دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.

مکالمه بین نازخاتون و بلدرچین

38 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
  1. روز دختر مبارک باشه اججججی
  2. عید ولایت مبارک

3. گروه نویسندگان سایت شروع به فعالیت کرد.
    امروز را گرامی میداریم.
    آموزشی:اتاق تمرینات گروه داستان نویسی

4. اجی چننه درسته ها.من ایتالیایی میخونمو یکمی بلد هستم.روی نه تشدید داره و دو بار تکرار میشه.اجی ازکجا میدونستی من عاشق غذا و کشور ایتالیا هستم ذوق کردم مرسی
  5. دقیقا همینطوره ... من خیلی این استیل رو دوست دارم
  6. پس ایشالا همو میبینیم.اونجا ترکی حرف بزنیم بچه ها نفهمن؟ههههههههه؟اجی چه عکس هنریه ماهی گذاشتی جلوه ای ازیک زن فرانسوی و مدرن.درسته؟ما به یاد اجیاون هستیم من داداشه خوبی هستم
  7. زنده باشی ..خوبم شکر خدا ... ممنون که به یادم هستی ...بله اگر خدا بخواد میام نمایشگاه ...
  8. عیلک سلام خوبی تو اجیه من؟چخبرا؟چکارمیکنه اجیم؟اجی برای نمایشگاه میای؟هان
  9. سلام بر داداش امیر ...خوبی؟ چه خبرا؟ خوش می گذره؟
  10. سلام اجی نازخاتون خوبی؟
  11. خدارو شکر.تو که ازمن بااستعداد تری،کتاب اموزشی بوده درسته؟
    اجی دانشگاهم از 8مهر ایشالا شروع میشه.توی گروه ویرایش داستان ثبت نام کردی؟خواهر عزیزم چنتا گروه مربوط به داستان بهم پیشنهاد بده من مغزم هنگ کرده!
  12. جدی ... چه خوب ...پس ماشالله شما خیلی با استعدادی ...
    یک دوره کتاب 10 جلدی دارم که تو انتشارات مدرسه چاپ شده ...
  13. راستی من1ستاره جدید گرفتم اجی
  14. راستی توی کدوم انتشاراتی؟اگرخدا بخواد رمان مشق عشق رو اخر سال دیگه چاپ میکنم ایشالا.خوبی اجی نازخاتون؟ترکی که حرف زدیم رفته بودم همدان به کارم اومد.مرسی
  15. بخش ویرایش داستان ساخته شد اجی
  16. سلام بر داداش امیر ...خواهش می کنم ..شما لطف دارید ...هر کاری از دستم بر بیاد دریغ نخواهم کرد...
  17. سلام خواهر جونم خوبی؟خوشی؟اجی جونم چنتا بخش دیگه هم درحال ساخت هستش،من که دوست دارم یه استاد بالاسرمون باشه،اگردوست داشته باشی توی همه ی بخش ها باش...میشه؟
  18. بفرمائید

19. عجب به جمالتون ... ما که بودیم و هستیم... اگر خدا بخواد
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 20 تا 38
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین