دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.

مکالمه بین Amir-Azad و M@hdi42

52 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

1. چه فریبانه ...
    بهشت را زیر پایت خواندند !
    و زمین را بر سرت خراب کردند ... !
    زیباترین و بهترین لبخندی که ،
    در تمام طول زندگی ام دیدم ،
    لبخندی بود که "مــــــــــــــادرم" ...
    در پس دنیایی درد و اشک ...
    برای چشم باز کردنم به دنیا ...
    به من هدیه کرد !
    و این شروع لبخندهایی بود ...
    برای همیشه راضی نگه داشتن من
  2. Thank for your point dear amir
  3. مسجد نصیرالملک شیراز
  4. تاریخ تالا 10 بار حداقل برای من برگشت خورده
    اما کیه که عبرت بگیره ، تاسف بر انگیزه !
  5. و تاریخ باز هم تکرار خواهد شد....
  6. سلام

شعره دیگه.
  7. خستــه ام
    از خودم خستــه ام
    از شــما ؟!!
  8. سلام امیر جانم. والا امیر این مشکل کل سایته که یک هفتس اینجوریه. قراره درست بشه. الان یک مقدار تاخیر هست در ارسال.مثلا دوسه روز دیگه شاید براش ایمیل بیاد به علت حجم بالای ایمیل های ارسالی
  9. داش مهدی
    پدرام زنگ زده میگه با لینک فعال سازی مشکل پیدا کرده
    براش ارسال نمیشه
    چی بهش بگم ؟
  10. حتما اینکارو میکنم امیر. همه رومعرفی میکنیم.
  11. چرا کاربرای آشنای اینجا رو به ما معرفی نمیکنی ؟!!

بیا گروه هر کی رو میشناسی بگو تا آشنا شیم و یحتمل اگر اخراجی هست دعوت بشه به گروه
  12. جانا سخن اززبان ما می گویی ...
  13. با این وضع خیلی وقته شدیم یا بهتره بگم "شدن"

به هر حال هر سایتی که به کاربران قدیمی خودش پشت کنه و مثلا به ادمی که 3000 تا مطلب نوشته (خودتو میگم مثلا) رو وقتی کارش تموم شد به کاربر عادی کاهش بده (حالا چه تو بخوای چه نه) این یعنی سو استفاده!!!! یعنی زرنگ بازی!!! یعنی....... به سر خودم اومده که دارم به تو میگم. مهدی زمانی که 24 ساعت شبانه روز اونجا بود اونطور شد..... . خودم اگر اون فعالیت رو در میلیتاری انجام می دادم الان جای یکی از مدیران ارشد وادمین می بودم.

به هر حال مدیرت واینا کشکه.ادم باید برای خودش لذت ببره نه جایی باشه که سرجمع بیشترین کاربر انلاینش 10 نفر باشه.

الان پروفایلت 2 صفحه رفت جلو از پیام در حالی که اونجا سالی یه پیام هم جفتمون برامون ارسال نمیکردن چون تعداد کم بود. دل خوش کردن نداشت
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 20 تا 52
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین