دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.

مکالمه بین M@hdi42 و yasaman hedayati

210 پیغام بازدید کنندگان

1. چیزی نیست ابجی . حالا خوبه نگفتم خان باجی میگم من همچینم پدر بزرگ نیستمااااااا من همون پدر هستم

اخی من قربون خودم برمعجب بزرگوار وخوفم که هم سوغات میخرم هم موقات . تازه ویژه ومارک دار هم میخرم.

بگم هدایتی نمیفرستن برای مدیر عامل استیل اذین؟ میگم بفرستین برای قهرمان کتک زدن کشور .تازه رمز هم میذاریم

رمز اینه اول یه یا ابوالفضل بگو بعد یه چک بزن تو گوش مامور پستی تا بفهمه خودتی
  2. هیچی شما راحت باش...
    همون آبجی بهتره البته به شرطی که آبجی بزرگه نشم پدربزرگ
    دیگه چیکار کنم دیگه دیگه....ما اینیممممممممممم.اشکال نداره پست چی بیاد تو تهران به هر کی بگه هدایتی.....میارنش دم خونه میزارنش اونم رایگان
  3. ها ای تله پاتی که وگفتی یعنی چه؟ (با لهجه شیر فرهاد)

اره بابا دخترم

راستی این ادرست خیلی دقیق بود این مامور پست پر رو میشه. یه کم گمراه می کردی بد نبودااا

مثلا: تهران. انتهای کوچه, دست سمت گوشِت
  4. بهش میگن تله پاتی مهندس
    خوبین؟آبجی بزرگتر!!؟!؟!؟!نه خداییش بزرگتر؟!!؟!؟؟!!!!
    همسن دخترتم من پررو
    وااای بابا ناشکری تو اماااا.خوبه از سفر برگشتی و کسلی...من بدبخت چی بگم؟
    یادداشت کن:تهران .دست راست.پلاک138
  5. سلللللللللللللللللللللللا م ابجی

به قران الان داشتم تایپ میکردم برای پروفایلت ,دیدم پیام دادی . عجب پیشدستی هااا

دلمان بسی تنگیده بود برای ابجی بزرگترمان. میگم جون داداش یه کف گرگی بزن منو سرحال بیار. اینقدره کسل هستم.

سوقاتی اوردم اما موقاتی دیگه نمیدونم چیه حالا ادرس بده بفرستم
  6. سلام جناب
    رسیدن به خیر....سوغاتی موقاتی چه خبر؟
  7. وااااااااااااااااا
    کجا؟؟؟
    خوش به حالت....خوش بگذره
    سلامتیتو همین...
  8. سلام اخ اخ دیشب خوابم برد ممنون . تو خوبی؟ من فردا میرم مسافرت تا 8 روز دیگه. چیزی لازم نداری براتون بیارم؟ اردبیل وشمال و... میرم . جدی میگم.
  9. چطوری؟
    بیداری؟

10. خواهش.
    نه بابا اینا تیپ واحد خواهران ارتش هست که همگی دارن بهت احترام میزارن. الان چهرت رو نشون ندادیم که خدایی نکرده جذبه از بین نره
  11. ممنونم رفیق
    والا یه ساعته مخمو گزاشتم تو فرقون به این وزنه فک میکنم آخرش فهمیدم چه مسخره س
    راستی من اون دختر زشتم که تو عکسه داره به شما احترام میذاره؟؟!یا نوچه هامن
  12. میگم هااا اصلا خشن نیستی شما . چون معمولا صحبت که میکنیم اول یه کف گرگی میزنن بعد سلام میکنن این رزمی کارا بعد جالب اینجاست رزمی کاره خانم باشه و کفش پاشنه بلند هم پوشیده باشه اوخ اوخ. مثل شمشیر شکم ما رو سوراخ سوراخ میکنه.آآآآآی دلــــــــــــــــم من از همین الانشم دلم درد گرفت

احترام فرمانده:

13. دوروووووووود
    آآآآآآآره.متوجه شدم
    بابا حالا گفتیم رزمی کار دیگه نه واسه ....
    سلامتی.خداروشکر. اونو که تو کار عملشم ....
    دیگه دیگه....ما اینیییمتا کور شود هر انکه نتواند دید داداشی
  14. سلام سلام سلام جریان بازدید میدونی چیه؟ دلیل یه چیزیه که برات پ خ میکنم

اره بابا همه کاری از دست شما برمیاد .تازه از دستت برنیاد پا که هست. با لگد میزنیم درستش میکنیم . گره ای که با دست وا نشه با کف پا میشه

چه خبر؟ خوبین خوشین؟ سلامتین؟ دماغ مماغ چاقه؟

این طرح که خوشبختانه با کوشش شما داره به خوبی پیش میره.ایشالله بزنیم همه رو پودر کنبم بره
  15. به به....آقا ول کام بکتون باشه
    خوب هستین؟؟!!
    نه حالا که اومدیم آمارت بالاسکلا وقتی نبودیم پرچم بالا بود
    چه لطفی؟!؟!
    آها اون که پیچوندی گفتی بعدا دربارش بحث میکنیمو ...رفتی که رفتی؟!؟!؟!
    دیدی به خاطر شکایاتت چه طرح عظیمی راه انداختم یه تنه؟×؟!؟!؟!
  16. سلام چیزی ندارم که بگم.فقط ترسم اینه دووم نیارم و بمیرم ونتونم لطف شما رو جبران کنم.به خواطر همه چی ممنون
  17. شما بزرگوارید
    نه.مشکلی نبود
    التماس دعا
  18. اها یه چیز رو جا انداختم ببخشید. تو پیام قبلیتون گفتین الان میگی اینو بندازم بیرون از پروف و.... من حواسم نبود بگم که اختیار دارین این چه حرفیه.

الان میگم.اختیار داری ابجی .تاج سری . شما اراده کنی هر موقع که بگی من حاظرم

شب بخیر
نمایش پیغامهای بازدید کننده 141 از 160 تا 210