دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.

مکالمه بین right.kimber و بحث

34 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
  1. از دست ما فرار کردین که دیگه برنمی گردین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  2. سلام .نیستین؟؟؟؟یاهستین من نمیبینم ؟کجایین پسسسسس؟الوووووووووووووووو ووووووو؟جاتون خالیه مااذیتتون کردیم رفتین؟
  3. سللللللللللللللللللللام .خوبین ؟ممنونم که بیادم بودین دوست خوبم .بابت شرکت در بحث دوستی هم بی نهایت تشکر.
  4. Hi ^_^
    Long time no see!!! How are you?
  5. عذرخواهی میکنم چون دوستی نداشتم توی بحث شرکت نکردم زندگی و کار من جوری هست که فرصتی برای دوستی نمیمونه (دوستی در دراز مدت ایجاد میشه و منم مدت زمان طولانی با دیگران نیستم که بتونم از روابط دوستی ایجاد کنم. کسایی که چند ماه باهاشون هستم روابط همکاری روی یه پروژه داریم. (کسایی که با منن حداقل 10 سال ازم بزرگتر هستن)
    اما در کل اگر کسی بهم نیاز داشته باشه در زمینه ای که کمکی ازم ساخته باشه، تو اون لحظه با تمام توانی که برام مونده باشه کمکش میکنم (فرق نمیکنه بشناسمش یا نه)
  6. تبریک بابت آواتار قشنگه.
  7. سلام اگه سربزنید خوشحال میشمموضوع: شما در دوستیتون برنامه دارین؟
  8. یکی از فانتزیام اینه کـــه
    یه ساعت داشته باشم که سر جلسه هر امتحانی وقتی اون رو میزنی زمان وایسه
    بعد بـرم همه جواب هارو از رو کتاب ببینم و همیشه بهترین نمره رو بگیرم،
    وااااااااااااای آب قـند بدیـد …
  9. خواهش میکنم وظیفه بود
    هر سوالی داشتی حتما بپرس تا اونجا که بتونم جواب میدم
  10. واقعاشرمنده شدم جبران کنیم.
  11. خخخخیلی ممنونم .
  12. سلام
  13. خدمت از ماست .سلامت باشین.
  14. هرجور و هر زمان که راحت هستین من در خدمت هستم ^_^
  15. ممنون.نمیدونم بپرسم یا نه .بعدامیپرسم.
  16. سلام ^_^
    خوشحال میشم بتونم کمک کنم
  17. سللللللللللللللللام .عیدشمامبارک .عبادات قبول .آهان تایادم نرفته میشه یه راهنمایی از شمابگیرم.
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 20 تا 34
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین