دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.

مکالمه بین Admin و M@hdi42

105 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
  1. سلام
    ممنون از شما
    موفق باشید
  2. تقدیم ادمین.خسته نباشین

3. با یک روز تاخیر ...

ممنون عید شما هم مبارک...
  4. سلام خسته نباشيد مدير جان ، ولادت امام رضا مبارك، اين وقت شب كفتم كه خدايي نكرده ريا نشه.
  5. سلام
    ممنون از شما
    سلامت باشین...
  6. نوش جونت. گوشت شه تنت******** عصر بخیر.
  7. سلام

ممنونم
    بله دوست هستن ولی دلیل نداره از دوستان به سرعت جلو نزنیم ما کار خودمونو میکنیم وانشالله دوستان رو با لبخندی ملیح پشت سر خواهیم گذاشت.

بنده سایت های رقیب (عملا رقیب هستن دیگه...) مانیتور میکنم. گرچه بخش عمران اونجا(باشگاه مهندسان رو عرض میکنم) به تنهایی فقط سه تا مدیر داره و کاربران بسیار زیاد در رشته عمران ولی سعی میکنیم اینجا یه جوری این ضعفو جبران کنیم.
  8. سلام
    ممنون
    هدف رو روی این سایت ها بذارین ولی این سایت ها دشمن ما نیستن ... یادتون باشه که دوستن.

موفق باشید
  9. سلام

با منسجم کردن تالار و منظم شدن اون الان داریم تاپیکهای منظم و تمیز رو به صورت مرتب ایجاد میکنیم که حجم تالار بالا بره.

با عنایت به درگاه حضرت حق اعلام میکنیم بخش عمران انجمن دانشجو رو پشت سر گذاشتیم و داریم جهش می کنیم به سوی شکست دادن بخش عمران

باشگاه مهندسان ایران که رقیب سختی خواهد بود. انشالله با یاری دوستان اونجا رو هم پشت سر میگذاریم.

موفق باشید

http://www.njavan.com/forum/showthre...A7%D9%86/page2
  10. ممنون جناب ادمین بابت رسیدگی.پس فعلا منتظر میمونم.
  11. کمی صبر کنین مدیر کل انجمن ها بیان به موضوع رسیدگی کنند.

اگر تا شنبه نیامدن بگین من انجام میدم

موفق باشید
  12. http://www.njavan.com/forum/showthre...رها/page60

این رورسیدگی کنید .اینجانب 4 روزه معطل این مورد هستم. نمیشود که مطلبی را منتقل کرد, در صورتی که بخش های جدید قراره ساخته بشه. سپاس
  13. سلام خسته نباشی مهندس. ممنون از تشکیل اکانت تالار عمران .وتشکر ویژه هم از هادی عزیز
نمایش پیغامهای بازدید کننده 41 از 60 تا 105
صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین