دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.

مکالمه بین بلدرچین و homeyra

143 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 6 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
  1. ممنون...عکس قشنگی بود...
    نه به اون توپ و تانک،نه به این...
  2. من اول میکشمت بعد میمرم.
    راههای جدید برای کشتن گازگرفتنه؟
    خوب دیگه...هههه.
    میخای یکمی یکمی باهم بگیم.
    قااااااااااااااااان قاااااااااااااااااااان بیب بیب...
  3. قضیه این عکسا چیه؟؟
    اااااااااااااا زرنگی؟اول من بگم بعد شما بزنی زیرش بری....نخیر من گول نمیخورم...
    الان دیگه هفت تیر از مد رفته ...من یه راهایی وا3 کشتن بلدم که خیلی جدیدن..خواستی یه تاپیک در رابطه باهاش میذارم
  4. یعنی میخوای مبادله کنی؟
    اول تو بعد من.خانما همیشه همجا مقدمن.لیدیز فیرست.
    حالا بگو.

ببین این مبادله پایا پایه دست از پا خطاکنی هفتیرمو میشکمو و بنگ بنگ میکشمت.(بیا دیالوگ بازی کنیم هم کیف میکنیم همم تمرین داستان.هههه
  5. باشه بابا....همه فهمیدن...چرا داد میزنی ....آبروم رفت...حالا ما یه تهدیدی کردیم...
    ولی من تظرم راجع به طلاق همونه که گفتم...ولی دوس دارم نظرتو درموردش بدونم شاید نظرمنم تغییر کرد...اونوقت شاید از کشتنت صرف نظر کردم...
    اونوقت منم ماجرای اون تولد واست تعریف میکنم...
  6. به به

7. همه چیه حقوق و وکالت قشنگه.
    سر فرصت بهت میگم چجوری میشه اعتماد رو به کسایی که میخوان طلاق بگیرن برگردوند.
    خیلی راحت میتونی این دو نفرو باهم دوباره دوست کنی.با اینکارم نصفشون همونجا از طلاق دست برمیدارن بهت قول میدم...
    ههههههههههههههههههههههههه ههههههههههههههههههههههههه ههههههههههههههههههههههه.خ ب بزار بخندیم شاد باشیم کیف کنیم فرررررررررررررررررررریاد بزنیم داااااااااااااااااااااااا اااااد بزنیم هموطن هههه
    بکشی منو اعدامت میکننا میگم فیلم نبین اینجوری میشه واااااااااااااااااای.فریی یییاد بزنیم دااااااااد بزنیم هموطن
  8. همه چیه حقوق و وکالت قشنگه.
    خیلی راحت میتونی این دو نفرو باهم دوباره دوست کنی.با اینکارم نصفشون همونجا از طلاق دست برمیدارن بهت قول میدم...
    ههههههههههههههههههههههههه ههههههههههههههههههههههههه ههههههههههههههههههههههه.خ ب بزار بخندیم شاد باشیم کیف کنیم فرررررررررررررررررررریاد بزنیم داااااااااااااااااااااااا اااااد بزنیم هموطن هههه
  9. همه چیه حقوق و وکالت قشنگه.
    ههههههههههههههههههههههههه ههههههههههههههههههههههههه ههههههههههههههههههههههه.خ ب بزار بخندیم شاد باشیم کیف کنیم فرررررررررررررررررررریاد بزنیم داااااااااااااااااااااااا اااااد بزنیم هموطن هههههههههههههه
  10. به من میخندی؟؟؟میکشمتااااا
    به جای اینکه بمن دلداری بده....
    باشه به هم میرسیم...
    پرونده طلاق خوب نیس...چون دونفر که میخوان طلاق بگیرن حرف حساب تو کلشون نمیره و اگه به احتمال یه درصد برگردن سر زندگیشون،دیگه اوضاع مث قدیم نیس...
    راستی پروندۀ آدم رباییم خوبه هااا...
  11. میخندم. دارم از کنجکاوی میترکم.
    من دیوانه حقوق و وکالتم.نمیدونی وقتی دفتر1وکیلو میبینم چه ذوقی میکنم.
    ماجرایی که گفتیو تعریف کن.
    اینقدر فیلم بکش بکش نگاه نکن میری ادم میکشیا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااا!!!!!
    من همه پرونده ای برمیدارم کمی هم قتل چون پرونده قتل سخته و طولانی.
    پرونده طلاق خوبه.ههههههههههه.
    البته 1کارمیتونه هر پرونده طلاقی رو حداقل نصفه به دوستی و بازگشت بکشونه.بیشتر طلاق هاییی که هست به خاطر اختلافات خییییییییییلی کوچولوعه که میتونه با1ساعت حرف زدن حل شه اما کس میدن و دعوا و بعدم طلاق....
    فیلم بکش بکش نبین عزیزم
  12. شما که خیلی کارت درسته....بر منکرش لعنت...
    من وکیلارو دوس دارم بخصوص اونایی که توکار پرونده های قتل و آدم کشی و خون و خون ریزین...

ماجرای چیشو تعریف کنم؟از چی داری میترکی؟خنده؟
  13. بعضی از وکیلا تنبلن اما من اصلا تنبل نیستم توی همین سن کارهایی کردم که وکیلای حرفه ای میکنن.
    ماجرای اون تولدو تعریف کن کنجکاو شدم دارم میترکم حمممممممممممممممممیرا.
  14. پاشدیم رفتیم تولد یه دوست قدیمی...اولش خوش گذشتولی بعدش....
    من میدونم...چشمم کردن

شنیده بودم وکیلا خیلی تنبلنااا ولی باور نمیکردم....
  15. حالا...
    دانشجوهای حقوق خوابن نمیان ثبت نام کنن...
    چی خوردی مسموم شدی؟خوب کم بخور بچه هههه
    عیبی نداره دوستان جزوه میییدن.به دوستات میگفتی با یک تکنیکی از غیبت زدن فرار کنی ما همیشه توی کلاسمون اینجوری میکردیم توی دبیرستان و پیش
  16. من نه...خوب نیستممسموم شدم...خونه نشین شدم...نتونستم برم دانشگاه...تا شبم کلاس داشتم...
    چرا دانشگاتون رو هواس؟
  17. سلام حمیرا جووون.یه چی بگم بخندی.دانشگام رو هواست ههههه.
    تو خوبی؟چه خبرا؟ههههههههههههههه
نمایش پیغامهای بازدید کننده 101 از 120 تا 143
صفحه 6 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین