دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.

مکالمه بین Arash_tanha و 5000

160 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 5 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
  1. سلام
    خوب خوشین؟
    شرمنده چندروزی نبودم نبودم
  2. گاهی از نردبان بالا می روی تا دستان خدا را بگیری غافل از اینکه خداوند پایین ایستاده و نردبان را گرفته......
  3. صبر کن سهراب ! گفته بودی قایقی خواهم ساخت!! قایقت جا دارد؟ من هم از همهمه اهل زمین دلگیرم.....
    نیستین دوست خوب دلتنگتونیم؟؟؟
  4. اندیشه بودنت را همیشه از اندیشه یک لحظه نبودنت میتوان فهمید......
  5. سلام روزتون بخیر......امیدوارم امروز حالتون بهتر از دیروز باشه احساستون هم همینطور ....؟من که حالم خیلی خوبه ،چون اینجا هوا خیلی بارونی و برفیه .... جای شما خالی .. از آشنایی بیشتر خوشبختم .. رفتین زیارت ما رو فراموش نکنید ، من دو بار مشرف شدم.
  6. سلام
    مرسی بابت عکس مطالب جالبتون
    کنترل پنل یادتون نره چک کنید
  7. دوستی نه در ازدحام روز گم می شود نه در خلوت شب ، خفته یا بیدار یاد می دارمت .
  8. زندگی تعداد نفس ها نیست ، تعداد لبخندهای کسانی است که یادی از ما میکنند .
  9. وقتی خدا از پشت ، دستهایش را روی چشمانم گذاشت ، از لای انگشتانش آنقدر محو دیدن دنیا شدم که فراموش کردم منتظر است نامش را صدا کنم....!!!
  10. شب است و در به در کوچه های پر دردم / چه غریب و خسته به دنبال گمشده ام میگردم / اسیر ظلمتم ، ای ماه کجا مانده ای ؟/ من به اعتبار تو فانوس نیاورده ام .
نمایش پیغامهای بازدید کننده 81 از 100 تا 160
صفحه 5 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین