دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.

مکالمه بین M@hdi42 و yasaman hedayati

210 پیغام بازدید کنندگان

1. آفرین....
    شما خودت صاحب سبکی بابا
    به سلامتی...
    موفق باشی داداشی
  2. سلام

مبارزه رو از ابجی بزرگترم یعنی شما به ارث بردم. بله مبارزه میکنم

ممنون که به من لطف دارین.
  3. دروود
    خوش اومدی....
    خوشحالم
    به این میگن یه مبارز واقعی
  4. سلام پیامتونو دیدم تو یاداشت کاربری گفتم یه چیزی بگم بین خودمون باشه.

بله مبارزه برای گرفتن حق خیلی خیلی خوبه و کسی که اینکارو نکنه لایق مردنه اما بعضی وقتها هست که این مبارزه به دور و بری هات وبه کسایی که بهشون عشق میورزی صدمه میزنه.اونا رو ناراحت میکنه. باعث میشه سایتی که عاشقشی لطمه بخوره. من حاظرم بمیرم ولی جمع دوستانم به هم نخوره.باور کن اینا رو کلیشه ای نمیگم یاشعار بدم وفردین بازی در بیارم. هدف مبارزه ی من اعتلای فظای اینجاست که به بهانش میشه از اطلاعات خیلیها مثل شخصیت بزرگواری همانند شما استفاده کرد . بله وقتی هدف این باشه بعضی وقت ها حتی خود ادم هم سر راه هدف نهایی بود باید خودش رو بذاره کنار ومنم دقیقا همین کار روکردم. خودمو گذاشتم کنار که به واسطه من نخبگان متشنج نشه. خیلی تلاش کردم ولی واقعا باور کنید و باور کنید که نشد ومنم اصلا از این موضوع خوشحال نبوده و نیستم. ولی انشالله روزی بشه منم تونخبگان باشم همراه همتون با آرامش هرچه بیشتر

موفق موید باشین ابجی یاسمین
  5. سلام
    هستین؟؟
  6. سپاس
  7. ای بابا

خدا رحمت کنه. شرمنده متوجه نبودم

همین که دختر مودب و خوبی مثل شما داره که پشت سرشه حتما خوشحاله
  8. ممنونم
    آره ترس نیست ولی خوب بعدا هر چی بگم میگن چون همش پای لپ تاپی
    خدا رفتگان شمارم رحمت کنه
  9. عععععععععععععععععععه؟ جدا؟ بابا باریکلا دارین شما. ترس که نه ولی بگم سکته میکنه ممنون خدا پدر شما رو هم حفظکنه
  10. فکر کنم اگه بفهمی قهرمان کشوری دفاع شخصی هم هستم عقیده ات عمیق تر شه
    آره,چرا؟؟؟!؟؟!؟شمام میترسی از اینکه بگی تا کی بیدار بودی؟؟1؟!
    چه ترس هایی تو زندگی داریماااا,به خدا
    خدا پدرو حفظ کنه,قدرشونو زیاد بدونین
  11. نه بابا . شما که الان نرمال هستی گرچهبه نظر میرسه حداقل بین دخترا از اون نظامی ها باشی و از گونه های شر و شور که دشمناشونو تک به تک تنهای تنها مثل قتل های سریالی میکشن وکسی هم نمیفهمه

من دیشب 5 وده دقیقه خوابیدم امروزم 12ونیم بلند شدم و بدون واسطه رفتم کنار سفره ناهار دیگه بابام اینجوری نیگاه میکرد
    گفت دیشب تا چند بیدار بودی منم گفتم 11 ونیم اونم گفت بهله بهله مششخصه
    منم گفتم دیگه چه کنیم اوج صداقتیم. اصلا باباااااا میبینی من چقدر پسر خوبیم؟
    گفتم اصلا چرا اینقدر سئوال میکنیناا فوقش تا 2 بیدار موندم
  12. نه همون که خودم گفتم؛گونه ایی نادر از موجوداتی 2 پا.....صبحونه زیاد نمیخورم یعنی وقتشو از دست میدم. چون ساعت 3,4 دیگه خوابم میبره تا 11
    ولی شما باز خوبی ...من یه مدت قهوه میخوردم بیشتر بیدار بمونم(فک نکنی واسه درسا) یکسری چت کردم وقتی سرمو از رو زمین برمیداشتم 5 ثانیه بعد سرم لود میکرد موقعیتمو
    دیگه سعی کردم شبیه آدما رفتار کنم تا 3 بیشتر بیدار نمونم
    آخه خیلی بی رحمانه است این 12 ساعت بیداری خیلی کمه...زمان کم میاد
  13. عععه؟اینطوریه؟ پس شمادیگه ربات هستی هااا خیلی عجیب. شبیه انسانهای خارقلعاده توتلویزیون میگم ابجی خارقلعاده صبحانه کی میخوری؟

من؟ من که نه انسانم نه ربات بلکه یک نوع جانور هستم از نوعی که هنوز کشف نشده یه جورایی تک هستم شبا نمیخوابم روزاخوابم . و...
  14. شرمنده که بیشتر تو دس و بالم نبود
  15. ممنون از امتیاز .من که راضی به زحمت ابجی نبودم. لطف کردین
  16. سلام
    مرسی.والا دخترا رو که نمیدونم ولی من تایم نداره کارای زندگیم....
    یکم کج طبع جانورم مثلا دوس دارم ناهارمو ساعت 3 بخورم,شامو ساعت 1 بامداد یا اینکه شبا کلا نخابم
    اون وقت شما خودت چی؟!؟؟!؟؟!
  17. سلام.خوبین ابجی؟

میگم این دخترا خواب ندارن؟

http://www.njavan.com/forum/showthre...________/page2
  18. دروود
    ممنونم
  19. خیلی خیلی متشکرم. لطف دارین.

پیامش اره موافقم

ممنونم. من به همه مردم تبریک میگم
  20. دروود
    چقد پیغام خوشامد گوییتون قشنگه....
    تشنه همچین موقعیتی ام
    در ضمن از ظواهر (زواحر,ضواهر....) پیداست که باید تبریک هم بگیم....
    مبارک رفیق
نمایش پیغامهای بازدید کننده 181 از 200 تا 210