دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.

مکالمه بین باستان شناس و B a R a N

29 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
  1. سلاااااااااااام، خوبی؟
    تصمیم گرفتم یکم رو مهارتهام کار کنم بعد برم دنبال ادامه دادن، نمیخوام یه آدم آکادمیک بشم
    فعلا نمیخوام زیاد روی درس خوندن برای کنکور وقت بزارم، دارم از کارای پایه شروع میکنم، مثه گرفتن یه مدرک معتبر واسه زبانم، برم واسه icdl که کلی سال پیش دوره ش رو گذروندم امتحان بدم، یکم روی مقالاتی که میشه از پایان نامه م استخراج کرد کار کنم
    خلاصه که کلی کار دارم که باعث میشن حس خوبی داشته باشم

راستی چندوقتی سیستمم در دست تعمیر بود و نمیتونستم باهاش بیام نت، به همین دلیل غیبتم صغری شد
  2. سلام باران عزیز
    خوبید شما؟
    تصمیم رشته شما چی شد؟
  3. سلااااااااااااام
    خوبی؟
    خُب دارم یکم به کارام سر و سامون میدم، کارای علمی میکنم، خلاصه که فعال شدم شدید
    یه کار دیگه هم که میکنم اینه که دانشگاه های مختلف رو میرم که با جو درسی و محیط و اساتیدشون آشنا شم، یعنی تور تفریحی درست کردیم برای خودمون
  4. سلام ازاده عزیز
    حالتون چطوره ؟
    واقعا حالت خوبهههههه
  5. میدونی ازاده جون
    یادم هست زمانی که لیسانس قبول شدم باستان شناسی بابام بهم گفت یا میری دنبال علاقه ات به باستان شناسی یا میری دنبال ی رشته ای که واقعا فردا کار کنی و بتونی زحماتی که برای درس خواندن کشیدی جبران کنی ....و من رفتم دنبال علاقه ....خدایی ناراضی نیستم ....
    ولی حق با بابام بود شاید یک رشته ای مثلا مثل حسابداری یا .....خونده بودم الان بیشتر میتونستم از کارمند رسمی دولت باشم درسته معاونم خب معاون در سازمان دولتی یک کارمند هست ...
    برای همین در سنی هستی که باید رشته ای بری که قبلا پیش زمینه داری ازش ...چون من دوستان و شاگردان خودم رو در دانشگاه دیدم که خواندن تاریخ سخته ولی واقعا نمیکشن ....میدونم گفتی تاریخ قبل از رضا شاه دوس داری خب فقط اینا نیست باید دروسی که من طی ده سال از لیسانس تا دکترا در باستان شناسی و تاریخ خوندم در چند ترم بخونی این کمی دشواره !
    از نظر من موسسات بهترن ولی برای ادامه درس برو رشته خودت(اینا همش حرفای ی دوست بود عزیزم)
    موفقیت تو رو واقعا میخوام چون نمیخوام بعدا سردرگم بشی
  6. سلااام
    مرسی از راهنماییهات
    میدونم درست میگی، مشکلم هم دقیقا همینه که برم دنبال علاقه م (کاری که همیشه کردم) یا ببینم در چه گرایشی موفقترم (حداقل از لحاظ مالی)
    الان باید بین شش ماه تا یکسال وقت بزارم واسه کنکور و بعدشم بیشتر از 5 سال بخونم، همه اینا مرددم میکنه
    بازم ممنونم ازت بابت همفکری
  7. سلام ازاده عزیز
    حالت خوبه ؟
    امیدوارم از درگیری های فکری زودتر خلاص بشی ....
    تصمیم چی گرفتی ؟
    ولی به نظر من این رشته رو میتونی در موسسات خصوصی یاد بگیری(صرفه جویی در وقت و هزینه) چون مطمنا دروس پیش نیاز زیادی بهت میخوره و باعث خستگی تو میشه و دکترای 5 ساله برات بیشتر طول میکشه ....به نظر من گرایش دیگه ای از رشته مدیریت رو برو که بهتر باهاش ارتباط داری ...جهانگردی کمی مشکل هست البته هر کاری ممکن هست
    تصمیم گرفتی بهم بگو ...
    مطمن باش بهت کمک میکنم
  8. خیلی ممنون
    تالارهای مدیریت و اقتصاد دسترسیم بازه، حسابداری دسترسی ندارم
  9. سلام ازاده عزیز
    لینک رو منتقل کردم ولی خودت هم دسترسی داشتی بفرستی مدیریت ...گفتم شاید یادت رفته
    به حرفایی که گفتم یکمی فکر کن بهم خبر بده
  10. سلام
    لینک تاپیکها
    1
    2
    3
    این مباحث مرتبط با حسابداری هستن ولی تو زیرمجموعه خاصی قرار نمیگیرن
  11. خیلی دوست دارم که تالار حداقل به همکار داشته باشه ولی بجز چند نفر که با توجه به برنامه زمانیشون نتونستن قبول کنن، فرد دیگه ای که بشه روش حساب کرد رو پیدا نکردم
    این چند وقته شدیدا درگیرم، هم اینکه باید یه سر و سامونی به افکارم بدم، گذشته از اون فعلا خیلی درگیر جمع کردن رزومه هستم
    دوست ندارم در قبال اعتمادی که تو سایت بهم شده کم کاری کنم ولی هفته قبل و هفته بعد یجورایی واسه زندگی واقعیم مهم بودن و هستن
    باید کارایی رو انجام بدم و روی تصمیمی که گرفتم تحقیق کنم، وقتی از این وضعیت دربیام و همه کارا به روال عادی برگرده حتما یه تکونی به تالار میدم
    بازم خیلی عذر میخوام بابت اهمال این چند وقته
  12. خیلی عالیه مبارکت باشه عزیزم....به دل خوش مقطع بعدی قبول بشی به امید خدا ....شیرینی اون خوشمزه تره !
    فقط عزیزم تالارت کمی رونقش کم شده و نیاز به مدیریت داره و تالارت هر روز افتش داره بیشتر میشه ...
    برنامه داری برای این کاهش رکودش
    اینجا بنویس منتظرم
    فراخوان دوم مدیران و همکاران بخش علوم انسانی
  13. دارم از شیرینی دادن فرار میکنم دیگه
    ولی ایشالا فرصتی پیش بیاد که شیرینی هم بدیم!
  14. به به این خانم تازه ارشد گرفته کجاست ...
    وای شیرینی نداده ....هیچی ....معلوم نیست کجا رفته ...
  15. سلاااااااااااااااااااااام
    شنبه تموم شد، البته یه 2 نمره هنوز مونده که باید اکسپت مقالاتم رو ببرم
    و من بالاخره فارغ شدم
  16. باران عزیز شب خوش
    خوبی شما
    اوضاع پایان نامه در چه وضع هست امیدوارم خوب باشه
  17. گویا جناب مصطفی پاک کردن اون پست رو
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 20 تا 29
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین