اند .

یار همراه
    ارسال تشکر
    4,020
    دریافت تشکر: 6,802
    قدرت امتیاز دهی
    8985
    Array
    312's: جدید84

استفاده از سي دي هاي صوتي مكالمه انگليسي يا نرم افزارهاي صوتي مكالمه انگليسي بدرد نميخوره؟
    اگه +لطفا يك منابعي معرفي كنيد.سروكله زدن با يك فرد انگليسي زبان چي؟
    پيشاپيش از توجه تون ممنونم
    خيانت فــقـر مي آورد

6. 4 کاربر از پست مفید 312 سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    ارسال تشکر
    705
    دریافت تشکر: 3,267
    قدرت امتیاز دهی
    58
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط 312 نمایش پست ها
    استفاده از سي دي هاي صوتي مكالمه انگليسي يا نرم افزارهاي صوتي مكالمه انگليسي بدرد نميخوره؟
    اگه +لطفا يك منابعي معرفي كنيد.سروكله زدن با يك فرد انگليسي زبان چي؟

پيشاپيش از توجه تون ممنونم

سلام
    من خودم اون زمانی که زبان انگلیسی رو شروع کردم برای لیسینینگ از Tactics for listening , American Accent نوشته ی Jack C.Richards استفاده کردم اون موقع این یه کتاب بود که همراه 4 تا کاستش خریدم به کاستا گوش میکردم و به سوالای توی کتاب جواب میدادم برا من خیلی مفید بود ولی این در حد تقویت پایه هستش و جواب ازمونای تافل و آیلتس رو نمیده ، من اون موقع از اینترنت میگشتم ترانه های انگلیسی رو همراه با متن فارسی و انگلیسی لیریکس پیدا میکردم و گوش میدادم ( زیاده تو نت بگردین پیدا میشه ، بنویسین ترانه ی انگلیسی میاره ) اما بعدا تو موسسه ای که میرفتم تو مقطع تافل و پری تافل کورس های لیسیننگ برامون گذاشتن که خیلی مفید بود اما بازم برا آیلتس و تافل آی بی تی کافی نبود که در نهایت باید 2-3 جلسه خصوصی بچه ها میرفتن پیش یه کسی که کلا تو زمینه ی آی بی تی و آیلتس کار میکنه و اون خم و چم کارو نشون میده .
    اگرم که تو خونه یا فامیل یه انگلیسی زبان داشته باشین که عالی میشه من خودم speaking م قوی تر از همکلاسیام بود چون با یه نفر از فامیلامون که فارسی بلد نیستن و مجبور بودم انگلیسی باهاشون صحبت کنم زیاد حرف میزدم .
    براتون کتابای زیرم معرفی میکنم که هر کی تو کار زبان باشه باهاشون اشناس
    1. Michel Surna
    2. digest grammer
    3. word power
    4. flash toefl : vocabulary, grammer, reading
    5.Webster
    امیدوارم به دردتون بخورن .
    ویرایش توسط Aysajoon : 5th October 2011 در ساعت 05:44 PM
    به کسی عشق بورز که لایق عشق باشه نه تشنه ی عشق چون هر تشنه ای یه روزی سیراب میشه!
    دفتر مدیر تالار مهندسی مکانیک با عرض معذرت از تمامی دوستان پست های اسپم رو حذف میکنم !

8. 7 کاربر از پست مفید Aysajoon سپاس کرده اند .

یار همراه
    ارسال تشکر
    4,020
    دریافت تشکر: 6,802
    قدرت امتیاز دهی
    8985
    Array
    312's: جدید84

حالا شد يك چيز بهتر. از تنويرتون ممنون
    خيانت فــقـر مي آورد

10. 6 کاربر از پست مفید 312 سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    زبان و ادبيات انگليسي/ ارشدمدیریت آموزشی
    ارسال تشکر
    12,865
    دریافت تشکر: 11,499
    قدرت امتیاز دهی
    185
    Array
    نازخاتون's: جدید27

قدم به قدم با ما پیش بیا.....
    اولین سوال میزان آشنایی شما با زبان انگلیسی چقدر هست؟

بیشتر آدم ها زمانی نا امید میشن که چیزی به موفقیتشون نمونده..در یک قدمی پیروزی دست از تلاش بر می دارند...آنها در دقیقه آخر تمامی امید خود را از دست میدهند..یک قدم مانده به خط پایان و پیروزی

12. 5 کاربر از پست مفید نازخاتون سپاس کرده اند .

همکار تالار اخبار اختراعات و نوآوری
    رشته تحصیلی
    برق
    ارسال تشکر
    1,002
    دریافت تشکر: 862
    قدرت امتیاز دهی
    29
    Array
    LUCKLY's: جدید92

سلام ناز خاتون خانم ممنون از توجهتون من زبانم چندان خوب نیست یه جایی که رفتم برای تعیین سطح سطح متوسط شدم یعنی بهم گفتن باید از کتابای اینترچنج شروع کنم ولی خب به خاطر یه سری مشکلات نتونستم کلاسارو برم الانم واقعا قضیه حیثیتیه منم تصمیمم جدییه و انگیزه ی لازم رو هم دارم ولی بخاطر سنگینی درسام نمیتونم کلاس برم بخاطر همین میخام خودم شروع کنم بیشترم دوست دارم با کتابایی باشه که توشون علاوه بر متن انگلیسی نحوه ی تلفظ لغات رو هم به فارسی نوشته باشه میدونین که منظورم چیه مثلا waterتلفظشو به فارسی نوشته باشه ممنون میشم از اینجور کتابا بهم معرفی کنین بیشتر دوست دارم رو تلفظ کار کنم چون میخام مکالمه ی کامل رو در مدت زمان کوتاه مثلا 6 ماه یاد بگیرم اگه لطف کنین سریعتر راهنماییم کنین تا زودتر شروع کنم واقعا ثنکیوتون میشم

14. 2 کاربر از پست مفید LUCKLY سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)