دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.

مکالمه بین میلاد صفری و ^*زهرا*^

21 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
  1. سلام! خواهش میکنم اشکال نداره!! مال منم 5 دقیقه ای قاطی کرده بود!
  2. ممنونم بابت امتیاز
  3. ممنون عزیز دلم لطف کردی
  4. سلام زهرا جان عید تو هم مبارک
  5. دلت شاد و لبت خندان بماند
    برایت عمرجاویدان بماند
    خدارا میدهم سوگند برعشق
    هرآن خواهی برایت آن بماند
    بپایت ثروتی افزون بریزد
    که چشم دشمنت حیران بماند
    تنت سالم سرایت سبز باشد
    برایت زندگی آسان بماند
    تمام فصل سالت عید باشد
    چراغ خانه ات تابان بماند
    نوروز پیشاپیش مبارک
  6. دیگه دیگه
  7. واقعا من سخت سلیقم؟ آهاااااااااان از اون جهت!!!!! من فکر کردم(البته ببخشیدا) مادرتون کمی سخت میگیرن بعد پدرتون خرید کردن براشون سخته!!! . راستی قلق ما سخت پسندا چیه؟؟؟؟؟؟؟؟
  8. سلام نه بابا چه فوضولی عزیزم خوب واسه کسایی که سخت سلیقه هستن و سخت انتخاب میکنن یه اوضاعی چیز خریدن مثلا بابام که از همه چیز تقریبا بدش میاد ولی من معمولا قلق شما سخت سلیقه ها دستم هست
  9. سلام خوبین؟ سال نو مبارک پیشاپیش!!! ببخشینا اگه فوضولی نیست میتونم بدونم از چه لحاظ برای پدر و برادرتون سخته؟
  10. سلام نه ه ه ه ه چرا کار زشتی مسخره کردن
  11. مسخره میکنین؟؟؟
  12. بله میفهمم! ان شاءالله که همیشه موفق باشین و رتبه 1 دانشگاه هم بمونین! البته اگه رتبه 1 دانشگاه شیطونی نکنه کی کنه؟
  13. دقیقا همینجوره اهل مطالعه هستم و سرم به درسم رتبه اول دانشگاهم ولیییییی شیطونی نکنم کارم نمیشه
  14. بنده قصد جسارت نداشتم! نمیگم که به جاش نیستین! ولی در کل آدم نگاه عکستون میکنه یاد بچه های بسیــــــــــــــار آروم میافته که همیشه سرش تو کتابه! البته چیز بدیم نیستا!
  15. البته قبول دارم حقم با شماست
  16. هاهاها چیکار کنم هر عکسی بزارم همینم کلا قیافم مظلومانه اس البته درست شر و شیطونم ولی به جا و معقولش ها
  17. آواتارتونو عوض کنین جاش یه عکس دیگه از خودتون بذازین که خیلی مظلوم نشونتون نده! اگر هم همچین عکسی ندارین یه عکس جدید بگیری ولی یه حالتی بگیرین که مظلوم نباشین!
  18. سلام کودومش رو عوض کنم من که گفتم بابا کسی باور نمیکرد مشکل خودشون دیگه دوستان من اخطار میدم شیطون و شر هستم
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 20 تا 21
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین