دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.

مکالمه بین elinaaa و mamadshumakher

219 پیغام بازدید کنندگان

1. دوباره سلام...ای بابا حالا مونده تا تلافی بشه باید کل امتیازایی که دادیو جبران کنم بلکم بیشتر قابلی نداشت؛کادوی همکار شدنت بود
  2. سلام آبجی.خوبی؟حالا چرا تلافی میکنی؟

ممنون
  3. سلام و شب بخیر....بی نهایت ممنونم دوست خوبم...بازم لطف کردی...موفق و سلامت باشی همیشه
  4. سلام الینا.ممنون.تو خوبی؟ دوستان چه زودی فهمیدن من خودم بعد از اینکه تبریک گفتی دیدم

تشکر.لطف داری.آره دیگه تازه ست شدیم.
  5. سلام آقا محمد...خوبی؟ سمت جدید مبارکه...موفق باشی...حالا دیگه اسمت با سمتت کاملا جوره

6. سلام به دوست خوبم...شبت بخیر...خواهش میکنم...وظیفه بود؛خدایی ماشین زیبایی بود...آره البته منم عکسشو دیدم نه از نزدیک
  7. راستی ممنون واسه عکس گوشیم
  8. سلام.خوبی؟ممنون.شرمنده کردی..خوشحالم خوشت اومد....البته شما که هر روز میتونی بری بندر ببینی این ماشینارو

چند وقت پیش ازونجا بوگاتی ویرون اوردن
  9. مرسی دوست خوبم لطف داری....
  10. سلام.خوبی؟این حرفا چیه؟خب حقت بود.تشکر لازم نیست.ممنون بابت مطالب قشنگ.

11. سلام آقا محمد...خوبی؟ ولا من دیگه روم نمیشه ازت تشکر کنم انقدر که شما لطف داری....بی نهایت ممنون دوست خوبم
  12. سلام.ممنون.خواهش میکنم.کاری نکردم.ارزش نوشتتون بود.
  13. سلام آقا محمد...خوبی؟شرمنده میکنی هر دفعه...دست گلت درد نکنه دوست من؛مرسی
  14. واااااای مرسی...خیلی خوشگلن...بیست بیست!پروفایلم از این رو به اون رو شد
  15. حالا که از طراحی ظاهری لذت میبره پس 2تا طرح ناز ببین

16. خواهش میکنم...اختیار داری شما تاپیک بزن من امتیاز بدم
    ماشاالله به این اطلاعات...البته منکه تو زمینه ماشین تقریبا تعطیلم ولی از دیدن اینجور ماشینا لذت میبرم در واقع طراحی ظاهریشون برام جالبتره
  17. ممنون الینااااااااااااااااااااا اااااااااااا اگه تاپیکشو میزدی بازم بهت امتیاز میدادم
    شماره 10 رو نمیشناسم.
    اما جناب اکتیو توور قدیمیه و بی ام و خیلی روش حساب باز کرده.شماره 8 که فراری الیانته نوشته یه جورایی تولیدش کردن.نه همینو.بلکه از گوشه هایی از طراحیاش در محصول جدید فراری استفاده شده.فراری f70 رو ببینی همه چی دستت میاد. شماره 7 لامبورگینی قدیمیه.یک دانشجوی طراحی خودرو این بلا رو سر لامبورگینی اورد.درست ازون به بعد شد که لامبورگینی طراحی با خطوط تیز رو شروع کرد.بعد از مدل گالاردو.شماره 6 و 5 که لکسس هستند هم ازطرح این 2 مفهومی در تولیدات امسالشون استفاده کرده.تو ایرانم چند تا ازین لکسس های 2012 رو ببینی یاد جلو پنجره این طرح مفهومی میوفتی.شماره 4 مکلارن هم دیگه داره از حالت مفهومی در میاد.نزدیک به واقعیت شده.واسه مسابقات اماده کردن.شماره 3 که بنز هست هم نشاندهنده ی طرح های اینده کلاس های مختلف بنز هست.تو هر کلاسی از یه جای این طرح استفاده میکنند.شماره 2 هم که بنز هست یه طرح جالب هست که ربطی به بنز نداره.اگه دقت کنی خطوط تیز و شکننده تورو یاد لامبورگینی میندازه اما استایل و فرم خودرو فراری هست اما جلو پنجره بنز.به عبارتی ترکیبی از 3تا خودرو هست.عکس اول هم که جگوار هست اطلاعی ازش ندارم.
  18. سلام...مرسی دوست من...لطف کردی...بینهایت ممنونمبه این لینک هک یه نگاهی بنداز شاید خوشت بیاد

http://www.zoomit.ir/articles/car/it...-مفهومی
  19. سلام آقا محمد...خواهش میکنم...وظیفه بود...مرسی درس میخونم برای امتحانا...ایشالا موفق و سلامت باشی دوست من
نمایش پیغامهای بازدید کننده 101 از 120 تا 219