دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.

مکالمه بین روابط عمومی سایت و hossein24

33 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
  1. یعنی فکر میکنم ویروس گرفته باشه ولی اطلاعاتی دارم که نمیخوام پاک بشه.
  2. دوست عزیز ممنونم مشکل لینکیش حل شد و الان رو فایر فاکس حل شد ولی باز که میشه درست باز نمیشه البته اینو دیگه فکر میکنم مشکل سایتی یا نتی باشه. حالا فردام چک میکنم اگه حل نشد دوباره مزاحمتون میشم .
    با عرض شرمندگی یه سواله دیگم داشم؟
    کامپیوترمم جدیدا خود به خود ریست میشه آنتی ویرویسمم انلاین اپدیته ولی نمیدونم چیکار باید بکنه.
    بازم معذرت اگه وقتتونو میگیرم.اگه اذیتتون میکنم بگید.
  3. نباید مسنجر رو انتخاب کنید
    اصلا ما کاری با مسنجر نداریم
    فقط مرورگر رو کار داریم مثلا میخواید فایرفاکس باشه
    جای کروم فایر فاکس رو انتخاب کنید بعد set this program as defaults رو بزنین
    همین کار رو بکنین کافیه
    بعد که فایر فاکس انتخاب شد دیگه راحت از هر جایی که روی هر لینکی کلیک کنین توی فایرفاکس باز میشه
    در اصل شما مرور گر اصلیتون رو باید عوض کنید و کاری با مسنجر نداره .
  4. پیدا کردم ولی یاهو داخلش نیست .فایر فاکسم میزنم تو لینکاش یاهو نیست؟!
  5. عذر میخوام من نتونستم set your default programs رو control panel پیدا نکردم ؟دقیقا کجاست؟
  6. سلام
    اگر درست متوجه شده باشم شما زمانی که وارد مسنجرتون میشید و mail های یاهوتون رو میبینید ، میخواید میل هارو با مرور گر مورد نظر خودتون ببینید
    این کار دو راه داره یکی این که زمانی که شما میخواید یک مرورگر رو برای اولین بار لینک کنید که همون موقع باید انجام بشه
    اما راه دوم اینه که شما کنترل پنلتون رو باز کنید بعد برین توی قسمت set your default programs
    اونجا میتونید برنامه ای که میخواید بروزر اصلیتون باشه انتخاب کنید
    مثلا اگر کروم رو میخواید ، کروم رو انتخاب کنید و گزینه set this program as default رو بزنین
    بعد صفحه تون ریفرش میشه و بعد هم مرورگر به عنوان مرورگر اصلی شما انتخاب میشه (مانند تصویر زیر عمل کنید)

اگر این کار رو انجام دادید و نشد دوباره به من اطلاع بدید تا راه دیگه ای پینشهاد کنم .
    و یا اگر من متوجه سوالتون نشدم و سوالتون متفاوت بود حتما بفرمایید.
  7. ممنون ازتون و اول معذرت که وقتتونو میگیرم و اگه زیاده گویی میکنم...
    راستیتش من زمانی که میخوام از یاهو مسنجر ایملامو چک کنم .صفحه مربوط به inboxو .. اینجور مسایل که دقیقا اسمشم نمیدونم تو مرورگر google chrome باز میشه که دقیقا درست باز نمیکنه و نمیتونم ایملامو چک کنم.قبلا یاهو مسنجرم با موزیلا لینک بود ولی زمانی که برنامه اپرا رو دانلود و نصب کردم لینکشون بهم خورد و رو اپرا لینک شد و بعدم که اپرا رو پاک کردم با explorer لینک شد که ایملامو باز میکرد و مشکلیم نداشتم تا اینکه از enternet options , explorerرو restor کردم که الان یاهوم با گوگل کرم لینک شده که عرض کردم خدمتتتون ایملامو ناقص باز میکنه.حالا با این همه توضیح میخواستم بدونم چطور میتونم مشکلمو حل کنم؟یا اینکه چطور میتونم دوباره یاهومو با فایر فاکسم لینک کنم.؟
  8. سلام حسین آقا
    شبتون بخیر
    ممنونم از پاسخ پیام پر مهرتون ...
    در خدمتتون هستم سوالتون رو بفرمایید
  9. سلام دوست عزیز .حال شما؟
    با عرض معذرت من یه سوال اینترنتی داشتم میخواستم بدونم مقدور براتون شما کمکم کنید؟
  10. سلام
    ممنون دوست خوبم بخاطر پیام زیبات ومعذرت بخاطر دیر جواب دادنم ، امیدوارم ک همیشه و تو تمام مراحل زندگیتون موفق و پیروز و شاد باشین
  11. سلام دوست بزرگوار
    ممنونم از پذیرش درخواست
    امیدوارم دوستی جاودانی داشته باشیم

شاد و پیروز باشید

12. سلام
    ممنون از درخواستتون و امیدوارم که دوستان مفیدی باشیم
نمایش پیغامهای بازدید کننده 21 از 33 تا 33
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12