دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.

مکالمه بین Aysajoon و باستان شناس

52 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
  1. سلام سارای عزیزم ، خوبی ؟ کوچولوت خوبه ؟ سارای گلم من یه مدته حال درست حسابی ندارم اگه بابت جوابام ناراحتت کردم معذرت میخوام ، تو عزیز منی ، یادم نمیره اولین روزایی که اومم تو سایت چقدر با محبت منو پذیرفتی گلم ، ایشالا همیشه سالم باشی سازای گلم
  2. البته بازم هر کسی تموم کردن واحد ها رو میشه شخصا نظارت کرد ...و به موقع تموم کرد ...
    راستش من ایین نامه جدید رو اطلاع ندارم ندارم ...زمان ما اخه خیلی وقت نیست گذشته من سال قبل تموم کردم ...مثلا در رشته من 5 سال دکترا میشه هم میشه با اراده و پشتکار سه ساله هم تموم کرد بستگی به موضوع پایاننامه داره
  3. بله اون زمان با الان یه تفاوت هایی کرده مثلا شما حق داشتین 6 ترمه ارشد رو تموم کنید ما ماگزیمم 5 ترمه بعدش شوتمون میکنن بیرون شما ترم 3 برای انتخاب استاد راهنما و تز و .... اقدام میکردین ما ترم 2 و ....

برادر منم پی اچ دی میخونه ، تفاوت هایی تو ایین نامه ها کرده ، فکر میکنم اونا راحت تر بودن

سارا جون موضوع من رو برای بحث هفتگی نشد بزاری ؟
  4. خواهش میکنم ...خوشحال میشم در پایان نامه هم موفق باشی ...
    فقط یک سوال ...مگه شما خودتون موضوع پایان نامه و اساتید رو انتخاب نمی کنید ؟
    البته میشه پیشنهاد استاد ها رو به دیده راهنمایی دید ولی حق انتخاب موضوع تز با شماست ...والا زمان من اینطوری بود ..
  5. سلام

بله انجام دادم ، فعلا اساتید راهنما رو خودمون به ترتیب اولویت انتخاب کردیم و دادیم به مدیر گروهمون تا طبق معدل و شناختی که ازمون دارن انتخابمون کنن بعدش راجع به موضوع با ما صحبت میکنن ، فعلا چیز مشخصی نگفتن .

مرسی که اندازه ی من بی معرفت نیستی
  6. سلام خانمی
    انتخاب واحد انجام دادی ؟
    موضوع پایان نامه رو کی شما انتخاب میکنید ؟
  7. daram entexab vahed mikonam

key board e farc pisham nis

tanbalim mishe pasham bardaram

8. موفق باشید
    چرا انگلیسی می نویسی ؟
  9. salam

merc

bale
  10. صبح بخیر خانمی
    احوال شما ؟
    م خ ف ی اومدی ؟
  11. سلام

شما خودتون گلید
  12. ان شا از این به بعد بیشتر کنارمون هستید ...
    از اینکه اینقدر مسولیت پذیر هستی جدا تحسینت میکنم سحر گلی ...
  13. مرسی سارا جون بابت امتیاز

قابلی نداره عزیزم

راستش دیگه خودم از جناب کاوه خجالت میکشیدم از بس سایت نبودم !!!!
  14. سلام سحری خانمی
    یک دعوت از کاربران بزن تا بهتر بقیه از این مباحث مطلع بشن ...
  15. خیلی هم عالی خانمی
    عزیزم این افراد رو با لینک صفحه اونا برام خصوصی بفرست تا نظرم رو بگم و رسیدگی کنم خانمی
    منتظرم
  16. من سارا 2 نفر هستن مد نظرم ، خودشون اوکی بدن حله یکی اقای قیاسی و دیگری هوراد (Hourad ) شمام یه نظر بده لطفا ببینم خوبن یا نه؟
  17. سحر جونم عزیزم من کمکت میکنم نگران نباش ...
    برات ی دفتر میزنم و مدیریتشو میدم دست خودت برای جذب همکار و کاربر فعال ....
    خودم هر کس بهتون معرفی میکنم ...من کنارت که هستم ...
  18. سلام ساراجون خوبی ؟

عزیزم من نمیتونم برا بخش مکانیک جذب همنکار کنم چه کنم ؟ یعنی فرد فعالی نیست ! من تا 3 بهمن خودم از اقا مصطفی فرصت گرفتم ولی هر روز یه سری میزنم ببینم میشه 2-3 نفر همکار گرفت یا نه که اصلا خبری نیست و وضع این تالار بی سامان که چه عرض کنم ......................................
  19. چــــــــــــــــــــــــ ـــــــشم سارا جونم

ببخشید که مزاحمت میشم
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 20 تا 52
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین