دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.

مکالمه بین Client و shanabehrad

7 پیغام بازدید کنندگان

1. سلام.متشکرم.بله دیگه .همین طوری بود.خب بالاخره تعریف کردم دیگه.نگو دیگه. خخخخ.خب حالا بگو ببینم اصل حال دوستم چطوره؟من هر بار دارم دوسه جا پیام میذارم این نیست رسمش ها.هر بار از اون یکی جوابم رو میدید.ایمیل میفرستم از انجمن جواب میدید .انجمن میام از ایمل .شیطونی میکنی.آره ؟ یعنی شیطون بلایی که تکی .فدای شما دوستمم .مثل گل شاد و با طراوت باشی .
  2. سلام بر شما
    ممنون بابت پیام پر مهرت ....
    شاد باشی و موفق.....
    داستان با مزه ای بود ....نگفته بودی چرا ؟!
    کمتر اوشون رو هم اذیت کن .بنده خدا رو گناه داره !
  3. سلام بر شما گرامی.
    بله.شاید.نمیدونم.
    خواهش میکنم.
  4. سلام خوشگل خانم.دوستم هنودرست نشده ولی آخه.عب نداره اینجا همه چیش قطی پاتیه انگار.
    عسلم ممنونم ازشما.پیگیربودی.یادت نره یوقت!

5. در رابطه با اون مورد هم همونطور که عرض کردم و من دوباره چک کردم ، نباید مشکلی وجود داشته باشه.
    پایدار باشی گرامی...
  6. سلام عزیز دلم.خوبی خانوم گلم ؟عزیزم پیام خصوصیت برام فعال نیس چرا ؟
    عزیزم اومدم سراغ احوال بگیرم نگی یه وقت شانا بی معرفت بود.کارش که با ما تموم شد رفت که رفت که رفت.دوست گلم ، براتون ایمیل فرستادم ، تماس گرفتم و ...کلا نیستید!!!بمیرم حتما خیلی سرت شلوغ.دیگه اومدم اینجا ببینم اینجا میتونم شما را پیدا کنم ، که اینجام نیستید آخه!
    یه دنیا ممنونم بخاطر محبتت.عالی شده کار.دکتر پژمان تو کفش مونده بود.میگفت خیلی دقیق و حرفه ای و ب سلیقه و خلاقیته.فک کنم فکرایی خوب دارن ایشون![shaad]
    منتظرتون هستیم گلم.زیاد نشه این انتظار.حتما در اولین فرصت با ما تماس بگیری ممنونت میشم.
    فدای شما، [golrooz][golrooz][golrooz][golrooz]
    شانا.
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 7 تا 7