دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.

مکالمه بین setayesh shb و "مهدی"

45 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
  1. اختیار داری خودتم مثل مهدی هستی
    باشه باور میکنم
  2. مهدی که بچه مایه داره....ولی من نه :d
    بنده خدا من برای هزار تومن ادم میکشم.....مواظب خودت باش
  3. خخخخخ منم جزو شما مرفهان بی درد(تو و مهدی منظورمید از مرفه بی درد)
    اصلا لازم نبود فکرشو کنی من مطمئن بودم باهاش موافقیخخخخخخ موفق باشی
  4. حشیش؟ مایه داریا....حالا ک پول زیاد داری کوکائین بزن. کلاسشم بیشتره :d
    الان ک فکرشو میکنم میبینم باهاش موافقم ولی روح خبیثم میگه اذیتش کنم :)
  5. خخخخخخ
    دور هم هستیم
    همه دیگه یه چیزی میزننمثلا من خودم هشیش مصرف میکنم
  6. بابا من تعادل روانی دارم اخه؟
    گفتم دور هم باشیم.....
    اخر شبی خودمم نمیدونم چی زدم سرپام :d
  7. من خودم یه مدت داغون بودم3 ماه پیش اگه این تستو میدادم
    الان یه 2 ماهی میشه کلا سر خوش شدم برای هیچی حرص نمیخورمچون زندگی ارزش حرص خوردنو نداره
    از زندگی و اهدافت نا امید نباش
    فقط خود آدما هستن که سروشتشونو میسازن
  8. بابا تو خعلی خوبی:d
  9. کلید تصحیح سؤالات تست وضعیت سلامت روان (ghq)
    نشان دهنده ی بیماری های روان تنی است که ناراحتی در آن ناشی از ادراک عملکرد نادرست بدن است. این اشکال در کارکرد عصبی خودکار ظاهر شده و به صورت شکایت جسمی خود را نشان می دهد.امتیاز شما در اين قسمت :
    8
    امتیاز 9- 0 نشان دهنده ی سلامت جسمی افراد در زمینه بیماری های روان تنی است.
    امتیاز 15-10 نشان دهنده ی سلامت جسمی متوسط افراد است. این دسته از افراد کم و بیش دچار علایم جسمی که ناشی از شرایط نامطلوب روانی است، می شوند.
    امتیاز 21-16 نشان دهنده ی شدت علایم این بیماری های روان تنی است. شما باید برای بررسی شکایت جسمی خود نزد متخصص مراجعه داشته باشید.
    معرف شدت اضطراب افراد است.امتیاز شما در اين قسمت :
    9
    امتیاز 9-0 نشان دهنده ی آن است که شما از لحاظ حفظ آرامش و کنترل اضطراب در وضعیت مطلوبی هستید.
    امتیاز 15-10 نشان دهنده ی آن است که شما گاه گاهی با مشکلات اضطرابی مواجه می گردید.
    امتیاز 21-16 نشان دهنده ی اضطراب شدید شما در موقعیتهای مختلف است. آموزش و یادگیری روشهای کنترل اضطراب و آرامش ورزی به شما توصیه می شود.
    معرف مشکل در روابط میان فردی و موقعیت های کاری است.امتیاز شما در اين قسمت :
    6
    امتیاز 9-0 نشان دهنده ی سلامت کامل شما در روابط میان فردی و ارتباطات شما در محیط کاری است.
    امتیاز 15-10 نشان دهنده ی سلامت نسبی شما در روابط میان فردی و ارتباطات کاری شماست.
    امتیاز 21-16 نشان دهنده ی این است که شما در روابط میان فردی دچار مشکل بوده و همچنین در موقعیتهای کاری خود دائماً دچار مشکل می گردد. لذا یادگیری مهارتهای میان فردی به شما توصیه می گردد.
    نشان دهنده ی شدت افسردگی است.امتیاز شما در اين قسمت :
    5
    امتیاز 9-0 نشانه ی سرزندگی و نشاط شما در زندگی روزمره است.
    امتیاز 15-10 نشان دهنده ی آن است که شما گاه دچار حالات افسردگی می شوید. تغییر در روش زندگی تان می تواند باعث تغییر کلی این شرایط شود.
    امتیاز 21-16 نشان دهنده ی آن است که شما احتمالاً مبتلا به افسردگی هستید. مراجعه به متخصصان ذی ربط به شما توصیه می گردد.
    مجموع امتیاز شما :
    28
    امتیاز 21-0 نشان دهنده ی آن است که شما از لحاظ سلامت روان، در وضعیت بسیار مطلوبی به سر می برید.
    امتیاز 42-22 نشان دهنده ی آن است که سلامت روان شما در برخی از حوزه ها در معرض تهدید و آسیب قرار گرفته است.
    امتیاز 63-43 نشان دهنده ی آن است که سلامت روان شما در بسیاری از موارد در معرض آسیب قرار گرفته است و شما باید به فکر بهبود شرایط زندگی و سلامت روان تان باشید.
    امتیاز 84-64 نشان دهنده ی وضعیت وخیم سلامت روان شماست. مراجعه به متخصص ذی ربط، اکیداً به شما توصیه می گردد.
    • کلید تصحیح سؤالات تست وضعیت سلامت روان (ghq)
      نشان دهنده ی بیماری های روان تنی است که ناراحتی در آن ناشی از ادراک عملکرد نادرست بدن است. این اشکال در کارکرد عصبی خودکار ظاهر شده و به صورت شکایت جسمی خود را نشان می دهد.امتیاز شما در اين قسمت :
      11
      امتیاز 9- 0 نشان دهنده ی سلامت جسمی افراد در زمینه بیماری های روان تنی است.
      امتیاز 15-10 نشان دهنده ی سلامت جسمی متوسط افراد است. این دسته از افراد کم و بیش دچار علایم جسمی که ناشی از شرایط نامطلوب روانی است، می شوند.
      امتیاز 21-16 نشان دهنده ی شدت علایم این بیماری های روان تنی است. شما باید برای بررسی شکایت جسمی خود نزد متخصص مراجعه داشته باشید.
      معرف شدت اضطراب افراد است.امتیاز شما در اين قسمت :
      19
      امتیاز 9-0 نشان دهنده ی آن است که شما از لحاظ حفظ آرامش و کنترل اضطراب در وضعیت مطلوبی هستید.
      امتیاز 15-10 نشان دهنده ی آن است که شما گاه گاهی با مشکلات اضطرابی مواجه می گردید.
      امتیاز 21-16 نشان دهنده ی اضطراب شدید شما در موقعیتهای مختلف است. آموزش و یادگیری روشهای کنترل اضطراب و آرامش ورزی به شما توصیه می شود.
      معرف مشکل در روابط میان فردی و موقعیت های کاری است.امتیاز شما در اين قسمت :
      15
      امتیاز 9-0 نشان دهنده ی سلامت کامل شما در روابط میان فردی و ارتباطات شما در محیط کاری است.
      امتیاز 15-10 نشان دهنده ی سلامت نسبی شما در روابط میان فردی و ارتباطات کاری شماست.
      امتیاز 21-16 نشان دهنده ی این است که شما در روابط میان فردی دچار مشکل بوده و همچنین در موقعیتهای کاری خود دائماً دچار مشکل می گردد. لذا یادگیری مهارتهای میان فردی به شما توصیه می گردد.
      نشان دهنده ی شدت افسردگی است.امتیاز شما در اين قسمت :
      20
      امتیاز 9-0 نشانه ی سرزندگی و نشاط شما در زندگی روزمره است.
      امتیاز 15-10 نشان دهنده ی آن است که شما گاه دچار حالات افسردگی می شوید. تغییر در روش زندگی تان می تواند باعث تغییر کلی این شرایط شود.
      امتیاز 21-16 نشان دهنده ی آن است که شما احتمالاً مبتلا به افسردگی هستید. مراجعه به متخصصان ذی ربط به شما توصیه می گردد.
      مجموع امتیاز شما :
      65
      امتیاز 21-0 نشان دهنده ی آن است که شما از لحاظ سلامت روان، در وضعیت بسیار مطلوبی به سر می برید.
      امتیاز 42-22 نشان دهنده ی آن است که سلامت روان شما در برخی از حوزه ها در معرض تهدید و آسیب قرار گرفته است.
      امتیاز 63-43 نشان دهنده ی آن است که سلامت روان شما در بسیاری از موارد در معرض آسیب قرار گرفته است و شما باید به فکر بهبود شرایط زندگی و سلامت روان تان باشید.
      امتیاز 84-64 نشان دهنده ی وضعیت وخیم سلامت روان شماست. مراجعه به متخصص ذی ربط، اکیداً به شما توصیه می گردد.
  10. http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=124185

بزن نمره هات رو بگو تا نمره هام رو بگم
  11. خخخخخخخ
    تسته چی بود اسمشمنم امتحان کنم
  12. :d البته من یه تست زدم؛ خیلی از این استاندارد تر بود. افسردگی و اضطراب و کلا روابط اجتماعی رو در چند تست بررسی می کرد؛ بعد تحلیل می کرد جواب هات رو.....فقط یکی از مواردم تو رنج نرمال بود :d
  13. دوست گرامي، شما از اين تست افسردگي 16 امتياز کسب کرده ايد.
    تفسیر جدول
    1-10 طبيعي
    11-16 کمي افسرده
    17-20 نيازمند مشورت با روان پزشک
    21-30 به نسبت افسرده
    31-40 افسردگي شديد
    بيشتر از 40 افسردگي بيش از حد
    من اون بالاشو نخوندم آخرین لاینو خوندم دیدم نوشته بیشتر از 40
  14. نوچ
  15. اهمیت نداره؟؟
  16. درس که هیچی. خود زندگی هم اهمیت نداره
  17. کم سعادتی از منه