دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.

مکالمه بین پدرام++ و مدیر تالار بیماریها

17 پیغام بازدید کنندگان

1. خواهش میکنم!!! اختیار دارین
    این اکانت مورد نظرتون

2. نهههههههههههههه . من واقعا شرمندم اون گل رو من میخاستم برای سلیناز خانوم بفرستم گفت مدیر یه بخشی هست. اشتباهی برای شما فرستادم . وااااااااااای ببخشید الان فهمیدم
  3. سلام
    حال شما؟
    خیلی ممنونم ...سال نو بر شما و خانواده محترمتون هم مبارک باشه.. با بهترین ارزوها
  4. سلام مدیر سال نوتون مبارک
  5. تقدیم به مدیر زحمت کش

6. ممنونم آقا پدرام گرامی...شما لطف دارین

7. همین که شما حضور داشته باشین خودش به دنیا می ارزه مدیر نمونه. برای تقدیر از شما کاری نمیتونم بکنم جز از صمیم قلبم میگم موفق باشید
  8. سلام آقا پدارم گرامی
    ممنونم
    انشاءالله دم عید جبران کنم
  9. سلام مدیر نمونه . گفتم دو بار براتون بفرستم
    رونق عهـــد شبابست دگــر بوستان را / میرسد مـــژده گل بلبل خوش الحان را
    ای صبا گر به جوانان چمـن بـاز رسی / خدمت ما برسان سرو گل ریحـــان را

انشاالله سال خیلی خوبی داشته باشی و به آرزوهای خوبت برسی
  10. بیشتر کلمات تخصصی همین جوریه. استاد بی اعصابم بد دردیه
    دکتر من بیشتر از این مزاحم وقتتون نمیشم. میدونم کار زیاد دارین. براتون آرزوی موفقیت دارم. پیروز و سربلند باشید ... مثل همیشه
  11. عه!! من ندیدم حیف!
    پس اونا تخصصی دیگه میگفتن1
    مث نوکلئوتیدی که باهاش درگیریم!
    به فارسی گفته شده نوکلئوتید تو تمام کتب اینجوری اومده
    استادا هم اینطوری میگن
    اما اصلش نوکلئوتاید هست ( به زبان اصلی ها )
    که یکی از استادای ما نوکلئوتاید رو میپذیرن غیره این میگفتیم به شدتتتتتتتتتتتت دچار ری اکشن میشدن
  12. نه ایرانی بود. از ساختمان پزشکان فارابی تو تهران که عمل ها رو اونجا انجام میدن. بعد زیر نویس انگلیسی داشت. این مساله خیلی زیاد شده با اینکه عده ی کمی از ترنس ها میرن دنبال درمان و عمل ولی با این حال 3 هزار نفر در ایران عمل کردند. تو دانشگاه ما هم یه پسری بود که قبل دانشگا دختر بوده
    لطفتونه بزرگوار. تشکر از گل زیباتون
  13. مستندش زبان اصلی بود؟

خواهش میکنم وظیفه ست...
  14. سلام سرکار خانوم
    تشکر . بعضی ها حتی متخصصین سکچوال تلفظ میکنن. یه مستند ساخته شده بود. خیلی جالب بود.
    سپاس از توجه و زحمات مدیر نمونه
  15. سلامی دوباره
    آقا پدرام عوضش کردم
    Transsexualism / نارضايتي جنسيتي / دگر جنس جو ها

اسم علمیشم گذاشتم چون اولا یه تعریف درست رو نمیشه معنی کرد!
    اما چون متن شما نارضایتی جنسیتی رو آورده بود و خیلی جاها با دگر جنس جو شناخته میشه من سه مورد رو گذاشتم
    هم اینکه بیشتر ترنس سکسوال خونده میشه!! اصولا تو تدریس ها هم بیماری هایی که به جنسی برمیگردن اسمشون همراه با سکسوال هست
    حالا اینکه یسری سکشوال تلفظ میکنن و تو متن ها سکشوال میاد.. برا همین انگلیسیشو گذاشتم هر کی هر جور خواست تلفظ کنه
  16. سلام مدیر محترم. خسته نباشید
    چند وقته پیش تاپیکی گذاشتم با عنوان ترنس سکشوال ، یکی از دوستان گفتند بهتره مهادل فارسیشو میزاشتی . حالا خودتون هر جور صلاح میدونید اگه لازم بود عنوانشو عوض کنید. معادل فارسیش بنظرم تراجنسی میشه.
    تشکر از شما
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 17 تا 17