دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.

مکالمه بین Client و ll

99 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
  1. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    .
    .
    .
    .
    .
    این خط قلبمه اخه نصفه شبی اینو نشونم میدی خب مهلومه سکته میکنننننننننننننننننننننن ننننننم

• نه !داشتیم ؟؟؟!!!!!واقعا داشتیم ؟؟!!!
      ما لو باش چه خیالای خامی داشتیم.
      عشل بلا، یه دوشتی داشتی ،اما خوب نگهش نداشتی....
      آله با توهم دیگه...پس با کیم ؟
      تو که منو دوسداشتی، چرا خوب نگهم نداشتی....
      اومده بودم حالتو بپرسم، با چه صحنه ای مواجه شدم....

شلااااااااااااااام جیگل طلا چلا چه شحنه ایییییییییییییییییییییییی ییییییییییی نکنه تایپیک کابینه رو میگی منظولم شعال همه واشه یکی یکی و همه هم واشه من..............................خخخخخخخخ خخخخخخخخ
  2. نه !داشتیم ؟؟؟!!!!!واقعا داشتیم ؟؟!!!
    ما لو باش چه خیالای خامی داشتیم.
    عشل بلا، یه دوشتی داشتی ،اما خوب نگهش نداشتی....
    آله با توهم دیگه...پس با کیم ؟
    تو که منو دوسداشتی، چرا خوب نگهم نداشتی....
    اومده بودم حالتو بپرسم، با چه صحنه ای مواجه شدم....
  3. شلام شلام شلام.
    حال و لوزه دوشت عشّل بلای ما چطول مطوله؟
  4. خب اشتباه میکنی دیگه.الان که وقت استرس نیس. حالا اگه بگی زمان اومدن جوابا باز یه چیزی.تازه اونم اسمش استرس نیس.هیجان مثبت هست.البته برای مناا.
    شمام همینجوری باش.استرس برای چی ؟!
  5. ای بابا خوندن چی فقط استرسش مونده واسم
  6. عیب نداره...ان شاالله وقتی نتیجه تلاشتو دیدی همش یادت میره.
    موفق باشی.
  7. شللللللاااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااام .به جیگل طلا خوفی خوشیییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی یی.من ک خیلی دلگیل الشدم.......................
  8. دالّییییییییییی
    شلام، شلام ، شلام.

عشّل بلای عسّییییییییییسم
    چطول مطولی شما ؟
  9. سلام عجیج.اله خیلی درگیرم دوس جونم.ارشدم دارم.
  10. عشل بلا مدتیه کم پیداییاااااااا.
    چطول مطولی؟خوفی؟چه خبلا؟از اون وَلااااااااا....
  11. بهههههههههههههههههههههههه ههه شلام جیگل طلای خودم .مخموووووووووون .قابل نداشته عجیجبپل ی بخل بده ک دلم تنگولیده بوداقلبون دخمل
  12. شلام شلااااااااااااااااااااام به دوش جون خودم...............بپل تو بخلم جیگل طلااااااااااااااااااااااا اااااااااا

13. سلام دوستم.
    نیستی خانوم ؟؟!!!
  14. شلااااااااااااااااااااام دوشت عشّل بلای خودم.
    من جیگل طلاماااااااااا.نه جیگل بلا...

من خوبم ، ولی انگار شما بهتریناااااااا.
    خبر ، سلامتی.
    دنبال پیاده سازی اهدافم هستم.
    شما چ خبرا ؟
    خوش میگذره که ان شاا... ؟
  15. شلللللللللللللللللللللللل للللللللللللللللااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااام جیگل بلای خودم.خوفییییییییییییییییی ییی یابتلی دوس جونیم چ خبلا؟
نمایش پیغامهای بازدید کننده 61 از 80 تا 99
صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین