دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.

مکالمه بین 8infinity8 و hadi elec

6 پیغام بازدید کنندگان

1. خب منشا این نظرم برخورد اطرافیانه. منظورم اینه که شعر ترسها و غمها و علایق ما رو بازتاب میدن. خب حالا این وسط یکی درکش نمیرسه... با نقاط ضعف من آشنا میشه...
  2. سلام
    چرا نقطه ضعف؟
    من موافق نیستم
    بله ترس از سرقت ادبی همیشه هست
    ولی به هر حال نمیشه که با این ترس هیچوقت هم اثری رو منتشر نکرد

این نقطه ضعف نیست
    شعر نقطه قوت هست
    و باید بهش افتخار بشه
    البته همه اینا بیشتر برمیگرده به دید خود شاعر نسبت به حسش و شعرش
  3. بله... کمی تا قسمتی حق باشماست... (عجب رویی دارم!)
    ولی قبول دارید تو دنیای واقعی نمیشه اینو گفت... مجازی شاید.
    چون انسان همیشه از نقاط ضعفش ضربه میخوره... و احساسات ما خصوصا احساسات پاکی که در شعر منعکس میشن ، به نوعی نقطه ضعف ما هستند...نه که بخوام دیدگاه منفیمو بقبولونم. ولی قبول کنید تو دنیای واقعی این کار یه جور بهونه دادن دست دیگرونه. نیست؟
  4. سلام
    این نظر لطف شماست
    به هر حال شعر بیانگر احساسات درونی شاعر هست
    که هم میتونه غمگین باشه هم شاد

خب چراکسی تدونه؟
    تا کسی این شعر ها رو ندونه که ادم بازتاب شعرشو نمیبینه
    باید همه ببینن و بخونن

مهم نیست که سو استفاده هم بشه
    البته من همه شعرامو اول تو وبلاگم میذارم

موفق باشی
  5. سلام. ببخشید یه سوال برام پیش اومده بود
    تاپیک شعر شما رو خوندم. محشره... انسان باذوقی هستید. فقط اندکی تا قسمتی غمگینه... یعنی شما کلا شعرشاد نمیگین؟ یا حال شعراتون بارونیه همش؟
    سوال بعدیم اینه که... منم شعر میگم. شعر نو. سعی کردم مث پروین اعتصامی پندواندز رو تو شعرام بازتاب بدم. خودم دلم نمیاد شعرامو بدم کسی بخونه. اصلا کسی نمیییییییدونه من شعر میگم. شعر آواز تنهایی آدمه. چطور حاضرشدین یه تاپیک بزنید و شعرای قشنگتونو فاش کنید؟ اگه یه روز سواستفاده ای بشه...(حرفم انتقاد نیستا... تفاوت که گناه نیست... فقط سواله...)
  6. سلام. میدونم که شاید دوس نداشته باشین درمورد مسائلی خارج از رشته تحصیلیتون با شما بحث بشه. ولی من به نظر شما احتیاج دارم.
    http://www.njavan.com/forum/showthre...877#post343877
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 6 تا 6