دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.

مکالمه بین MILAD KHAN و M@hdi42

9 پیغام بازدید کنندگان

1. چه فریبانه ...
    بهشت را زیر پایت خواندند !
    و زمین را بر سرت خراب کردند ... !
    زیباترین و بهترین لبخندی که ،
    در تمام طول زندگی ام دیدم ،
    لبخندی بود که "مــــــــــــــادرم" ...
    در پس دنیایی درد و اشک ...
    برای چشم باز کردنم به دنیا ...
    به من هدیه کرد !
    و این شروع لبخندهایی بود ...
    برای همیشه راضی نگه داشتن من
  2. سلام

سهمیه شاهد سهمیه جداگانه ای در دانشگاه هست. یعنی برفرض 5 هزار نفر داشته باشیم در این سهمیه در مقایسه با اونها سنجیده میشی. اینکه کجا قبول بشی هم بسته به همون رتبه هست. ولی اینقدر ها هم اسون نیست. یعنی ممکنه تو از آخرین نفرها باشی(فرضا) وسهمیه همون شهید بهشی مربوط با دانشجویان شاهد پر شده باشه.

باید بیشتر بپرسی
  3. سلام یه سوال داشتم
    کسی که از سهمیه شاهد استفاده میکنه دیگه باداوطلبان منطقه خودش مقایسه نمیشه؟ومثلا اگه میگفتن که فلان رتبه ی منطقه باعث قبولیت تو فلان رشته و شهر میشه دیگه اونجوری واسش حساب نمیکنن و فقط رتبشو تو سهمیه شاهدزیرگروه مورد نظر میسنجن ؟؟ هر چند هم که رتبه منطقه اش خوب باشه ولی تو سهمیه شاهد زیاد باشه دیگه با شاهدا میسنجن؟اگه اینطوریه خب رتبه اش تو سهمیه شاهد چقد باید باشه حدودا که مثلا پزشکی شهیدبهشتی قبول شه؟
  4. نه میلاد جان. شوخی نمودم.
  5. داداش یه وقت اشتباه فکر نکنی ها منظو رم این بود عکست نصفه نیمه لود شده بود نمیتونستم بقیشوببینم خواستم که دوباره بفرستی ولی حالا که نگاه کردم دیدم کامل لود شده
  6. بایدبگین: هر چه ازدوست رسد نیکوست...
  7. سلام داداش خوبی؟عکسی که فرستادی نصفه نیمه افتاده
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 9 تا 9