دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.

مکالمه بین معمار حانیه و بلدرچین

32 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
  1. سلام خواهری.خوبی؟
    مرررسی.بی نهایت ممنونم.من مطالبی که گذاشتی رو میخونم و تمرین هم میکنم.اگه سوالی بود بازم میپرسم هه.
  2. سلام

نه لزومی نداره که اسکیس کل سایت بگیره. فایل پی دف برای دانلود گذاشته بودم داخل سایت همون صفحه.

بله ماژیک ها دو نوع هستند بعضی ها فقط یک طرفه هستند . بعضی ها 2 طرفه. بستگی به بودجه وسلیقه خود افراد داره.

مطمینن اون خط ها کمکی میکنه. برای اسکیس زدن.
  3. سلام.
    کدوم پی دی اف؟من چیزی دریافت نکردما.هه.
    راپیدو دوست دارم.چندساله پیش از داداشم گرفته بودم خیلی لذت بخش بود.
    یه سوال. توی کلاس های طراحی،اول به کسایی که تازه اومدن میگن خط های راست و چپ و بالا و پایین و... رو روی کاغذ بکشن،این میتونه به اسکیس زدن کمک کنه؟
    الان قدر اون تمرین ها رو میدونم..
    مرررسی. من هنوز اینو درک نکردم که اسکیس باید کل صفحه سفید رو در بر بگیره؟
    راستی یه سوال دیگه. این ماژیک هایی که برای رنگ امیزی استفاده می کنید دو طرفه س؟هان؟هههه.اون اقاهه هی ماژیکو بالا پایین میکنه بعد رنگ میزنه،منم موندم چرا!!ههه.
  4. یعنی انقدر تمرین کن که برای کار های راندو بتونی خط هات تمیز وپشت سر هم باشه وراست وبکشی.

تا هم رنگ امیزی کرده باشی هم دستت روان بشه . اون اموزش که دادم به صورت پی دی اف کمکت میکنه دانلود کن وببینش
  5. برای این میگن با مداد استفاده نکنید. چون مداد کار کنی پاکش میکنی اما روان نویس وراپید این امکان نداره. پس مجبور میشی دوباره کاغذ دیگه امتحان کنی.
    وگرنه به نظر من برای اینکه اول دستت روان بشه روی روزنامه امتحان ن. تا هم کاغذ صرفه جویی شه هم راحت تر خط بکشی تا خسیس برای کارت ایجاد نکنی.
  6. ببخشید بازهم سوال هام فوران کرد.
    این خط یعنی چی؟من تازه دارم به دنیای معماری به صورت جدی وارد میشم،ببخشید اگر زیاد سوال میکنم.
    «
    تمام تمرینات به صورت کامل و در صفحه به صورتی انجام میشه که 3 میلیمتر فضای خالی بین دو خط وجود نداشته باشه »
    این رو متوجه نشدم؟!

7. یه سوال.
    توی اون صفحه گفتید از مداد استفاده نکنیم.چرا؟بخاطر این میگید که اگر با مداد طرح بزنیم ممکنه جای اون طرح بمونه درسته؟
    من توی برنامهه میبینم همیشه اون استاد با مداد اول طرح میزنه بعد با روان نویس پررنگ میکنه،من امتحان کردم با مداد اما نشد!!نمیدونم چرا...
    هه
  8. سلام.
    باشه صبر میکنم.
    مرسی برای کمک.
    دنیای قشنگی داره اسکیس...خیلی وقت بود دوست داشتم یاد بگیرم اما هردفعه میگفتم نمیتونم ولی الان واقعا مشتاقم...
    هروقت شد و تونستید از استاداتون بپرسید و یادم بدید.خیلی ممنونم ازتون...
  9. فک کنم موضوع تلویزیون از این بمورد ها باشه درسته؟

http://www.njavan.com/forum/showthre...B3%D9%BE%D8%AA
  10. پیشنهاد میکنم برای شروع به این آدرس یک سر بزنی .

http://www.njavan.com/forum/showthre...803#post611803
  11. سلام خوبید؟

خوشحالم که علاقه به معماری دارید وبه خصوص اسکیس زدنش.

