دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.

مکالمه بین Admin و عرفان سلیم زاده

252 پیغام بازدید کنندگان

1. سلام
    بله فکر کنم یه کمک هزینه ای میدن ولی خیلی زیاد نیست

در حد 100 تا 150 هزار تومن

موفق باشی
  2. سلام اقا مصطفی خوبین؟
    میگم بنیاد نخبگان کمک هزینه درسی به مخترع های سطح سه میده؟
    اگه اره که بعد ثبت برم واسه سامانه تایید اختراع؟!
    انشالا اگه خدا بخواد دارم میرم دانشگاه!
    البته با کمی دوز و کلک!
  3. باشه ممنونم!
    یه چماق هم میارم واسه تاکید!
    شبتون بخیر!!!
  4. سلام
    زمان رو بعدا اطلاع میدم
    هر چی دستت بود رو بیار

به همراه یه نامه که توش درخواست خودت رو میدی به همراه توضیحات و مبلغ وام و امضای خودت
    موفق باشی
  5. فداتون بشم من!!! باشه فقط کی بیام؟
    مدارک طرحمم بیارم واسه توضیح؟
    بعدش سوال مهمم هم در مورد جشنواره است!
    امیدی هست؟اخه حداقل یه دو میلیونی وام لازم دارم!
  6. سلام
    این جلسه ی رباتیک که میذاریم تو هم بیا
    مستقیما درخواستت رو بیار بده به معاون حراست بنیاد .. خوبه ؟

7. رییس؟!
    یه دقیقه بعد از اینکه پیامو گذاشتم رفتید؟
    خب یه چیزی بهم می گفتین لااقل؟
  8. سلام اقا مصطفی
    یه درخواستی داشتم!
    میخواسم اگه هنوز مدارکم رو دارید یک بار دیگه بفرستیدش به بنیاد این دفعه برای جور شدن پول جشنواره!
    اگه میشه ممنون میشم!
  9. ببینید تعداد اختراعات واقعا زیاده ...

اینجوری نیست که بدون بررسی فقط گواهی ثبت بدن باید کمی وقت بذارن و چند مرحله رو هر اختراع بگذرونه .!

خوبه خودت میگی تمامی جوون های ایرانی مخترع هستن.!؟

خب پس تعداد اختراعات هم باید زیاد باشه ...

اینم بگم که من قصد دارم پس از درست شدن روند ثبت اختراعات این روند رو ساده تر کنم.

توسط همین سایت نخبگان منتها مجوز هایی نیاز داره که فکر میکنم یکی دو سال طول بکشه ...

موفق باشی
  10. سلام اقا مصطفی...
    چی بگم والا شما هم راست می گید!
    منم نباید دیگه یهو فیوض می پروندم شرمنده!
    من الان 2 ماهه که اولین اختراعمو تحویل دادم که تایید بشه و هنوز هم باید 1 تا 2 ماه دیگه صبر کنم...
    تموم زندگیم بهم ریخته چون این 6 ماه اصلا تو برنامه ریزی هام پیش بینی نکرده بودم!
    اگه طبق قوانین قدیم ثبت شده بود الان دیگه تو مراحل پایانی فروشش بودم که سرمایه اولیه تجاری سازی طرحم تو داخل جور کنم...
    به هر حال از شما که با تلاش و پشت کار خودتون محفل بسیار مناسبی برای مخترعان و محققان به وجود اوردید صمیمانه و از ته دلم تشکر می کنم هر چند که یه تشکر خشک و خالی نمیتونه زحمات شما رو جبران کنه!
    امیدوارم روزی برسه که خود کاربران سایت که به اوج قله موفقیت رسیدند بهترین تقدیر ها و سپاس ها رو از وجود پر برکت شما بکنند!
  11. سلام
    ببین درسته دستگاه های دولتی خوب کار نمی کنن.

منم قبول دارم ولی یادت باشه از ما هم الان همون دستگاه های دولتی حمایت می کنن...

در مورد توجه هم مطمئنا توجه می کنن منتها نه زیاد ولی اینکه بنیاد ملی نخبگان داره واقعا کارهایی رو در دستور کار میذاره خودش خیلی خیلی خوبه و جای خیلی امیدواریه.

