دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.

مکالمه بین Client و ll

99 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
  1. بهههههههههههههههههههههههه ههههههههههههههههههههههههه هههههه شلام جیگل طلااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااا................خوفی یا بهتلیییییییییی..............چطو متوری دوس جونیم.. مخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خخخخخخخخخمووووووووووووون بابت عیدیییییییییییییییییییییی یی.خخخخخخخخخخخخخخخخخ.

2. سلام عشل بلا..
  3. ممنون دوشت عشل بلای من.

عید شما هم خجسته و مبارک باشه.

4. خب ، خب بخاطل اینکه فقط خون آشامان که وقتی مث بمب میتلکن بازم پا میشن با آدم حلللللللللف می زنننننننن.....

لاستشو بگو ....من طاقتشو دالم .... بگو با دوشتم چیکاااااااااااااااا کککککککککککککردیییییییییی ...... لاستشو بگو ... اول کشتیش بعد خولدیش یا اول خولدیش بعد کشتیییییییییییییییییش ........؟؟؟؟!!!!
  5. چلاااااااااااااا خون اشام....................
  6. واااااااااااای ... خوناشامی پس تووووووو.....
    دفتم ....دفتم دوشت عشل بلای من که ایجوری نبود ...... دفتم ..... یییییییییییییییییییخ

• ای بابا چه زود سالگردمم گرفتی چیه میخوای ازدستم خلاص بشی اذیتت نکنم.....شوخیدم.........نخیرم من زندم ..خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خخخخ

7. آخی ، نازی دوشتم، هنوز داغی نمیدونی واقعیتو....
    بلا همینه منونمیبینیو فقط صدامومیشنوییییییییی...
    دوشت جونم کوشی تو تازه پیدات کرده بودممممممممممم

8. هههههههههههههههههههههههه.....خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ..من زودی در رفتم ..............فخط همه جا پله دودهههههههههههههههههههههه هههههههههههه....................خخخ خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خخ..........................نمیبینمت.... .......................کوشییییییییییییییی یییییییییییییییییییییییی

9. روحت شاد و یادت گرامی باد....دوشت عشّل بلای من...

10. خشششششششششششششششششششششششش ششششششششششششششششششششششششش شششششششششششش.......................خ اه.....................................شششش ششششششششششششششششششششششششش ششششششششششششششش..........قابل ............................ششششششششششش شششششششش............خشششششششششش ششششششششششششششششششششششششش ششششششششششششششششششششششششش ششششششششششششششششششششششششش ششششششششششششششششششششششششش ششششششششششششششششششششششش.... ..........................بووووووووووو وووووووووووووومب .
    .
    ..
    .
    .
  11. از جیگّل طلا به عشّل بلا......خشششششششششش
    الو..الوووووو......خششششششش خششش خش
    عشل بلا ممنو.....خشششش خشش شخش خش، ممنون بابت ام .....خشششششش خش.....
  12. سلام سلام.
    اینو دیده بودم داخل پستهای قبلیت.ولی مرسیییییییییی جیگل .
  13. مرسی دوشتم. خعلی خوکشل بوووووووووود....
  14. سلام بر شما .
    شبت خوش دوستم.
    خوابای رنگی رنگی ببینی.
نمایش پیغامهای بازدید کننده 81 از 99 تا 99
صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345