دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: دختر ۳۰ ساله تایوانی به دلیل نبود خواستگار بالقوه با خودش ازدواج کرد!

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    7
    دریافت تشکر: 28
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

Cool دختر ۳۰ ساله تایوانی به دلیل نبود خواستگار بالقوه با خودش ازدواج کرد!

دختر ۳۰ ساله تایوانی به دلیل نبود خواستگار بالقوه با خودش ازدواج کرد!

به گزارش فارنت و به نقل از روزنامه انگلیسی دیلی‌تلگراف یک زن تایوانی تصمیم گرفت به دلیل نبود خواستگار بالقوه و در مراسمی رسمی با خودش ازدواج کند.

چن‌ویی با ژست گرفتن و انداختن چندین عکس مختلف با لباس سفید عروسی و جستجو در میان برگزار کننده‌های مراسم عروسی و اجاره تالار محل مراسم، برای برگزاری این مراسم با ۳۰ نفر از دوستان خود برنامه‌ریزی کرده است.

این دختر ۳۰ ساله که کارمند یک اداره در تایپه است بر خلاف مردان جامعه خودش با فشارهای اجتماعی زیادی برای ازدواج روبرو بوده و اکنون برای برگزاری مراسم ازدواج با خودش در ماه آینده برنامه‌ریزی کرده است.

وی در این خصوص می‌گوید: سن سی‌سالگی دوره مهمی برای من است. کار و تجربه من به نقطه خوبی رسیده است اما من هنوز شریکی پیدا نکرده‌ام بنابراین چه کاری می‌توانم انجام دهم؟

این خانم تایوانی که مراسم ازدواج با خودش که با هزینه ۳۶۰۰ پوندی برگزار می‌شود و پس از تبلیغات و راه‌اندازی کمپین‌های اینترنتی صورت می گیرد در ادامه می‌گوید: این به معنای ان نیست که من مخالف ازدواج باشم. من فقط امیدوارم که بتوانم با این اقدام ایده‌ای متفاوت و ملتزم به آیین‌ها و رسومات را به نمایش بگذارم.

سن ازدواج زنان تایوانی در حال افزایش است و این در کنار وضعیت اقتصادی آنها برای دولت تایوان در کنار تاثیر این موضوع در زاد و ولد و جمعیت و بهره‌وری زنان در جامعه تایوان نگران کننده شده است.

رسانه‌های محلی در تایوان می‌گویند که تنها دو پنجم زنان مورد مطالعه در ارزیابی وزارت آموزش تایوان در سال جاری اعلام کرده‌اند که تصور آنها بر این است که افراد متاهل باید زندگی بهتری نسبت به مجردها داشته باشند.

خانم چن که باری ماه عسل به تنهایی به استرالیا سفر خواهد کرد می‌گوید: من تنها امیدوارم که مردم بیشتری خودشان را دوست داشته باشند.

وی خاطرنشان می‌کند که مادر او در ابتدا مخالف ازدواج تنهایی او بوده است اما پس از مدتی به برنامه ازدواج او پیوسته است.

ازدواج تنهایی این زن تایوانی در حالی صورت می‌گیرد که از لحاظ قانونی او نمی‌تواند این ازدواج با خود را ثبت کند و اگر او بعدها مردی را برای ازدواج پیدا کند می‌تواند واقعا عروسی کند.

2. 2 کاربر از پست مفید *2rnado* سپاس کرده اند .

کاربر اخراج شده
    ارسال تشکر
    110
    دریافت تشکر: 127
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

پیش فرض پاسخ : دختر ۳۰ ساله تایوانی به دلیل نبود خواستگار بالقوه با خودش ازدواج کرد!

تایلند خیلی کشور منحرفیه توی اینترنت نوشته محلی داره به اسم Nana Plaza که تغییر ج.ت داده ها اونجاین Kathoey

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    کامپیوتر
    ارسال تشکر
    6,001
    دریافت تشکر: 5,961
    قدرت امتیاز دهی
    236
    Array

پیش فرض پاسخ : دختر ۳۰ ساله تایوانی به دلیل نبود خواستگار بالقوه با خودش ازدواج کرد!

نقل قول نوشته اصلی توسط gsrgaga نمایش پست ها
    تایلند خیلی کشور منحرفیه توی اینترنت نوشته محلی داره به اسم nana plaza که تغییر ج.ت داده ها اونجاین kathoey
    خبر ظاهرا مربوط به تایوان یا همون چین تاپیه ست. نه تایلند
    همیشه رفتن رسیدن نیست.ولی برای رسیدن باید رفت در بن بست هم راه آسمان باز است پس پرواز را بیاموزیم

5. کاربرانی که از پست مفید amin_745 سپاس کرده اند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)