من تو جریان کارهاشون هستم دارن کارهای خوبی می کنن ... منتها باید صبور باشید.

منم باهاشون همکاری میکنم که بهشون کمک کنم و بتونن سریعتر به جوونهای کشور کمک برسونن.

که ان شاء با کمک خدا می تونیم موفق عمل کنیم.

در هر صورت تا آخر امسال یه همکاری های جدیدی رو می خوایم شکل بدیم که کارهای شماها سریعتر انجام بشه.

در مورد ثبت اختراعات هم بنیاد می خواد کل اختراعات رو خودش به دست بگیره و دیگه خودشون سریعتر اختراعات رو هم داخلی و هم بین المللی ثبت کنن و دیگه سازمان ثبت اختراعات این وسط نباشه.

در این مسیر تا جایی که می دونم داره مذاکراتی میشه ...

موفق باشی
  12. اقا مصطفی اون پست من اصلا هم تمسخر امیز نبود!
    حرف دلم بود!
    اخه اینا چه فکری می کنن که به همچین اختراعاتی اصلا توجه می کنند!
    می خواید الان تموم مدارک توصیف اخترامو براتون بفرستم تا ببینید مخترع های این مملکت چی می کشند؟
    من که اختراعی به این تکمیلی دارم باید 6 ماه صبر کنم که تازه تو ایران ثبت بشه!
    انگار نه انگار نو بودن اختراعات به خطر میو فتند!
    حتی به این فکر نمی کنند که ماشینی که سوار میشن و هزاران چیز دیگه که تو زندگیشون استفاده میکنن اختراع بوده!
    خب اینا که از اسمان نیوفتاده رو زمین!
    امسال من ذهنشونو ،وقتشونو،پول،زندگی، و همه چی شونو وقف تحقیقات و پژوهش در این زمینه کردیم...
  13. یه تور آموزشی تو بخش راهنمای سایت گذاشتم ...
    اونها رو بخونی کافیه ...
  14. دستتون درد نکنه همین کارو میکنم!
    میگم یه تور اموزشی سایت هم باید برم دیگه واجبه!
    بازم مرسی!
  15. سلام رییس میگم نمی خواد حالا به همین ابر های کنار هر بخش توجه می کنیم تا هر وقت تیره شد شیرجه میزنیم تو تاپیک!
  16. سلام
    از بالای تالار گزینه ی آخرین ارسالها رو که بزنی میتونی تمامی ارسال های جدیدی که ندیدی رو توی یه لیست ببینی ...

جلوشم یه گزینه داره که میشه بخش های مورد نظر خودت رو ارسال های جدیدش رو دید.
  17. سلام اقا مصطفی خسته نباشی!
    رییس میگم میشه کنار هر بخش تعداد پست های خوانده نشده رو واسه مدیران و همکاران تعیین کنید؟
    این خیلی مهمه چون ممکنه یه کاربر یه سوالی کرده باشه و یه کاربر دیگه اتفاقی یه تاپیک دیگه زده باشه روش! اینطوری امکان اینکه مدیری بره تو تالار تا سوالشو ببینه کمه!
    خواهش میکنم! بلاخره هر کسی یه عیبی داره دیگه! عیب منم اینهکه معمولا تو تالارها نمیرم چون خیلی گسترده اند!
    بخش خودمم راحت 10 تا تالار داره نمیشه که همشون رو بخونم؟
    خواهش میکنم!خواهش میکنم!خواهش میکنم!خواهش میکنم!خواهش میکنم!خواهش میکنم!
  18. سلام ممنون منم همینو بهش گفتم!
    انشالا که چیزی نیست و زیاد گیر نمی دن!
  19. سلام
    فکر میکنم همونی که ارسال کردی باشه ...

تهش اینه که بهش اضافه خدمت میدن ولی اگر از قبلش معافیت پزشکی داشته مشکلی ایجاد نمیشه

موفق باشی
  20. واسه غیبتی که کرده به دادگاه احضار شده!
نمایش پیغامهای بازدید کننده 181 از 200 تا 252