دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.

مکالمه بین عرفان سلیم زاده و * Robo milad *

179 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 6 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
  1. حالا متوجه میشی مدیر جوان
  2. سلام
    چه تغییراتی میکنه؟
    تغییر اعضا خواهیم داشت؟
  3. سلام داداش عرفان گل
    تیم از 5 شنبه تغییرات کلی میکنه تا اون موقع دست نگه دار - تو جلسه حتما این موضوع رو مطرح کن .
  4. سلام داش میلاد خوبی؟ داداش یه سوال از حضورتون داشتم. من با اقا مصطفی حرف زدم و میان حرفامون بحث شد که به حسین مت پیشنهاد سرمایه گزاری بدیم! این دوست مون اطرافیانی داره که به بحث اختراع و سرمایه گذاری رو اون علاقه مند هستند! خواستم اجازه بگیرم که اگه شد این پیشنهاد رو بهشون بدم! یا اصلا خودتون بدین انتخاب با شماست. تشکر از وجودتون:)
  5. مرسی داداش اول که رفتیم اونجا از پرسیدم که نرم افزار سالیدورک داره رو کامپیوترش گفت نه مجبور شدم خودم یه نسخه کوچیکشو نصب کنم و خدا رو شکر بخیر گذشت! بعد طرح رو اجرا کردم رو گذاشتم رو حالت نمایش که مدل رو از جهات مختلف نشون بده اتوماتیک. بعد صداشون کردم که بیان نگاه کنند! یکم نگاه کردن و منم اول از همه تو توضیحات روانشناسانم گفتم(این طرح زایده عقاید و دیدگاه من به رفع نقص توربین های بادیه!) از این حرفم خوشش اومد! بعد خودش سریع گرفت که راندمانش بیشتره! اخرش بعد کلی به به و چهچه گفت که چقدر هزینه ساخت نمونه ازمایشگاهیش میشه!!! یهو جا خوردم! ولی سریع خودمو جمع کردم و گفتم 2 میلیون تومان!(البته اقا مصطفی هم از قبل ترسونده بودم که ممکنه بگه بودجه شو نداریم!منم گفتم طرح اشغالی می سازم دردسرش هم کمتره!بهتر از اینه که فرصت از کفم بره!) اونم گفت که باشه ولی بزار وضعیت ثبت اختراعت معلوم بشه تا از بنیاد برات بگیریم! بعد از اون هم میریم سر تجاری سازی! تو همین مملکت تولید انبوهش میکنیم!
  6. عالیه داداش عرفان
    کارت حرف نداره . خوب بگو دقیق چی گفتن
  7. سلام میلاد خان یا جان چطوری؟
    دارم بال در میارم داداش!
    بلاخره داره به طرحم توجه میشه شکر خدا!
    الهی شکر
  8. شما تا حالاش هم خیلی واسه تیم زحمت کشیدید!
    فعلا ادامه ندیم بهتره حداقل تا بعد از انتحانات ترم...
    شب بخیر
  9. بیخیال میگذره داش عرفان - من باید جلو شما سپر شم
    نبینم ناراحت باشیا درستش میکنم
  10. چقدر زحمت کشیدیم تا این تیم تشکیل بشه...
    حالا که جمعش کردیم باید به همدیگه نگاه کنیم و حسرت ایرانی بودن مون رو بخوریم!
    ای خدا!
    حالا میفهمم دور و بری هام چی میگند!
    حالا میفهمم که نباید حتی یه قدم هم برای این خدا نشناس ها بردارم!
  11. اصلا حرف من این نبود
    ازت توقع بیشتری میره - من منظورم خودم نبود بقیه اساتید رو گفتم - دلیل انتخاب شمارو هم که گفتم
    اگه چیزی کم داشتید عمرا انتخاب نمیشدید - مطمئن باش چیزی دیدم که انتخابت کردم - میدونم جو یه ذره داغونه واسه اعضا - درکت میکنم
  12. کار من تحقیقات بود!
    پیشنهاد دادم نسبت به اون چندر غازی که گذاشتن کف دستمون این پروژه خوبه!
    شما رییس تشریف داری اقای من!
    دیگه چرا توهین میکنی؟
    اره میلاد اقای گل من هیچی نیستم!
    نه دانشگاهیم نه رتبه های المپیاد بین المللی دارم!
    چون مثل شما پدر و مادر و پول درست حسابی نداشتم برم دانشگاه...
    ای گند بزنن به این زندگی که من دارم توش پشتک میزنم!
    ببخشید که تا حالا سرتو درد اوردم!
  13. برادر من کجای تعریف ربات ورودی پردازش خروجی اومده ؟
    هم تعریف ربات رو بخون هم وظایفشو
    بهتر بود یه رزومه بشما ها بدم از اعضا تا متوجه شید با چه کسایی دارید کار میکنید
  14. بله داداش...
    حالا ربات که حتما نباید دست و پا داشته باشه؟؟؟
    تعریف ربات معلومه!
    ورودی،پردازنده،خروجی!
    بعدشم اینا در همین حد اند!
    یه وقت فکر نکنی با وزارت دفاع امریکا قرار داد بستی!
    خود منم در حد نمونه سازی اختراعم دارم دست و پا میزنم!
    این یخچالی هم که میگم نمونه اش تو بازار هست ولی حملش یکم سخته!
    اگه بتونیم یه طراحی بهتری براش انجام بدیم فکر کنم استقبال بشه...
  15. برای کار تیم؟
  16. میگه=میگم
  17. سلام داداشم خوبی؟ میگه یه پیشنهاد داشتم! میشه یه یخچال تمام مکانیزه ترموالکتریک بسازیم؟ برای کاربرد های پرتابل؟؟؟
  18. خب جوهرافشانه دیگه؟
    این چاپگر ها هم ارزونتره و هم رقابت خوبی با چاپگر های گران قیمت دارند!
    خب وضوح تصویر رو ارباب رجوع تعیین می کنه!
نمایش پیغامهای بازدید کننده 101 از 120 تا 179
صفحه 6 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین