دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.

مکالمه بین Aysajoon و مهدی 313

36 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
  1. سلام جهت عرض ادب و ارادت
  2. سلام .مشتاق دیدار .خوب و سلامتین ؟ والا بچه های مکانیک کم لطفن یه سوال درباره انواع اتصالات جهت بستن شفت به یاتاقان یه هفتس جوابشو میخوام کسی جواب نمیده ؟!در بخش سوالات تالار مکانیک ( نام این قطعات چیست ؟) اگه وقت کردین یه سری بزنید ممنون میشم
  3. سلام
    مرسی
    خیلی درگیرم به خدا وقت نمیکنم
    شرمنده
  4. سلام .چه عجب .خوب و سلامتین؟
  5. salam , zende bashin , xoobin ?
  6. سلام صرفا جهت عرض ارادت .پیروز باشید
  7. سلام یه کاری رو داشتیم شروع میکردیم خب نصفه نیمه موندا - خیلی دوست داشتم با بچه های مکانیک برخی سوالامو جواب بگیرم - مثلا اختصارات متریالهای فلزی رو بطور نمونه - استاندارد نویسی کالاهای فنی رو مثلا پارامترهای شناسایی یه بلبرینگ یا حتی یه پیچ و مهره - قطعه شناسی و .... اینهمه کار . شما تشریف بیارین من کارشو جور میکنم
  8. سلام یه کاری رو داشتیم شروع میکردیم خب نصفه نیمه موندا - خیلی دوست داشتم با بچه های مکانیک برخی سوالامو جواب بگیرم - مثلا اختصارات متریالهای فلزی رو بطور نمونه - استاندارد نویسی کالاهای فنی رو مثلا پارامترهای شناسایی یه بلبرینگ یا حتی یه پیچ و مهره - قطعه شناسی و .... اینهمه کار . شما تشریف بیارین من کارشو جور میکنم
  9. سلام
    مرسی ، خب کاری ندارم چرا زود زود بیام
  10. سلام. امیدوارم هر جا هستین خوب و خوش و سلامت باشین.مشتاق دیدار . کم پیدایین
  11. سلام ، خیلی ممنون اقا مهدی از تبریک پیشاپیشتون ، امیدوارم شما و خونوادتون هم سال خوبی پیش رو داشته باشن ، ممنون که یادم کردین !
  12. سلام اقا مهدی

خوبید ؟ والا یکم سرم شلوغ بود ، از این به بعد بیشتر به سایت سر میزنم

ممنون که یادی از من میکنید
  13. سلام به مدیر محترم تالار مکانیک کم پیدایید مشتاق دیدار
  14. سلام جهت عرض ادب و ارادت
  15. سلام من از لطف و پرداخت زکات علمتون ممنونم از کمکهای علمیتون متشکرم
  16. سلام

مرسی از امتیاز، لطف کردین
  17. راجع به محاسبه ی ظرفیت سخت گیر ، کتاب ها ی مرجع تصفیه اب هست اما معمولا انتخابش بر اساس میزان gpm اب مصرفی در موتور خانه است چون انتخابش بر اساس ظرفیتشونه که بر حسب لیتر یا گالنه البته تاجایی که من میدونم. واحدشم گرین هست (Grain ) که در لینک اینجا راجع بهش توضیح دادم اون پی دی اف هم دانلود کنید محاسبش کاملا توشه .
  18. یه دستگاه سختگیر یه ظرفیتی برای سختگیری آب داره ( املاح ca , mg) اون ظرفیت سخگیری یه دستگاه در روز رو چی میگن ؟ببخشید
  19. اقا مهدی منظورتون یکاست ؟ سختی گیری کمیت فیزیکی نیست که یکا داشته باشه !!!!!!!!!!!!!!!!
    واحد سختی گیری ، قسمتی از کارخانه هستش که داره این فرایند رو انجام میده

مقداری صبر کنید دارم براتون مطلب میزارم تو تالار
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 20 تا 36
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین