دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.

مکالمه بین farzadsw و * Robo milad *

10 پیغام بازدید کنندگان

1. سلام
    تو چت باکس منتظرتونیم
  2. سلام اقا فرزاد خستهه نباشید
    امشب ساعت 10 تالار گفتگو سایت(چت باکس ) جلسه انلاین داریم ممنون میشم حضور داشته باشید
  3. شرمنده نفرمایید !
  4. ممنون از زحماتتون
  5. سلام مجدد.
    با جمع بندی طرحها (که فایلش رو برای آقای آزماینده ایمیل کردم) ، رباتهایی که برای رای گیری نهایی من پیشنهاد میکنم اینهاست :
    سطح متوسط : رباتبالا رونده از دیوار با استفاده از نیروی الکترو استاتیک ،ربات نظافتکار ،اتومبیل خودکار بدون راننده
    سطح سخت : نقاش دیوار، هواپیمای هوشمند با کنترل از راه دور(پهپاد) ، ربات استاندارد نظامی
    سطح خیلی سخت : رباتحفار ، ربات ساختمانی(تخریبگر) ، ربات آتشنشان

6. سلام
    تعداد طرحها به اندازه هست که بشه انتخاب رو انجام داد ، بیشتر از این اگه زمان بگذاریم انتخاب سختر میشه و تا ابد هم ادامه پیدا میکنه.
    با توجه به شرایط واقعی چندتا (حدود 3-4 تا) طرح رو که قابل اجرا هستند رو مشخص کنید تا تصمیم نهایی گرفته بشه . منظورم از شرایط واقعی این هست که طرح هایی که بودجه و امکانات زیادی میخواد (و ما فعلا نداریم) رو در نظر نگیرید چون نمیشه به امید تامین بودجه و امکانات موند (شاید هیچ موقع عملی نشه) .
  7. سلام اقا فرزاد خسته نباشیداگر طرح ها به اندازه ای رسیدن که بشه یکی انتخاب کرد تاپیک طرخ ها بسته شه ؟
  8. سلام اقا فرزاد
    انتخاب طرح با رای تمامی اعضای گروه انجام میشه
    ظرف چن روز اینده اعضا مشخص میشن . احتمالا با شماهم تماس میگیرم .
    موفق باشید
  9. راستی این ربات رو هم مشخص کنید . چون تشکیل تیم و شروع کار مهمتر از نوع ربات هست . به نظر من بهتره با یه طرح نسبتا ساده شروع کنیم.
  10. سلام
    با توجه به فرمایش خانم دکتر ، من رزومه کارشناسی خودم رو براتون ایمیل کردم .
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 10 تا 10