راستش دروغ بده من خودم زیاد اسکیس کار نکردم. اما چشم هر اطلاعاتی داشته باشم بهتون میگم ودر سایت هم قرار میدم. وحتما از استاد های خودم میپرسم در این باره. فقط یک مقدار زمان به من بدید. تا اطلاعات دقیق در اختیارتون بگذارم. خوشم نمیاد به چیزی که اطلاعات کافی ندارم بهتون بگم. چون واقعا اسکیس دنیای جدایی داره برای خودش.
  12. سلام.خوبید؟
    یه سوالی داشتم.
    برای کشیدن اسکیس باید چه نکاتی رو رعایت کنیم؟اندازه حجم باید چقدر باشه توی کاغذ a4?حجم دقیق باید کجای کاغذ باشه؟حتما باید تمام کاغذ آ چهار پر بشه از حجم و موارد دیگه؟یکمی میشه از اسکیس بگید لطفا؟
    من برای بار اول اسکیس کشیدم.شبکه اموزش ساعت 5 بودش فکرکنم یا چند دقیقه ای قبلش.
    برنامه ی خلاقیت معماری.
    یه حجمی رو کشید.منم دقیق نگاه کردم.
    وقتی تموم شد چندساعتی بهش فکرکردم.بعد هم تخته طراحی و کاغذ آ چهار رو پیدا کردم و نشستم به کشیدن.اما نشد!
    دقیق نمیدونستم چه کار باید کنم...یه جاسویچی داشتم از روی اون شروع کردم به کشیدن.حجمه کشیده شده م کوچیک شد!!خیلی کوچیک!! اما حوضی که اون حجم داشت با شیارهایی از حوض به دور بنا خیلی به نظرم خوب اومد...
    این شیارها و حوض تقریبا فل بداهه بودش..
    میشه کمکم کنید لطفا؟چند سالی هستش هروقت که برنامه خلاقیت معماری رو میبینم یا وقتی میرم دانشگاه هتل شهر رو مبینم و یه اسکیسی توی ذهنم میکشم از یه هتل شیک و مجلل با چرخ گردون بالای هتل توی ذهنم ماد...دوست دارم شروع کنم اما اطلاعاتی ندارم و همین اذیتم میکنه...
    لطفا کمکم کنید...قول میدم از جون برای یادگیری مایه بزارم..
    اگر میشه یه چنتایی از اسکیس هایی که کشیدید و برام میل کنید تا بتونم یاد بگیرم کمی...
    لطفا کمک...
  13. باسلام دوست عزیز. لطفا در این بحث شرکت کنید

http://www.njavan.com/forum/showthre...587#post581587
  14. سلام. چشم. سر فرصت میخونم ونظراتمم میگم. فعلا یکمی.. بی حوصله ام...
  15. سلام دوست عزیزم،اگر وقت داری یه سری به این مطالب که در بخش حقوق قرار داده شده بزن،شاید بتونه مفید باشه برات و برای زندگیه اینده ت موثر باشه،اگر لطف کردی و وقت گذاشتی خوندی نظرت رو راجع به این مطالب بنویس و اینکه این برنامه یعنی قرار دادن این مطالب حقوقی که لازمه ی زندگیه هر انسانی هست چه حقوقی و چه غیر حقوقی،ادامه پیدا کنه یا نه؟
    ممنونم ازت دوست عزیزم.
    منتظرت هستم عزیزم البته اگر مورد علاقه ت باشه.

فایل: از رنج و رزم زنان ایران

فایل: حمایت از حقوق زنان

فایل: قوانین حقوقی ازدواج

این سه تای اول،مطالبی هستش که تقریبا باید هر خانمی بدونه،یک سری حقوقی هست که هرزنی داره و اگر بدونه خیلی بهتره و به نفعش،چون کسی نمیتونه این حقوق رو ازش سلب کنه و ازش سوء استفاده کنه.

فایل: قوانین اجرای احکام

فایل: قوانین چک در ایران

فایل: بررسی خودکشی از دیدگاه فقه جزایی و حقوق کیفری

فایل: نحوه اخذ پروانه مشاوره حقوقی ، وکالت و کارشناسی قوه قضائیه

فایل: تعلیق جهانی اعدام : هم اکنون

فایل: بانک جامع واژگان حقوقی

فایل: واژه نامه فارسی به فارسی حقوقی

16. دیشب خوابم برد یهووو

نه مشکلی ندارم... البته روز های فرد میتونم برم. اخه روز های زوج دانشگاه هستم. نمیرسم برم...

اما خو اگر یکی باشه بیشتر بهم میچسبه تا تنهایی
  17. اجی جان شبت خوش
  18. ایشالا.
    یادش بخر من با این برنامه که ابداع خودم بود توی کمتر از 8ماه فکر کنم،حدوده 25 تا 30 کیلو لاغر کردم!!! البته بدون فشار،به راحتی فقط کنترل کردم خودم رو.
    اجی جان توی پیاده روی مشکلی نداری؟
    هههه
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 20 تا 32
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین